Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie? *

Polecane posty

:) JoAska - o mamo! :D:D:D Czlowiek sie uczy przez cale zycie! :P :) bagatelka - ja sie jakis czas temu zapisalam do szkoly jazdy, bo co z tego, ze mam prawko, skoro wymiekam za kolkiem! ;) Teraz tez wymiekam, ale z instruktorem (a ona za mna). ;):P Zycie jest piekne ;):D Milego czwartku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot - a pamietam jak kiedys mialas taki fajny maly czarny samochodzik o przyjemnym ksztaucie ;) Myslalam, ze moze jezdzisz nim po calej Europie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) bagatelka - jak ruszylam w swiat, to samochod zostal w domu. I teraz jak ponownie wsiadlam za kolkiem, to okazalo sie, ze to bardziej samochod prowadzi mnie a nie na odwrot. :o Arnusia zmobilizowala mnie wiec, zebym zapisala sie do szkoly jazdy. Jestem jej za to bardzo wdzieczna, bo teraz przynajmniej wiem (teoretycznie, bo w praktyce, to roznie jeszcze bywa :P Tak to jest jak ma sie zle nawyki :o), co robilam zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, to fajnie :) Myslalam, ze Arnusia moze jest w tych samych stronach, to Ty i JoAska, bo mnie juz pamiec geograficzna po tych latach zawodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) bagatelka - to bedzie z 250 - 300 km ode mnie... przez gory, wiec nie az tak blisko. A jak mi podasz swoj numer to tez do Ciebie zadzwonie na pogaduszki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.. dziewczyny spoza Europy pewnie nie wiedza o co chodzi z tymi slimakami ktore sa rybami.. Otoz tak zostaly ustawione nie przez ewolucje wg. Darwina lecz przez urzednikow Uni Europejskiej.. Bez sensu, ale urzednicze dziela nie musza miec sensu lecz zgodnosc z wydumanymi przepisami.. ktore stworzyli inni urzednicy.. Margot - no to trzymaj sie mocno kierownicy.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wniosek Francuzow, Komisja Europejska tak zadecydowala! :D Marchewka tez jest owocem (tym razem na wniosek Portugalii). No, ale podono na bezrybiu to i rak (i slimak) to ryba ;););) :) kokus - dzieki! Bede sie trzymac baaaardzo mocno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt, ja np. nie mialam pojecia kompletnie o co szlo z tym rakiem :o Ze nie wspomne o marchewce :D kokus - dzieki za wstawiennictwo :) Margot - wysle Ci :) Ludzie, taki mam dzis mozg zmulony (pogoda, cisnienie, niewyspanie), ze nie moge myslec, zapominam co robilam przed minuta (albo myslalam, albo mowilam), najchetniej bym zapadla w sen zimowy. Dobrze, ze Tygrys mnie odbiera dzis z pracy, bo bym pewnie do domu nie trafila. Moze wieczorna joga mnie z tego wytrzasnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje ze wlasnie zakupilam bilet na 4 dniowy weekend na FL 25-28 luty, jupppii!!! liczac cene biletu i to co zamierzam przetrabic na zakupy to bedzie moj najdrozszy weekend w zyciu, jak moja skapa dusza to wszystko przezyje? nie wiem...nie martwie sie na zapas...na razie jestem tak podeksytowana ze spac nie moge;-) dobre z tym slimakiem i marchewka....cale zycie sie uczymy;-) na marginesie dzis moje dziecko w szkole zaczelo dusic chlopca bo jej zabral zabawke...super po prostu... a w niedziele siedzielismy w samochodzie i zastanawialismy sie gdzie zjemy, Maja chciala w mc donald a zolnierz w chinszczyznie, majencja wykrzyczala z tylnego siedzenia: shut up, we go to mc donald... chyba zaczne lac towarzycho.....bo lagodne metody nie skutkuja....na zadne z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) bagatelka - w UE to sporo jest tego typu absurdow. Linneusz i Darwin, to musza sie chyba w grobach przewracac. ;) I pamietajk, zeby podeslac mi co trzeba. :) :) 102 - to Ci sie dziewcze udalo! :D Macie z nia wesolo jak nic! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu takie pustki?? Hop, hop, odezwijcie sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! zglaszam sie... Mam mase roboty wiec sie nie udzielalam w tym tygodniu... Mielismy koszmarkowy Month End Close... A dzis Super Bowl. Staniki, macie plany imprezowe? Komu kibicujecie? Zimno nadal ale przynajmniej nie pada snieg ani deszcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy kawusi - a wszyscy obecni witaja Ateny :) Polej kawki, pogadajmy :) Margot - galabek pocztowy siadl na parapecie o2.pl :) Squirley - baw sie dobrze, wiem ze uwielbiasz footbolowe klimaty, wiec wyszalej sie z wszystkie czasy :) No i komu kibicujesz? Ja sie, jak juz wspominalam, na tych sprawach zupelnie nie znam, ale zawsze sie ciesze, jak ktos sie cieszy :) Jestem pod magicznym wrazeniem filmu THIS IS IT. No i tych wszystkich dodatkow, ktore pojawily sie na DVD. Szok, normalnie niemal mistyczne doswiadczenie (jak sie wczuc, bo tak od samego patrzenia to wiele szumu, na szczescie o cos) :) L.O.V.E. ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim 🖐️ Zaliczylismy chyba lekki spadek aktywnosci... mam nadzieje, ze chwilowy. :) Ja tez jakos ostatnio nie jestem w pelni formy. Meczy mnie juz ta zima. :) przy kawiusi - hej 🖐️ Napisz cos wiecej o sobie. Jak dlugo jestes juz w Atenach? :) bagatelka - odpisalam :) :) squirely - i jak? Wygrala Twoja druzyna? :) Milego dnia/wieczorku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejak :) przy kawusi - w Atenach pewnie jest super? :) No spadek, nie ma co Margolcia :) Mnie nie bylo i w sobote i w niedziele. Robilismy sobie jednodniowe wycieczki w okolice. Bylo cudnie ale wymeczylo nas jak nie wiem :) W niedziele byla piekna pogoda. Pojechalismy w powiedzmy male gorki, slonca pelno, porozbierac sie trza bylo normalnie :) A dzis zima bardziej za oknem i w czawrtek ponoc ma padac snieg na Lazurowym. Ciekawie bedzie... Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ateny juz wstały.a wy śpiochy co....a wiec pogoda u mnie nieciekawa...ale czekam na marzec i juz powinno byc fajnie.rodzina powychodziła juz z domku mężuś do pracy dziecko do szkoły a ja zanim wezme sie za codzienne obowiazki zagladam tu hihih oczywiscie z kawusia..pozniej na szybkie zakupy i trzeba jakas strawe domownikom zgotowac i ogolnie obleciec mieszkanko zeby kawałek popołudnia miec dla siebie ..serdecznie wszystkich pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Francja sie dopiero budzi 💤 :) JoAska - fajnie, ze udalo Wam sie wyjsc w ten weekend. Nam nie (tzn. tylko na krotko), a na przyszly znowu zapowiadaja brzydka pogode. :o Grrr... :) przy kawusi - za Twoim przykladem tez sie biore za codzienne obowiazki, bo inaczej bede paradowac w pizamie do obiadu. ;) Milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, No tak, do Margolci sie przylaczam. Dzis tez o 10h wstalam :) Ale to wyjatek! Taa, kawusia, zraz ide sobie zrobic :) tylko Was juz pewnie nie ma.. No tak, slyszalam o czwartku ale pozniej niby ma byc lepiej, bez ekstremalnych opadow sniegu. No nie tak jak w ta niedziele. Choc ta prognoza moze sie jeszcze zmienic na weekend. Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja juz najedzona i umyta! :D I nawet zamiotlam w kuchni :D Nic, tylko byc dumnym z siebie! ;) :) JoAska - ja tez rzadko tak pozno wstaje, ale wczoraj wciagnela mnie ksiazka i jak zasnelam to chyba bylo przed 2-ga. :D Co do pogody, to mam nadzieje, ze sie nie bedzie tak zle. Zaopatrzylismy sie jednak w sol i lopate (tak na zapas), chociaz jeszcze niedawno wydawalo nam sie, ze takie rzeczy nigdy nie beda nam tutaj potrzebne. Masz Ci los. ;) :) przy kawusi - to tak jak ja! :D Trzymajscie sie cieplo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Margolcia moj Misio tez napomknal wczoraj, ze trzeba jakies zakupy zrobic dzisiaj bo Frencze to panikarze i moga ruszyc szturmem na sklepy :) w celu zapasow skoro zapowiadaja "neige forte" na Lazurowym. Zreszta jak byl ostatnio ten atak zimy to faktycznie sklepy potrafily swiecic pustkami na dzialach ze swieza zywnoscia. pare jorudcikow i puste poly normalnie :) Dziwiny widok. Ponoc dlatego, ze transporty nie docieraly. A lopat pewnie moze zabraknac :) Skoro i Wy sie zaopatrzyliscie :) Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) JoAska - hehehe... my kupilismy lopate i sol, bo ostatnio wlasnie zabraklo i jak spadl snieg, to musielismy pozyczyc od sasiadow... a tak jestesmy samo wystraczalni. ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. nie tak dawno rozmawialismy o oplatach za drugi bagaz i wykrakalismy.. kopiuje z onetu: "... w klasie ekonomicznej. W cenie biletu bezpłatnie przewieźć będzie można jedną sztukę bagażu o wadze do 23 kilogramów. Druga sztuka bagażu o wadze do 23 kilogramów podlegać będzie zryczałtowanej opłacie w wysokości 165 złotych - w przypadku wylotów z Polski, 40 Euro - w przypadku wylotu z innych miast Europy, 50 dolarów amerykańskich w przypadku wylotu ze Stanów Zjednoczonych lub 60 dolarów kanadyjskich przy wylocie z Kanady. Nowy system opłat obowiązywać będzie pasażerów, którzy kupią bilet na rejsy do Stanów Zjednoczonych i Kanady począwszy od 15 lutego. Zmiany nie dotyczą pasażerów podróżujących w klasie biznes, którzy w cenie biletu nadal bezpłatnie przewieźć mogą dwie sztuki bagażu do 32 kilogramów każda. ... limity dotyczące bagażu podręcznego. W klasie ekonomicznej na pokładzie przewieźć będzie można (tak jak do tej pory) jedną sztukę bagażu o wadze do 6 kilogramów, w klasie biznes - 2 sztuki bagażu o łącznej wadze do 9 kilogramów."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzupelniam: dotyczy to LOT-u :D ale ze mnie gapa, obcialem najwazniejsza czesc informacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie fajnie z tym lotem wyrobilam, ufffff....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×