Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie? *

Polecane posty

Czesc dziewczyny, wrocilem zdrow i caly, z ciekawymi okazami kamieni. Jak troszke odsapne to napisze wiecej, na razie jest kilka zdjec na NK, ale bedzie tez albumik na FB i link do wszystkich zdjec na fotosika. Pozdrawiam serdecznie i ide spac, bo ten wyjazd i zmiana czasu zupelnie mi wywrocilo tryb zycia.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shrekula brzydula
hej, mieszkam w us, chetnie zapoznam sie z dziewczyna z poludnia chicago najlepiej mama na wspolne spacery, znajomi wyjechali na stale do polski i chcialaby zawrzec nowe znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Despina
Buber dziekuje.Mój nick to imie greckie:) kiperka we wrzesniu duzo turystów tu przyjeżdza bo już nie takich upałów.A gdzie dokładnie planujecie wakacje?Bo ja mieszkam na Peloponesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Despina Widze ze Ty mlode dziewcze jestes... Co Cie pognalo do Grecji? Pozdrawiam wszystkich z drugiej strony globusa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Despina myśleliśmy o Rodos bądź Korfu, jutro wyjeżdzamy do PL i na coś chciałbym się zdecydować przy tym wyjezdzie zeby nie było za poźno; jak wiekszosc chcielibysmy zobaczyc Ateny ale mysle ze to nie bylby problem(jakas wycieczka?) wypoczywajac na Rodos na przyklad, podpowiedz prosze jesli mozesz ;)znajoma Norweżka byla niedawno na Rodos i bardzo jej się podobal wyjazd :) jak Ci sie tam mieszka, co porabiasz? na stałe już? buber zerkałam na Twoje zdjecia, bardzo bardzo fajne :) zdjęcia plaz w szczegolnosci ale powalające sa te z Patagonii, wpsaniale:) ja moze odkurze swoje konto na fotoalbum.eu i wkleje kilka nowych zdjec z Norge,a tymczasem pozdrawiam Was ciepło, i do napisania jak to ostatnio napisala Kasiluena ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim A dziekuje kiperka:) Fotografowanie i podroze to moja pasja. Ale gdy mieszkalem w Euopie to wiecje podrozowalem. Tu z tego zadupia :D to wszedzie daleko a najblizej do obu ameryk nie liczac Azji... Kiperka tez djecia z Patagonii pewnie przypominaja Ci Twoje fiorty. W a wiesz ze tego typu wybrzeze jest na poludniu Europy w Czarnogorze? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim!... jak tam zyjecie? Fajnie, widze nowe niki :) U mnie wiosennie i kwitnaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber z rodzicami tu przyjechałam:) Fakt, mam dopiero 20 lat ale już zareczona od pol roku jestem i mam córeczkę 4 tygodniową:)Poza tym studiuje na 1 roku medycynę. Na rodos bylam z rodzicami ale najbardziej podoba mi sie wyspa Zakynthos i Levkada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Despina, jak sie czujesz jako MAMA? dotarlo to juz do Ciebie :) coreczka jest spokojna czy daje popalic Buber, fajne fotki, a Ciebie co na takie zadupie wywialo :D Kiperka, milego pobytu w PL! Pozdrawiam stare niki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NenaUsa W Usa mieszkasz?Jesli tak to zazdroszczę:) Dotrzeć, dotarło ale ciężko być mamą w tym wieku gdy całkiem inne plany na życie były.Niby moje plany nie legły w gruzach bo cala ciążę udało mi się uczęszczać na zajęcia i teraz też sobie radzę z nauką przy małej ale boję się czy dam rade w kolejnych latach... Elenka jest kochana i spokojniutka.Moje sliczne słoneczko!Szczerze to jeszcze nie dała mi popalić.Karmie Ją piersią i podczas mojej nieobecności tez dostaje moje mleko.W dzien spi nawet do 5 godzin ale nocą juz częściej sie budzi.I brak snu daje sie we znaki na zajęciach:P Jej tatus pomaga jak może ale niestety mało czasu ma dla Nas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W usa od kilkunastu lat, od 5 w Atlantic City, wczesniej w Filadelfii. Poradzisz sobie, zorganizuj grupe wsparcia wsrod rodziny i znajomych, jak bedziesz padac na twarz, to zeby mial Cie ktos na te chwile zastapic. Kiedys corka, bedzie z Ciebie bardzo dumna, ze sobie poradzilas, przyszla pani doktor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NenaUsa no szczerze zazdroszczę:) A czy spotkałaś może kiedyś jakiegoś aktora na ulicy?Mam koleżankę, która mieszka w Los Angeles i widziała Gorana Visnjic!To aktor chorwacki, który grał m.in w serialu"Ostry dyżur".A ja uwielbiałam ten serial medyczny i nie bez powodu pokochałam medycynę:) Kiedyś się w tym aktorze kochałam i dała bym wszystko by Go spotkać na ulicy:P Teraz mi przeszło bo Gorana to mam "swojego" w domu:P A co do pomocy przy małej to mam nianie, która jest cudowną osobą i bez wahania zostawiamy z Nią córcię.Studiuję więc mam taki sam kontakt z ludzmi jak przed urodzeniem dziecka i przeciez nie siedzę zamknięta w domu z małą cały dzień a mimo tego trochę się duszę nową rolą.Staram sie zyc jak kiedyś i spotykam sie z przyjaciółkami w kawiarni, chodzimy na zakupy itp.ale jestem juz "żonką" i mamusia więc nie moge sobie pozwolic by mi niania czy babcia dziecko wychowywała.A narzeczony każda wolna chwilę spędza z nami ale jest zapracowany a ja bym chciała by mial wiecej czasu dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wieczor paniom:) ( w zaleznosci gdzie kto mieszka) ..u mnie juz wieczor. Nenausa, a milo mi,z e sie podobaly moje zdjecia. Fotografia oprocz podrozy i kilku innych rzeczy to jedna z moich pasji. To ze sie znalazlem na tym milym i cywilizowanym zadupiu, to zbieg kilku roznych okolicznosci, sprawy zwiazane z moja praca zawodowa, rodzina ktora juz tam wczesniej wyemigowala itp.:) Niemniej nie moge narzekać bo w Australii pod kazdym wzgledem mieszka i zyje m sie b.dobrze. A przede wszystkim tu w Queensland to zyje sie o wiele wolniej niz w USA czy UE. Jednyny minus to odleglosci.:) No i czasem klimat tropikalny daje sie we znaki ale mozna sie przywyczaic:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber Ciebie aż tam wywiało:P Odwiedzasz Polskę? Równiez zazdroszczę życia w pieknej Australii.Moja ciocia pół roku pracowała w Sydney w fabryce czekolady i ładne pieniądze zarobiła.Dostałam od niej maskotke kangura i plecak koalę.Ale sie cieszyłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Despina...dziecko drogie ;) bede tak do Ciebie mowil bo mam syna starszego od Ciebie...juz konczy studia. Szybko weszlas w doroslośc:). Tak odwiedzam, ostatnio bylem na Boze Narodzenie. Ze tak powiem przylot do Polski nie jest dla mnie problemem, tylko ,oprocz tego ze trzeba miec na to czas:) Bo prawie 30 godzin w podrozy....to juz sie przyzwyczailem.... tym bardziej ,ze czasem sluzbowo przylatuje do Europy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber czyli możesz byc spokojnie moją mamą:P Wiem, że szybko:( Stało się.Narzeczony ma 30 lat i zadowolony z sytuacji bo liczył sie z tym,że bedąc ze mna nie zostanie szybko ojcem:P No ale został po 3 latach znajomości.A wpadłam trochę na własne zyczenie.. Taki lot z Australii musi być bardzo męczący.Do tego te inne pory roku.Marzy mi sie podróz do Australii ale troche za daleko, bo ja zle sie czuje w samolotach.3 godziny wytrzymam ale więcej juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! ha!...Despina, to mnie rozbawilas:D za aktorami sie nie rozgladam ;)... ale jest kilka znanych osob, z ktorymi chcialabym przysiasc do stolu. Gorana V. niestety nie kojarze, skoro zatrudnili go do 'ostrego dyzuru' to na pewno jest z niego 'ciacho' ;) Buber, dobrej nocy :) ...mamy jedynie 15h roznicy, u Ciebie juz sobota. Jakie plany na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nena, odpoczynek jak w kazda sobote, moze pojedziemy nad morze,zaraz udaje sie na sniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nena a ja zaraz do obiadu...:) a u Ciebie wieczor juz chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...juz rano, ten pierwszy poranny lyk kawy, jest na liscie najwiekszych przyjemnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Nena:) u mnie teraz kawa poobiednia:) A Europejczycy chyba jeszcze spia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u nas w Grecji jest 11 rano.Piękna pogoda i zaraz wychodzimy z małą na spacerek po plaży:) Przez dwa dni byłam chora ale już jest lepiej.Narzeczony w ten weekend jest w domu, bo normalnie to w soboty i niedziele często pracuje.Jest lekarzem i ciężko być "żoną" mężczyzny o takim zawodzie. Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokusiek
Taki nick miałem pare lat wstecz ,skad wiedziałaŚ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... ale o co chodzi
??????? i komu ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUONA PASQUA **___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ starym zwyczajem...... przyprowadzilam naszego zajaca witam nowe towarzystwo!!!!!milo sie was czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasz kokuś
ktos majstrowal przy moim profilu i nie moge pisac jako kokuś z czarnym nickiem. Mam rowniez problem z zalozeniem nowego profilu, dlatego przez pewien czas mnie tu nie bedzie. Nie wiem czy zauwazylyscie, ze zniknely moje zdjecia na fotosiku.. zaszedlem za skore komus :D sprawa zniszczenia zdjec jest na policji, bo ktos wlamal sie na moje konto, jest to scigane z urzedu.. przez jakis czas bede tylko na FB, pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×