Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Freydis

Prosze o rade!!!

Polecane posty

odpowiedź na pewien topik... słusznie! ja też nie lubię zakłamania... Pozdrawiam rozsądne istoty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko, daleka jestem od wysnuwania pochopnych wniosków... ale Ty i Twój mąż ewidentnie chcecie działać na szkodę ex i jej córki... Opanujcie się, jeżeli tak Wam dobro dziecka jest na względzie, postarajcie się dojść do jakiegoś kompromisu... Zabrać matce dziecko - jeśli to zrobicie... nie zasłaniaj się dobrem dziecka... Wy chyba w ogóle nie dorośliście ani rodzicielstwa... nie wiem co na to Twój mąż, ale to chyba Ty trzęsiesz jego portkami... a on jak marionetka skacze... Dość złego zrobiliście tej kobiecie i jej dziecku, wyluzuj... swoją droga, czy Twój mąż to naprawdę taki dupek czy całkowicie już nie ma swojego zdania bo siedzi Ci pod pantoflem????? Od ponad 2 lat żaden topik mnie tak nie zbulwersował....Kobieto lepiej już zamilcz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa z rozwodnikiem
edulka dlaczego Ciebie zbulwersował akurat ten topik? mnie zbulwersowało jak jedna z matek stwierdziła, że ojciec to łajdak, bo nie chce brać tak często dziecka jak ONA tego chce i że to nic, że z poczatku nie pozwalała na widzenia z ojcem. a mnie właśnie takie podejście bulwersuje. To są niestety trudne sytuacje - kazdy inaczej postrzega dobro dziecka. autorka pisze, że ex jej męża jest w złej kondycji psychicznej, może lepiej będzie jak dziecko będzie z nimi, a ona poukłada sobie wszystko. nie wiemy co tak naprawdę dzieje się w tej rodzinie. jakie relacje łączą ją i jego z dzieckiem - może silniejsze niż z matką. dla mnie jako człowieka pieniądze nie są na pierwszym miejscu lecz to co człowieka z człowiekiem łączy. dla was też powinno być ważniejsze to, że ojciec nie wypina się na własne dziecko, lecz szuka jakiegoś rozwiązania. pozdrawiam wszystkich, nadeszła wiosna, jest piękna pogoda i może to właściwy czas aby zajrzeć w siebie, może przebaczyć, moze pogodzić się z sytuacją i może spróbować zrozumieć innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdgdg
szczęśliwa z rozwodnikiem pieprzysz !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzdury jakies....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzdury jakies....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa z rozwodnikiem... poczytaj sobie inny topik autorstwa tej samej osoby... Odpowiesz sobie sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa z rozwodnikiem
przyznam szczerze, że innych topików z wypowiedziami tej autorki nie czytałam. dlatego też dziwiła mnie nagonka na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie poczytalam inne tematy załozone przez autorkę i szlag mnie trafia, że nie nie znam jej presonaliów; bo sama osobiście w zębach bym zaniosła na nią doniesienie do sądu podpisane pełnym imieniem i nazwiskiem; była zona ukochanego ma nową rodzinę; i ona i jej partner zarabiają dobrze; widać na tyle dobrze, że alimenty zasądzone od niej pozwoliłyby tym dwóm pasożytom nadal żyć z zasiłków i pomocy społecznej; szlag mnie trafia, że z mojej ciężkiej pracy podatki idą na utrzymanie takiego tatałajstwa; szlag mnie trafia, że będzie tak jeszcze długie lata;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciebie idalia
to szlag powinien permanentnie trafić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie z wywalonym ozorkiem biegające za mną po forum - zaczyna mnie nużyć twoje prześladowanie; napisz coś mądrego, na temat z jakiegokolwiek topiku, gdzie za mną łazisz; wykaż się wiedzą merytoryczną, doświadczeniem, a nie tylko sączeniem jadu, to cię może ktoś doceni i pogłaszcze; takimi postami raczej do tego nie doprowadzisz:o to już się robi żenujące :o jeśli jednak to jedyny sposób na podniesienie twojego ego, to niech już będzie - uzywaj sobie na mnie kochana, do woli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×