Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krytykantka

do wysokich dziewczyn - jakie buty na slub?

Polecane posty

mam dylemat, bo jestem rowna wzrostem z przyszlym mezem, zastanawiam sie, jakie buty do slubu? szukalam w necie i w sklepach, ale wszystkie nadajace sie buty maja niebotyczny obcas, a jesli juz jakies sa odpowiednie, to nie maja zadnego wygladu:( wiem, ze nie powinno byc to problemem, ale bede sie czula nieswojo w kosciele patrzac na niego z gory, do tej pory mi to nie przeszkadzalo, bo na codzien nie nosze obcasow i to nie dlatego, zeby nie byc wyzsza, tylko z wygody..mojemu mezowi to nie przeszkadza i uwaza, ze szukam problemu tam gdzie go nie ma, moze ktoras tez tak miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodillo
ja myślę, że buty z jakimś szpicowatym przodem, z 2 cm obcasikiem pownny wystarczyc i będziesz super wygladala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie nieglupie te butki, zastanawiam sie jednak nad czyms w stylu balerin, z tym, ze nie wiadomo jaka bedzie wtedy pogoda..wiem, ze z samochodu do kosciola sa dwa kroki, jednak jesienia (pazdziernik) moze nawet spasc snieg, a baleriny sa plytkie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonleyika
ja mam ten sam problem, choć w zasadzie buty na obcasie nie byłyby problemem ale ja chcę na całkiem płaskiej podeszwie bez żadnych obcasów. Marzę o takich ale nie znalazłam żadnych fajnych:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe hehe
www.butyslubne.com.pl nie jest to reklama,po prostu doradzam:) ja tu kupilam swoje butki,maja dosc spory wybor.Moj narzeczony tez jest rowny ze mna ale zdecydowalm sie na obcasik 5cm-wiem ze maja tez nizsze no ale wiadomo wszytyko kwestia gustu co sie komu podoba... mi sie na przyklad podobaja buty z czubkami:) z wlasnego doswiadczenia jednak doradzam brac buty numer mniejsze-poniewaz maja zawyzona rozmiarowke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonleyika
ja bym chciała buty na całkiem płaskiej podeszwie bez żadnego obcasa!!! a większość niestety ma co najmniej obcas 2 cm i są ohydne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe hehe
hmmm no to mozecie miec naprawde problem-z ladnymi bialymi plaskimi butami sie szczerze mowiac nie spotkalam nigdy...ale oczywiscie napewno takie istnieja-trzeba tylko dobrze sie rozejrzec:)powodzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe hehe
chyba ze naprawde balerinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwazam ze powinnas kupic buty na niziutkim obcasie zeby w tym dniu pieknie sie prezentowac przy panu młodym:-)są rozne ladne i ciekawe wzory z butami na niskim obcasi, owszem jest ich mniej wiec musisz byc bardziej cierpliwa przy poszukiwaniach, ale napewno znajdziesz to czego szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAKORAA
Hej! Tez jestem rowna z przyszlym mezem i juz kupilam buty - jak dla mnie idealne!! Sa calkowicie plaskie, bardzo wygodne, biale z motywem z skorkowych paseczkow. Bardzo slubne. Najprawdopodobniej juzwnich nigdzie potem nie wyjde, ale niebyly strasznie drogie. Wczoraj mierzylam w nich suknie, widac ewentualnie tylko czubki i wyglada super. Dla mnie bylo najwazniejsze aby sie w nich dobrze czuc, tanczac i pozujac do zdjec obok meza bede miec odpowieni wzrost. Powodznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssskkkkkkkkkddddddddddd
poszukaj w ryłko, podobno mają ładne buty ślubne, widzialam tez takie na płaskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bab-asia
ryłko ma takie buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korona1111
czesc wam. a co myslicie o rozowych balerinkach do bialej sukni slubnej a do tego taki sam bukiet i pan mlody w rozowej koszuli ? jestem od przyszlego meza 3czm wyzsza, wiec nie moge sobie pozwolic na buty z obcasem. biale jest juz bardzo oklepane a mam ochote na maly szal. co o tym sadzicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilllka
W sklapach internetowych spokojnie znajdziesz ładnie, plaskie buty. Co do szpiców to oczywiście kwestia gustu, osobiście uważam że są okropne i noga wygląda w nich jak długa płetwa. A co do kolorowych to też mogą być, myślę że balerinek (eleganckich) jest całkiem spory wybór w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość decewcwe
nie ma nic ohydniejszego niż balerinki do sukni ślubnej :O:O:O kup chociaż na 3cm obcasie, nie bedzie różnicy dużej a nie bedziesz człapała jak chłopka z obory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość decewcwe
doczytałam reszte topiku. chyba cie poyebało że chcesz w balerinach na ślub!!! ja bym cie wyśmiałą, mam 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dobrze zaopatrzony salon ze stricte obuwiem ślubnym w Krakowie na Alei Kasztanowej. Ja tutaj kupowałam. Mają też stronę – http://butyslubne.com.pl/ gdzie można sobie zamówić online, choć ja to bym wolała jednak buty do ślubu wcześniej sobie przymierzyć. Poza tym, na miejscu jest bardzo miła obsługa, doradzają, pomagają w wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×