Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aakk

Wszystko o herbatach!!!

Polecane posty

Gość aakk
Podawajcie wasze ulubione herbaty, ceny, smaki, która herbata dobra jest na co, gdzie kupić prawdziwą herbatę, a nie to co tylko się tak nazywa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soczewka
Ja lubię smakowe herbatki, moje ulubione to Teekanne ( nie wiem czy dobrze napisałam). Wszystkie możliwe : malinowa z chilli , truskawkowo - rabarbarowa , zimowa z cynamonem ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie!Może ktoś wie coś o herbacie \"kukisza\"?Napisałam fonetycznie bo szczerze mówiąc nie znam pisowni tego słowa.Ale do rzeczy-gdzieś dowiedziałam się,że to herbata oczyszczająca i odkwaszająca organizm.Jeśli ktoś się spotkał z tym to będę bardzo wdzięczna za wiadomości(gdzie kupić,cena no i oczywiście pisownia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie herbata ale może być
Pyszna herbatka odkwaszająca (wg medycyny chińskiej) wrzucić na pół litra wrzącej wody: - 3 duże łyżki zmielonych orzechów włoskich, - 3 łyżki suszonych kwaśnych moreli, - 1 łyżeczka mielonego imbiru (lub lepiej: 1-2 cm pokrojonego w talarki korzenia imbiru), gotować przez 15 minut. Pić 3-4 filiżanki gorącego płynu dziennie, można dodać soku z cytryny. Stosować 12 dni. Przepis stąd: http://luszczyca.org.pl/p2/forum/index.php?s=1142c2ed16ed9a10d80bbf58bdbb87ba&showtopic=2312&pid=113994&st=80&#entry113994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakosz i koneser
tylko woda niegazowana ale nie z kranu ta ani gotowana w czajniku z ujecia glebinowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po tym jak bylam w Chinach
na plantacjach herbaty i na wymyslnej degustacji tamze , gdzie mi ją po wznioslym wykładzie zalali kranówa, przestalam wierzyc w calą "ideologie" herbacianą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teapotek
herbatka czerwona pu-erh, najlepiej smakowa. zaparzana 3-5 min w 96*C zdrowa i smaczna wiecie cos wiecej o jej dzialaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjffy
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidkamom
Najlepsze wg mnie są herbatki owocowe. Mam nawet swoją liste ulubionych : -Forest Fruits -Fruit Love -Fruit Kiss -Citrus Fruits Co do marki to najbardziej smakują mi te od firmy Teekanne. Mają wyrazisty smak a nie jak w niektórych płytki i wręcz ledwo wyczuwalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małaharcerkaaa
@Lidkamom Też lubię fruit kiss- jak dla mnie jedna z lepszych herbat owocowych jakie piłam a trochę już tego było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga1a
Za smakowymi nie przepadam, ale moje dzieciaki uwielbiają sweet cherry od teekanne. Przed szkoła piją zawsze, a teraz w wakacje robię im taką mrożoną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonkaaaa
Zielona z cytryną od Teekanne jest przepyszna..lubię takie wieczory z ksiazka, kawalkiem dobrego ciasta i herbatka :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teekanne dostaniesz praktycznie w każdym większym sklepie czy markecie. Zakochałam się w nich przez aromat..każda pachnie mega intensywnie a tego brakowało mi dotychczas w herbatach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polkapolka1990
fakt- Ich herbatki są bardzo aromatyczne..zawsze z herbatami mialam taki problem ze smakowaly mi jak woda z lekkim posmakiem. Odkad wypilam u kolezenki pierwsza od Teekanne to nie mam juz tego problemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem wierna fanka Teekanne a szczegolnie ich owocowych , pysze sa i pasuja mi zarowno do sniadanka jak i do kolacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaJa
Osobiście uważam, że na smak herbaty ma wpływ nie tylko rodzaj samych ziół, ale również sposób i akcesoria potrzebne do jej przyrządzania. Ja wyposażyłam się jakiś czas temu w sklepie https://www.adacor.pl/kawa-i-herbata.html i od tamtej pory przyznam szczerze, odkrywam całkiem nowe tajniki, jeśli mowa o smaku dobrej herbaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elisabethyyy
jak dla mnie najlepsza sa herbaty z teekanne a wielu juz probowalam to jednak do nich wracamy zawsze z mama smak i aromat bardzo kuszacy :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jest wieczna walka w domu :P Mąż kawa a ja herbata. Ostatnio kupił mi kilka smakowych teekanne jak był w sklepie i sam spróbował. Nawet mu posmakowało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdkaWWA
Jak herbata - to teekanne :) Smakowo najlepsza. Aroamt też super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×