Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
truskawa1233

własny sklep internetowy

Polecane posty

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad założeniem sklepu internetowego. chciałabym sprzedać modną odież. wszystko do 100 zł. co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak. Jak macie czas i trochę zacięcia technicznego to można samemu. Jednak warto się zastanowić czy ten czas nie lepiej poświecić na* rozwój contentu/SM/ rozkręcenie sprzedaży/ na produkcje nowych rzeczy/ wstaw czym się zajmujecie. Wszystko zależy od Waszego podejścia. 

Polecam na pewno kontakt z agencją:
https://drupalsolution.pl/o-nas
Są w stanie zaproponować stworzenie sklepu na Drupalu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2021 o 12:38, Pietrzyka napisał:

Ile kosztuje wdrożenie takiego sklepu? czy ktoś moze stawiał sklep samodzielnie? 

Tak, prowadziłem sklep oparty o OpenCart. Bardzo fajny, prosty skrypt, nie wymagający zakładania bazy SQL. Bardzo szybki. Nadaje się do niewielkich sklepów z małą bazą towarów. Tak do tysiąca, dwóch. Ogarnąłem wszystko sam z instrukcją. Urzekała mnie jego prostota.

Koszt to licencja kilkaset złotych no i serwer plus domena. W tysiącu złotych spokojnie się zamknie. Chyba, że chcesz jakiś spersonalizowany szablon? Wtedy to zależy ile Ci zaśpiewa developer? Ci tańsi robią od kilkuset złotych. Drożsi chcą 2, 3tys. ale i layout fajniejszy zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×