Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagodzislawa

....jak uprawiać seks po bożemu??...

Polecane posty

Gość jagodzislawa

tzn jaka pozycja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misjonarska
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seks po bożemu a raczej zdanniem kościoła to w celu zrodzenia potomstwa więc pozycja która najbardziej sprzyja zapłodnieniu:P a moim zd aniem seks po bożemu to każdy w którym partnera ani siebie nie traktujesz przedmiotowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodzislawa
ktos jeszcze?? czemu misjonarska - ona moze sie tylko tak zazywa a w gruncie rzeczy... ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem.....
przed ślubem po bożemu to chyba jedynym wyjściem jest nazwanie jakiejś roślinki imieniem "sex" i sobie ją uprawiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po Bożemu....
Po bożemu, pod kołderką przy zgaszonym świetle to nie sex tylko kopulacja w celach czysto prokreacyjnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodzislawa
no wiec, chcialam Was grzesznicy uswiadomic, ze po bozemu to jest OD TYŁU - bo bliżej krzyza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie rozumiem o co chodzi w tym temacie, o jaką pozycje ci chodzi? po bożemu to oznacza a kim , w jakich okolicznościach itp a nie konkretna pozycja bo kościół mówi że małżonkowie musza urozmaicać pożycie, rózne pozycje gry i zabawy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodzislawa
wiem wiem, nic nie piszcie... beznadziejnie mi żarcik wyszedl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodzislawa
"bo kościół mówi że małżonkowie musza urozmaicać pożycie, rózne pozycje gry i zabawy" no co Ty... serio?? skad Ty to wiesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodzislawa
hehe a tak serio to powiem ze jestem z chlopakiem od 4 lat i ani razu na tą pozycje nie powiedzielismy "od tyłu" tylko zawsze "po bozemu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herman German
To na germańskiego oprawce zwanego tez najeźdźcom to nie da rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodzislawa
"germanskiego oprawce"?? buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysztof1952
Po bozemu sex to jest taki ,po ciemku ,pod kolderka w pidżamkach i bez zadowolenia drugiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRZEDE wszystkim to nie traktować seksu przedmiotowo i drugiej osoby .KOCHAĆ drugą osobę miłoscią duchową nie fizyczną jak to zazwyczaj jest .Nie pożądać tylko pragnąć.NO i najważniejsze kochać BOGA bo bez BOGA NIEMA MIŁOSCI choćby niewiem jak człowiek sie starał i wydawało mu sie że kocha kogoś bardzo to i tak niezapełni tej pustki i niedosyt miłosci którą daje i zapełnia BÓG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"normajest@tlen.pl PRZEDE wszystkim to nie traktować seksu przedmiotowo i drugiej osoby .KOCHAĆ drugą osobę miłoscią duchową nie fizyczną jak to zazwyczaj jest .Nie pożądać tylko pragnąć.NO i najważniejsze kochać BOGA bo bez BOGA NIEMA MIŁOSCI choćby niewiem jak człowiek sie starał i wydawało mu sie że kocha kogoś bardzo to i tak niezapełni tej pustki i niedosyt miłosci którą daje i zapełnia BÓG Ten powyżej głupoty zupełne pisze, nie słuchaj go. Seks po bożemu to normalny gorący, namietny, bezpruderyjny seks,, masz seks zachcianki to je realizuj, widocznie bozia tak chiała skoro taką cię stworzyła. Nie dajcie sobie wciskac tych dyrdymałów i korzystajcie radośnie z życia.I PRZEDE wszystkim można traktować seks przedmiotowo bo jak nierobimy dzieci to jest do zabawy, a dzieci z regóły w 99,9% w danej chwili nie chcemy akurat robić. Wiec bzykajcie ile wlezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to ksiadz wytlumaczy a moze i pokazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak takie farmazony ludzie wygadują i myślą jak te które tu piszą, to nic dziwnego że ksi ądz musi wkroczyć do akcji i powiedzieć jak się rzeczy mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozycja po bożemu twierdzono że na leżonco na wznak lub pozycja ginekologiczna ,a to nieprawda bo na pieska tak jak to robią zwierzaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona43
tylko w dni płodne i tylko dla prokreacji, czyli leżeć "krzyżem" i czekać na "gwóźdź/tryskającego nasieniem penisa. Po udanej kopulacji nic aż do narodzin, i tak w kółko aż do wyczerpania się jajeczek w jajnikach, a jest ich kilkadziesiąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaniepokojona43 - pieprzysz jak potłuczona!!! Stąd się rodzą potem durne mity na temat katolików. Jedyne co może być nienowoczesne to to, że wolno tryskać tylko w pochwie aby nie oddzielać miłości fizycznej od prokreacji, ale.... sam Kościół i jego poradnie nauczają metod naturalnego planowania, i wcale nie jest tak, że można tylko w dni płodne i tylko po bożemu DEBILKO! Można wszystkie pozycje świata, oral itp. byleby skończyć w pochwie... i można, a nawet wskazane jest w dni niepłodne, a jak jest ciąża to zupełnie luz bo przez 9 miesięcy jeśli nie ma przeciwwskazań medycznych można używać ile wlezie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stef1978
nie wszystkie pozycje miecz chowa się tylko w pochwie, wykluczamy oral i inne zboczenia, perwersje, dewiacje, nasienie również pozostaje w pochwie, tylko z miłością bez przedmiotowej pożądliwości w małżeństwie, dopuszczalny jest kalędarzyk, to w skrócie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po bozemu tz ona lezy jak krzyrz na plecach a on posuwa ja na calego i wbijajej az po same jadra bez gumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno nie w pozycji ginekologicznej.Bo po bożemu znaczy od tyły jak to robia zwierzęta i to jest chba po bożemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalia nagietkowa
A ja lubię jak mój chłopak bzyka mnie od tyłu i w każdej innej pozycji też. I loda też lubię mu robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po bożemu 1 Ona, we flanelowej koszuli i ciepłych skarpetach, zakryta kołdrą po samą szyję. 2 On Jak już mu się uda do niej dostać po ciemku to pozycja jest jakby mało istotna, tak się cieszy, że się nie zabił po drodze Sorki jeśli obrażam czyjeś uczucia religijne, ale na litość boską to jest forum erotyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała    czytaczka
Cholera. Tak się zagapiłam na wpisy powyżej, że zapomniałam się podpisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suuuper ! :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boguś Pieszczoch
To znaczy włożyć bez gumki w płodne dni do cipki i wtrysnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×