Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagodzislawa

....jak uprawiać seks po bożemu??...

Polecane posty

Gość gość
W moherowych beretach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak szczerze mówiąc to ważne by seks uprawiać z miłości i uczucia oczywiście jak my ja cnota mąż prawiczek. Tak jak nam powiedział ginekolog że guma lub kalendarzyk bo tabletki itp szkodzi itp rozwala organizm. Więc nie ma przed czy po ślubie ważne z miłością. Do tego zawsze mam męża przy badaniu cipki i porodach. A co do obecności przy badaniu POWINIEN być ktoś z bliskich bo trafiają się tacy zboczenie ginekolodzy. ..Badanie u ginekologa: Lekarz rozpiął rozporek.... Pozycja po Bożemu to niestety od tyłu ale również lubię bo pięści mąż piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petryk1234
Nie wierze że można sex uprawiać sex po bożemu to trzeba nie miec fantazji dla mnie sex po bożemu wygląda facet wsadza kobiecie kilka ruchów tryskasz i konieć a kobieta sobie trzepie sama palcówke bo na pewno przez kilka ruchów faceta nie ma orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drodzy Panowie największym grzechem jest nie zaspokojenie seksualne partnerki więc się ogarnijcie i do seksu. A po Bożemu jest obojętnie jaka pozycja tylko musi być orgazm u partnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i koniecznie asystujcie przy badaniu ginekologicznym, nie zapominając jeszcze o interniście, laryngologu, urologu i innych konowałach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petryk1234
dla mnie kobieta zaspakaja się sama bo nie jest możliwe żeby facet przy kilku *****ch dała kobiecie orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.06 co ty facet wyskakujesz jak Filip z konopi? Nie pojmuję czego laski się czepiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:03 się nie czepiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze do dentysty - to takie zboczuchy są :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×