Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

from.the.stars

Wielkość jednak się liczy.

Polecane posty

Gość hhhhhhhhhhhhhhhbbbhh
hgggggggggggg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zal //
zrywasz z nią bo masz za małego penisa ;> nie dopomyślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mnie ten mały fiutek bawi
Mikrus zerwie z dziewczyną bez mrugnięcia okiem, bo jest mikrusem :) I jeszcze jak pewnie to mówi, zero kompleksów :) Mam nadzieję, że dziewczyna dowie się, czemu ją porzuciłeś i powie ci w oczy, co myśli o tym twoim frędzlu :P A następna kopnie cię w dupę, jak tylko ściągniesz gacie (o ile cię wcześniej nie zabije śmiechem) :D A w ogóle to pewnie prowokacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mnie ten mały fiutek bawi
Dziewczyna wstydzi się kochać na pieska, więc pewnie też nie jest jakąś obeznaną w te klocki latawicą (blizna blizną). Może też są to jej pierwsze doświadczenia. Pewnie nie powie mu w oczy, że jest do dupy. A ten mikro frędzel ją rzuci tak po prostu. Wróć do masturbacji, chłopczyku, wszystkim do wyjdzie na dobre :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawialiśmy o tym, że nic nie czuliśmy i że było do dupy. Skończyło się na tym, że zobaczymy jak będzie później i że może coś się poprawi. Tak czy inaczej, ta sytuacja była żenująca. Ja przez 2 godziny czułem jakbym posuwał słoik wypełniony budyniem, a ona nic nie czuła, leżała tylko i czekała aż skończę. Jeżeli się nie poprawi, to ona pewnie zbytnio nie będzie rozpaczać, że z nią zerwę. Pewnie też nie wyobraża sobie przyszłości bez normalnego seksu. Technika techniką... gra wstępna trwała długo i była bardzo intensywna... sprawiała jej wielką przyjemność, ale gdy zaczęliśmy się kochać, to nawet pozycje sprzyjające małym penisom nie pomagały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zaraz padne ze smiechu
"Ja przez 2 godziny czułem jakbym posuwał słoik wypełniony budyniem,..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ATakieTam
Wiesz, możesz zawsze powiększyc sobie naturalnie, są na to sposoby, np. podczas kąpieli, pompujesz go krwia co dzien prze pare miesiecy i w ten sposob po pewnym czasie sie zwieksza, jest na to nawet jakis darmowy e-book. Swoją drogą to na poczatku zawsze jest raczej cienko z tymi sprawami, nabierzesz wprawy i tez bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MĘŻCZYZNA - Szuka w związku szczęścia, stabilizacji, miłości, czułości, wsparcia. KOBIETA - Szuka w związku dużego k****a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest mnóstwo rurznych kobiet i tylko ci się wydaje że innej sobie nie znajdziesz. Jak nie możecie się dogadać w łużku to ją zostaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×