Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jffjjfjfjffjjf

wczoraj pierwszy raz w życu robiłam chłopakowi loda.. -Boje się .

Polecane posty

Gość gość gości
Jestem facetem i to młodym 24 lecz nie mogę zrozumieć dlaczego facet jak pisze to misi pisać wulgarnie i wulgarnie wyrażać się o kobiecie . Dziewczyna robi mu loda opisuje to bardzo wulgarnie , nie mogę tego zrozumieć czy tym się podnieca ? Seks z kobietą to najpiękniejsza rzecz jaką dała nam natura , możemy się kochać jak tylko nam starcza wyobraźnia i zgoda obu partnerów , nie potrzeba tego wulgaryzować . W akcie oddania się jeżeli ktoś to akceptuje proszę bardzo można świntuszyć , lecz bez celu pisać słowa obraźliwe to zwyczajne chamstwo faceta i tym chce sobie dodać męskości ? a wychodzi pospolity cham to moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobiłam loda i połknęłam dopiero, kiedy chłopak obiecał mi, że się ze mną ożeni. Seks do cipki dopiero, gdy była wyznaczona data ślubu a po ślubie od razu zaszłam... tak po staroświecku. Teraz za to, gdy dzieci odchowane mamy czas na seks i to jest fajne, że tak dobrze jest po tylu latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasfsvxvsdfds
Zalezne to jest od tego czy jestes jego zona. Jak tak to przyjemnosc jak przyjemnosc. Jesli robisz to bez slubu jestes typowa d***** dwudziestego pierwszego wieku. Nie mysl ze moraly sie zmieniaja. Nikt jak Bog ich nie ustala i nie moze zmienic. Ludzie chca byc jak sam Bog - byc wielbieni, wychwalani i co to nie oni oraz ustalac zasady, regoly i prawa. Niestety pozycja Boga jest zajeta i sie nie zmieni. Nie badz d***** bo tyly to robi. https://www.youtube.com/watch?v=ZlnG_b2ZefY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc01:14. Pisałeś o późnej porze wiec miałem prawo być zmęczony i pisać bzdury ,lecz w przyszłością nie pouczaj innych jakmaja żyć i co im wolno a co nie. Jeżeli masz tak nie odparta chęć pouczać kogoś to zacznij od klery i przypomnij im co ślubowali . Pamiętasz zapewne z zapisanych ksiąg historii co robili i jak żyli kiedyś dostojnicy kościelni .Dzisiaj zmniejszyła się tylko ilość tych co powinni żyć jak przysięgali . Człowiek rozumne żyje tak jak mu podpowiada rozum ,i to jest kryterium moralne ,jeżeli nie robi krzywdy drugiej osobie ma prawo tak żyć jak mu wygodnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×