Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monikkkk

Kto miał 2 kreskę na teście ciązowym bardzo nie widoczną a jednak był w ciązy!!

Polecane posty

Witam ! Poszłąm do gin jak napiasałaś ale niestety powiedział ze za wczeście zeby stwierdzić ciąże. Powiedział ze brązowe plamienie często występuje na początku ciąży i nie jest to niepokojący objaw. Pokazałam lekarzowi moje testy ciązowe ale powiedział ze nie ma tam rzadnej 2 kreski bo testu sie nie odczytuje po dłuższym czasie. Noi niestety jak przyszam do domku to pojawił sie @:( Masakra ale wiem ze jeszcze nie jeden miesiąc przed nami trzymajcie kciuki!!!! Pozdrowienia dla wszystkich starających sie o dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sylwia... przykro mi, że nic z tego nie wyszło... w takim razie czekam na relacje z kolejnych prób i życzę sukcesu! tylko się zastanawiam, jakim cudem lekarz drugiej kreski nie widział a Wy tak? życzę powodzenie w tym cyklu!! pozdrawiam i trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze widocznie tak bardzo chcieliśmy dzidzia ze tylko my widzielismy ta druga kreseczke:( Lekarz powiedział ze moglismy odczytac wynik po upływie zaleconego czasu a to lubi płatać figle. No nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, jak sie bardzo chce to nie ma, tak było przy pierwszej ciązy, dopiero po 8 miesiącach sie udało. Nie pozostaje mi nic tylko uzbroić sie w cierpliwosc i brac sie do "roboty" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miya25
i jak Naataalkaa po wizycie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta G.
Natalka jak po wizycie? ja też miałam wczoraj i wszystko w porządku maleństwo ma 8 tygodni i rośnie :) teraz ma 2,05 cm :) i serducho widać tykające :) ehhh :) tylko dostałam lek na wymioty bo ostatnio cały dzień wymiotowałam i żeby nie wylądować w szpitalu to dał mi coś ale też mam brać tylko w tragicznych sytuacjach :) czekam na wiadomości od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miya25
SUPERRRRRR!!! Gratuluję dziewczyny...teraz na 100% jesteście pewne:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamamiłonia
Natalka, w którym tygodniu jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
Naataalkaa gratuluje i trzymam kciuki żeby wszystko było ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boskafoczka
cześć dziewczyny prosze o pokoc bo już sama nie wiem co myśleć zrobiłam dwa testy ciążowe i wyszły mi drugie kreseczki bardzo blade prawie nie widoczne ale po jakimś czasie a dodam że miesiączke powinnam mieć za jakieś 4 dni czy ktoś z was tam miał? czy moge mieć nadzeje na ciśże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina1984
Natalko gratulacje!!:):):) Ja mam jutro usg i to bedzie tak samo jak u Ciebie 7tydzien i 3dzien ...mam wielka nadzieje ze uslysze bicie serduszka bo u mnie to juz widac powiekszajacy sie brzusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina1984
zaskoczona moje gratulacje!!:):) a ta sytuacje z testem miałam bardzo podobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boskafoczka
mam nadzeje że to domnie było ale jestem rozczarowana bo własnie zrobiłam kolejny test i wyszedł już negatywny a prosze napisz jak to było u ciebie i z całego serca ci gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miya25
a ja tu sobie mogę tylko poczytać...niestety od 2 dni mam @:((((( kolejny cykl starań przede mną...cieszę się, że Was ciążówek jest coraz więcej...i dla mnie jest nadzieja:))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boskafoczka
do miya25 ja jeszcze nie wiem czy jestem w ciąży ale raczej nie więc nie martw sie nie jestes sama :) po zatym mi testy pokazują drugą kreske po jakiś 3 godzinach więc to nic nie znaczy od przyszłego cyklu dende brała cio mam nadzeje że to mi pomoże bo staram sie bardzo długo i już jestem zrezygnowana dziewczyny prosze odpowiedzcie czy ktoś miał tak jak ja ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina1984
boskafoczka A wiec tak ja na 2 dni przed @ zrobilam test wyszla 1 kreska ,schowalam test do kosmetyczki za 3dni kolejny wyszedl cien drugiej ,widoczny po kilku godzinach -siedziałam wpatrywalam sie w niego przez 5minut poszłam dalej spac bo nic nie było a za godzinke zerknelam a tu cien drugiej kreski,,kolejnego dnia wówczas spozniał mi sie @1 dzien i juz nie cien ale duzo bardziej widoczna druga kreska :) zadzwoniłam do kliniki i czekałam jakies ponad 3tygodnie na usg (jutro je mam )co najciekawsze moj pierwszy test który robilam duzo za wczesnie jak patrze to jest blady cien drugiej kreski ,,Tak wiec moja rada poczekac do dnia @ i dopiero jak sie bedzie spozniał 1dzien to dopiero zrobic ,wiem łatwo sie mowi sama zawsze testowałam na kilka dni przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina1984
boskafoczka jak dla mnie to bedziesz mamusia i nie bedziesz brała zadnego clo :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina1984
miya25 na Twoim miejscu szalałabym (doslownie)ja zaplanowalam sobie wszytko nowy tatuaz itd a tu nagle taka niespodzianka ,jest okres letni nie mysl o beby -ja zrezygnowałam ze wszelkich for aby tyle nie myslec ,,, Wnajmniej oczekiwanym momencie zostaniesz mamusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominisiunia
a z jakiej firmy mialas ten test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominisiunia
a z jakiej firmy mialas ten test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina1984
domi testy zwykłe ale kupowalam w Danii tu gdzie mieszkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boskafoczko miałam identyczną sytuacje jak ty i zrobiłam jeszcze test dwa dni po pierwszym ale niestety nie byłam w ciąży bo po 5 dniach dostałam @ więc najlepiej poczekać z tydzień po spodziewanej i wtedy robić test. Szkoda nerwów wsześniej. Jak dzwoniłam do ginekologa to mi powiedział ze 50 % ciąż kończy sie poronieniem w pierwszych tygodniach dlatego warto chwilke poczekac i dopiero robic testy. Pozdrawiam i 3mam mocno kciuki, sama sie teraz mocno staram o drugiego dzidzia i mam nadzieje ze tym razem sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miya25
Dzięki dziewczyny:))) nam się udało w 2gim cyklu starań, wtedy też zrobiłam test przed @ i był ledwo widoczny cień drugiej kreski. tydzień później była bardziej wyraźna druga kreska...skończyło się poronieniem i od zabiegu to już nasz 4ty cykl starań i nic. Ja mam bardzo stresującą pracę, w dodatku przede mną ważny egzamin, i zwalam to wszystko na stres. Od lipca nareszcie odsapnę i faktycznie zaszaleję:D Już myślę o przełożeniu urlopu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miya25 głowa do góry hmma raczej nogi :) i wszystko napewno sie uda, faktycznie stres troszke przeszkadza w staraniach ale ja przy pierwszym dziecku tez długo nie mogłam zajsc az w końcu powiedziałam sobie ze nic na siłe i zajęłam sie innymi rzeczami i wtedy sie udało, teraz staramy sie o drugie dzidzi i ja znowu szukam zajęc zeby nie myslec o staraniach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... tak jak mówicie... nie da się o tym nie myśleć:) ale trzeba też żyć, nie tylko staraniami o dziecko... co ma być to się stanie: chyba, że te starania są naprawdę długo nieskuteczne.. wtedy nie martwić się tylko działać badania hormonów sobie porobić... partnerowi. A ja trzymam za wszystkie staraczki kciuki! czerpać radość z sexu i tyle a będzie na pewno dobrze:) teraz łatwo mi mówić, ale swojego partnera to tak męczyłam i w dniach płodnych to się tylko na jego przyjemności skupiałam:) dobrze wiem, ze ta druga jasna kreska nie zawsze może oznaczać dzidzie ale w kolejnym cyklu już może, jestem na to dowodem, więc na pewno Wam się uda!!!! aha i trzymajcie kciuki za te którym się udało... żeby fasolki zdrowo się rozwijały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boskafoczka
dziewczyny dziękuje bardzo za słowa otuchy to bardzo wiele dlamnie znaczy staram sie już 3 lata i nic w tym cyklu to może smiesznie zabrzmi ale trzymałam nogi do góry za każdym razem ja robiłam trzy różne testy i każdy po jakimś czasie pokazał drugą kreske dardzo słabą i szarą więc nie wiem czy mogę mieć nadzieje ale zobaczymy trzymam kciuki za nas wszystkie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boskafoczka
dziękuje dziewczyny za słowa otuchy to wiele dlamnie znaczy staram sie już 3 lata i nic wiec w tym cyklu postanowiłam trzymać nogi do góry i za każdym razem tak robiłam zobaczymy czy sie udało robiłam 3 testy różne i na każdym po jakimś czasie pokazała sie słaba i szara druga kreska trzymam kciuki za nas wszystkie wiem jak to boli gdy nic nie wychodzi ale będzie dobrze musi być :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boskafozka
gina bardzo boję się jeszcze cieszyć bo mogę się rozczarować a na dodatek brzuch mnie pobolewa na okres czy ty tak miałaś że pobolewał cie brzuch a nie bostałaś miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×