Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monikkkk

Kto miał 2 kreskę na teście ciązowym bardzo nie widoczną a jednak był w ciązy!!

Polecane posty

Gość justyna77777777888888
Hejj, byłam wczoraj u gin .. i na szczęście nie mam już tej torbieliiii :):) zaczęłam od wczoraj robić testy owulacyjne :) narazie wychodzi jaśniutka kreska ;/ to oznacza że wynik ujemny ale czemu wychodzi jasna zamiast w ogóle ? ;/ pęcherzyk na usg był mały .. dzisiaj mam dwunasty dzień cyklu .. jutro zrobię następny .. :) a czekam tylko jeszcze na wynik z cytologii .. ale mam nadzieję że też będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelargonia1234
Niestety ale chyba wyszedł negatywny znowu jest taka jaśniutka kreska poczekam może do niedzieli i wtedy powtórzę ,bardzo bym chciała żeby okazał się pozytywny jeżeli nie to czeka mnie zabieg udrożnienia jajowodów już mam skierowanie do szpitala.A TY jak nie robiłaś testu?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_92
Jeśli było do mnie skierowane pytanie o tym teście to ja nie robiłam testu z tego względu że 6 sierpnia idę do gina, ale to najdłuższe dni w moim życiu... już się doczekać nie mogę. A nie lepiej zrobić badanie krwi beta HCG ? będziesz wiedziała na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
Mam pytanie .. dot. testów owulacyjnych ... jak już pisałam byłam w środę u gin .. na usg widać było mały pęcherzyk ( był to 11 dzień cyklu) i od tego dnia zaczęłam robić te testy .. wychodziła bardzo blada kreska .. czyli ujemny .. dzisiaj mam 14 dc i już dzisiaj nie ma w ogóle kreski drugiej ..;( możliwe jest że owulacje miałam wcześniej tzn gdzieś zaraz po wizycie u lekarza i testy już tego nie pokazywały .. czy mam zacząć się martwić że nie mam owulacji i zaś mi nie pękł pęcherzyk :(:( nie wiem czy dalej robić te testy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatowemarzenie123
mi na początku wgl nie pokazało 2 kreski ale jakoś po paru godzinach korciło mnie popatrzeć na ten test jeszcze raz i była już taka lekka strasznie się przeraziłam i na drugi dzień rano zrobiłam 2 test i kreski pojawiły się odrazu następnego dnia poszłam do gin i wyszło że jestem w 6 tyg ;) teraz oczekuję dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko ogromnie sie ciesze ze torbieli i nie i ze zaczęliście starania. z tymi testami owulacyjnymi to wydaje mi się, ze byłaś juz po owulacji. ja miałam już 14dzien cyklu jak zrobiłam test pierwszy i myślałam ze to za pozno ze ten cykl bedzie stracony, pokazalo mi dwie mocne, mialam szczecie akurat bylam przed owulacja, a nastepnego dnia tez zrobilam, i pokazalo tak jak u CIebie druga słabą. Najważniejsze zebyc sie nie stresowała i zebyście sie starali, w okresie płodnym co dwa dni lub codziennie. POmecz troche ukochanego, a na pewno wszytskp bedzie dobrze, mysle ze mialas owulacje tylko za pozno test zrobilas. zycze powodzenia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_92
Byłam dzisiaj u ginekologa, niestety w ciąży nie jestem... szczerze nastawiliśmy się że dzidziuś jest w brzuchu i obydwoje źle to przyjęliśmy. Lekarz kazał się jeszcze 3 miesiące starać jeśli się nie uda to mamy w listopadzie przyjść z wynikami nasienia, jeśli u mojego faceta jest wszystko ok to mi zrobi badanie drożności jajników. No nic trzeba jeszcze próbować, mam nadzieję że w końcu się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_2210
Witajcie :) Czytam zawzięcie całe forum od 2009 ;O Mam taki problem, jeśli TO można nazwać problemem. Otóż.. Od poczatku miesiączkowania miałam cykle regularne co 27 dni. Od momentu kiedy zaczełam starac się z męzem o dziecko mój cykl sie rozlegurował. Z 27 dni zrobiło się 31 i 24. W maju miałam cykl 31 w czerwcu też, na lipiec miałam 24 dni. W tej chwili jestem już 4 dni po dacie dostania miesiączki i NIC ;) Robiłam test 1 sierpnia i miałam drugą kreskę ledwo widoczną. Jutro bede powtarzać test, mam nadzieje że pod serduszkiem będzie dzidzia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_2210
dodam że przed majem moj cykl był 27 dniowy. A staramy się z mężem od stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_92
To jutro daj znać jak wyszedł test:) Mam nadzieję że chociaż tobie się uda:) co to dziwnych cyklów to wiem coś na ten temat, teraz kazał mi lekarz luteine dopochwowo stosować przez 3 miesiące bo mi się znowu zaczyna rozregulować okres.. przechlapane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_2210
Robiłam test dzisiaj co prawda jakas godzine temu i i po 5 minutach znowu miałam bardzo jasna kreske (ciemniejsza od tej poprzedniej) jutro zrobie test z porannego moczu albo poczekam do weekendu, bo moze znowu cykl mi wskoczył na 31 dni :( Ale poki co zadnych objawów miesiaczkowych brakuje. Pozdrawiam, xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakala
osobiscie uwazam ze na poczatku (w dniu pierwszej spodziewanej @) nie powinno sie wierzyc testom, poniewaz ja bylam juz w 3 tc i wyszedl negatywnie, natomiast gdy nadal nie bylo @ to zrobilam miesiac pozniej w dniu spodziewanej @ i odrazu pojawily sie 2 grube czerwone krechy, i teraz jestem w 14tc :) a jakie robisz te testy co? moze powinnas kupic kilka roznych i przede wszystkim z porannego moczu zrobic:) moze faktycznie jestes w ciazy bo no teoretycznie sa 2 kreski tylko druga jasniejsza bo beta w ciagu dnia spada, mowie Ci sprawdz z porannego moczu :) POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latikanka
witajcie dziewczyny, Marzę o maleństwie..zatem intensywnie z mężem działamy. Pierszy dzień ostatniego okresu miałam 2.07, powinnam teraz dostać okres na 3.08..a tu nic :D zrobiłam test pierwszego dn. spodziewanej miesiączki i wyszeł negatywnie,ale okresu nadal brak, zatem wczoraj zrobiłam rano test PINK strumieniowy i wyszła druga blada kreska,ale widoczna.. zrobiłam wieczorem kolejny i to samo, coć druga kreska słabsza, Powtórzłam dziś rano test i znowu zobaczyłam bardzo bladą drugą kreseczkę..taki cień kreski.. Sądzicie,ze jestem? ojj..jak bardzo bym chciała..Palnuje odczekać kilka dni, conajmniej do soboty i zrobie kol. test, pragnę ujrzec dwie grube kreseczki ..pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_2210
Robiłam test z porannego moczu i wynik wyszedł negatywny, no ale.. nie ma się co dziwić. Dostałam jakiś plamien więc zapewnie bede miala miesiaczke znowu opznioną. ;/ Oczywiście dodam że robiłam testy z róznych firm. 8 cykl staran za Nami, a tak bardzo chcemy malego szkraba. Mam nadzieję, że chociaż Tobie się uda. ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowamama3tyg
wpisuje sie i ja:) u nas sytuacja byla na tyle ciezka ze naprawde nie wierzylam ze zost mama:) tzn nie tak szybko... w zimie schudlam 11kg to poszlo w moja gospodarke hormonalna a za tym idzie zatrzymanie menstruacji i znieksztalcenie jajnikow... dost silne leki hormonalne na przywrocenie wszystkiego do prawidlowego funkcjonowania, lekarz tez wyraznie pow ze przez okres brania hormonow plus do 2-3msc nie ma mozliwosci zebym zaszla w ciaze... a pozniej sie okaze na ile moja durnota i debilizm odchudzania zaburzyly hormony... jakos 2/3tyg po odstawieniu hormonow przywroceniu normalnej wagi czulam sie rewelacyjnie!!! doszlismy do wniosku z mezem ze sprobujemy:) pomimo wszelkich sprzeciwnosci od strony medycyny - UDALO SIE:) przy jedej jedynej probie (no dwoch:D) ale bylismy wyposzczeni:D lekarz wystawil na nas taaakie oczy ze jak to mozliwe... testow na poczatku zrobilam chyba z 10siec i kazdy pokazywal taaak slaba kreske ze doszlismy do wniosku ze sami sobie wkrecamy:) w koncu lekarz potwierdzil i byl to ok 1,5-2 tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_92
to gratuluje :) Sama wiem jak przez głupotę odchudzania można mieć zdrowotne problemy. Ja także nadal nie mam okresu, biorę luteinę ale nadal nic, wątpię żebym była w ciąży - skoro lekarz nic nie widział, ale muszę przyznać że tak szybkiego USG w życiu nie miałam. i trzymam za inne kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_92
Dziewczyny pomóżcie mi. Bo mam taki problem. Chcemy zacząć robić testy owulacyjne żeby sprawdzić kiedy mam dni płodne. Tylko jak je robić podczas nieregularnych miesiączkach? Ostatnio dostałam 28 czerwca w lipcu nie miałam, a teraz ze względu na to że mi się już całkiem rozregulował biorę luteinę i widzę że góra za 2 dni dostanę okres. To kiedy teraz powinnam zrobić te testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ja na Twoim miejscu zakupiłam bym wieksza iośc testów i zaczęła robić zaraz gdy @ minie. zeby sie dowiedziec czy w ogole masz owulacje, bo jesli nie to do lekarza, znaleźć przyczyne... zycze powodzenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia122
Witam. Mam bardzo duze watpliwosci ;( ... chodzi o to ze podjezewam ze jestem w 7 tc. robilam 3 test i na dwoch pierwszysch byly dwie kreski ale bardzo malo widoczne zas na 3 juz wyszla bardziej wyrazna kreska. Miesiaczka juz mi sie troche spoznia a dodam ze jest ona nie regularna. ostatnia mialam 01.07.2012. Nie wiem czy mam wierzyc tym testa czy tez nie ... wizyte u gin mam dopiero za tydzien. Strasznie sie boje bo juz poinformowalam najbliszych ze bede mamusia ... a moj parter bardzo sie ucieszyl. dodam ze niedlugo koncze dopiero 18 lat ! ;(( ... Prosze o wasza pomoc !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_92
Klaudia jak się mocno bolisz to idź prywatnie - chociaż tydzień to znowu nie tak długo. Daj znać, a wiek jeśli jesteś gotowa to najmniejszy problem moim zdaniem. Pozdrawiam i trzymam kciuki To chyba najlepiej będzie jak kupie sobie ten już na stałe test owulacyjny on kosztuje ok 90zł i jest na baterie. co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia122
Jutro wlasnie jade do polski i tam wlasnie ide prywatnie do Ginekolaga. w niemczech narazie nie mam takiej mozliwosci niestety... ;(( ... Wiem ze wiek to rzecz zbedna gdy jest sie dojrzalym ;) ''wychowalam'' dwoje mojego rodzenstwa ;) wiec troszke o tym wiem ;) i w dodatku opiekowalam sie specjalna lalka w osrodku ;) to takze troche sie nauczylam. ale to nie o to tu chodzi... bardziej o to ze np nie wiem czy powinnam bardziej o siebie zaczac dbac nie przemeczac sie i ograniczyc palenie... dlatego wasze zdanie jest dla mnie bardzo wazne by nie skrzywdzic mojego maluszka. Co prawda nie kiedy mam bole w podbrzuszu takie jak na miesiaczke.. strasznie urosly mi piersi i sa obolale ze szoook! ... ale np nie mam mdlosci ... Gdy zobaczylam te kreski na tescie to normalnie mnie zatkalo ... nawet nie wiedzialam jak powiedziec to rodzica.. ale jakos to przyjeli i sa zadowoleni. Najbardziej mama ;) bo 1 raz zostanie Babcia;P hehe ;)) ... Boje sie takze ze to moze psychika sie mi psoci ... czy cos... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_92
Kochana ja bym na twoim miejscu palenie ograniczyła, bo faktycznie czy jesteś czy też nie to i tak dla ciebie dobre:) A ciąża to nie choroba więc rób to co zawsze jak lekarz stwierdzi, że masz zagrożoną czy coś w tym stylu to ci powie co robić ale na razie nie wpadaj w paranoje. Mi osobiście zawsze trochę piersi "pęcznieją" i bolą ale każda kobieta jest inna. A jako ciekawostkę powiem, że moja kuzynka miała regularne cykle i jak zaszła w ciąże to się okazało, że potencjalnie miała dni niepłodne ale że długo nie widziała swojego męża to jej organizm był tak uradowany że zrobiły się jej dni płodne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia122
Marta_92 Jestes bardzo Kochana :** dziekuje Ci za wsparcie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_92
Klaudia nie ma sprawy :) Wiem jak bardzo wsparcie jest potrzebne:) Daj znać jak poszła wizyta u ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia122
No i jesssst !! ;)) Moja fasoleczka sie we mnie rozwija ;) to juz 6 tc od zaplodnienie ;) chodz ... ja dalej nie moge w to uwierzyc ze sie udalo ... ze jest ;( Gin powiedzial ze termin jest na 14 kwietnia.. moja mama mwi ze wszystko moze sie zmienic. nie wiem dlaczego ale od poczatku ciazy nie odrzuca mnie od papierosow. tzn pale mniej .. o wiele mnie ale tak jak papierosy mi smakowaly tak smakuja. Pale jednego moze dwa dziennie. ale i tak potem kazdy mnie opieprza ze nie powinnam palic wgl.. ale nie wiem czy to dobrze... jak mam rzucic to palenie na dobra ?? Pomozcie !! ;(( nie chce by moje malensto byo pozniej choree...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Gratulacje!! jezeli chodzi o palenie to owszem powinnac wogole rzucic palenie, po za tym jezeli staraliscie sie o pocieche to powinnac to zrobic juz dawno, lepiej dla Ciebie i dziecka bedzie jak rzucisz to swinstwo (sama rzucilam rok temu, palilam 8 lat). Ja jestem w 15 tc:) maluszek moj ma prawie 10cm i jest ruchliwy, nie wiem jeszcze jaka plec ale jak sie "uda" to sie dowiem 5 wrzesnia bo mam wizyte :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_92
To gratuluje wam dziewczyny gratuluje :) Mojego faceta szwagierka paliła w ciąży ale jednego cienkiego ale kiedyś paliła jak smok, więc lepsze to niż nic. Ja dostałam pracę w poniedziałek więc jest jakiś postęp chociaż tutaj, co prawda 1/2 etatu ale zawsze, a od następnego miesiąca kupujemy test owulacyjny Afrodyta żeby dokładnie wiedzieć kiedy są dni płodne i czy w ogóle są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_92
To gratuluje wam dziewczyny gratuluje :) Mojego faceta szwagierka paliła w ciąży ale jednego cienkiego ale kiedyś paliła jak smok, więc lepsze to niż nic. Ja dostałam pracę w poniedziałek więc jest jakiś postęp chociaż tutaj, co prawda 1/2 etatu ale zawsze, a od następnego miesiąca kupujemy test owulacyjny Afrodyta żeby dokładnie wiedzieć kiedy są dni płodne i czy w ogóle są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
u mnie w tym miesiącu nic :( przyszedł okres :( kupiłam testy owulacyjne i będę je robić od pierwszego dnia po okresie bo coś mi się wydaję że u mnie kiepsko z owulacją ;/ a tobie gratuluję i trzymam kciuki żeby było wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
u mnie w tym miesiącu nic :( przyszedł okres :( kupiłam testy owulacyjne i będę je robić od pierwszego dnia po okresie bo coś mi się wydaję że u mnie kiepsko z owulacją ;/ a tobie gratuluję i trzymam kciuki żeby było wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×