Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monikkkk

Kto miał 2 kreskę na teście ciązowym bardzo nie widoczną a jednak był w ciązy!!

Polecane posty

Gość gość2807
Gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0204
Witam, staramy się z mężem o dziecko już 4 miesiąc i jak narazie bezowocnie. W tym cyklu 21 dpo zrobiłam dwa testy ciążowe każdy innej firmy, na jednym wyszła mi druga kreska cień cienia a na drugim nic i nie wiem czy to jest ciąża czy nie... Bardzo bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QskrzyneczkaQ
Moj cień cienia pojawił się po godzinie ☺ Wiele razy zostawiałam test na dłużej, nie wyrzucałam od razu ale nigdy wcześniej nic się nie pojawiło. Tym razem było inaczej. Test z krwi na drugi dzień potwierdził bardzo wczesną ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zitkowaaa
Dziewczyny jakoś wczoraj natchnelo mnie żeby zrobić testy ciążowe. Zrobiłam 2. Jeden nic tylko jedna kreska.. Zaś na drugim po 2 godzinach pojawiła się bardzo widoczna kreska ale jest.. Czy to jednak może oznaczać ciąże.. Marzymy z moim narzeczonym o dziecku.. Test który mi coś pokazał jest z firmy AMIL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestes w ciazy. W sumie to dobrze skoro nawet nie potrafisz czytac instrukcji obslugi testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zitkowaaa
Takich komentarzy akurat możesz sobie darować.. Przy pierwszym synu miałam podobnie tylko że była minimalnie bardzie widoczna druga kreska... Więc nie mam pojęcia po co w tobie tyle jadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośźvbnm
A ja akurat zrobiłam tak samo. Test i odczekałam godzinę. Cień cienia kreseczki. Dziś jestem w czwartym miesiącu ciąży. Bardzo możliwe, że jesteś też jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqwerty
Zitkowaaa pędź jutro na krew. Rozwiejesz wszelkie wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123321
gość dziś - Tobie pewnie test nigdy nic nie pokazał i dlatego taka żmija z ciebie. Może i dobrze, że nic nie pokazał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny, dziś popołudniu zrobiłam test ciążowy, druga kreska wyszła po 5 min bardzo blada, widoczna pod światło... @ spóźnia się już tydzień. Mam nadzieję że to ciąża, z mężem staramy się już kilka lat. Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymamy! Daj koniecznie znak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam słaba dzień po terminie okresu, następnego dnia to samo, a 3 dnia już coraz to wyrazniejsza. Dziś 5 tydzień i 1 dzień. Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez miałam cień cienia a potem okazało soe ze ciąża biochemiczna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać ;) powtórz za 3 dni test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj cien kreski ma dzisiaj 3 lata :) pierwszy test wogole nie wykryl drugi cien kreski. Teraz jestem w drugiej ciazy I od razu w********* dwie grube krechy :) a robilam w podobnym terminie tydzien po spodziewanej mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny, dzisiaj byłam u gin. na usg jest widoczny mikropęcherzyk 5tc ale niestety jest też płyn w zatoce douglasa. Wg gin. może to świadczyć o ciąży pozamacicznej... jutro ide na betę, kolejna w czwartek. Czas pokaże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OleczKKaa
Hej dziewczyny. Ja wczoraj zobaczylam cien cienia drugiej kreski. Test wykonany po południu, odczytany w dobrych minutach. Dzisiaj zrobilam ponowny tylko wieczorem i negatywny. Jak myslicie za jaki czas powtorzyc test?? Nie trace nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test najlepiej robić rano, a jeszcze lepiej zrobić badanie beta hcg. Badanie najbardziej wiarygodne. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaróża
Moja blada krecha ma juz prawie 11 miesięcy i wlasnie zaczynam starać się o drugie dziecko... 11 dni po owu i niestety brak drugiej krechy... Tylko jakby miejsce gdzie powinna być :< Mam problem bo mi okres nie wrócił po ciazy :) ale testy owu pokazaly w tym cyklu, że niby coś się zaczęło dziać. Powoli odstawiam kp. Powtórzę test jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam test 5go dnia po spodziewanej miesiączce wieczorem.Powtórzyłam następnego dnia rano i na obu druga kreska była niemalże niewidoczna.Poszłam tydzień później do ginekologa i potwierdził ciążę - 6 tydzień.Obecnie czekam narodzin synka, 3 dzień po planowanym terminie porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny mam pytanie, robiłam test ciążowy dzień przed miesiączka, wyszły dwie kreski druga ballada, na następny dzień zrobiłam drugi i to samo narazie miesiączki nie mam, i nie wiem co myśleć czy się udało czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,prawdopodobnie jestes w ciazy. Tez tak mialam,po paru dniach byla juz bardziej widoczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1206
Hej dziewczyny. 6 dni przed @ zrobiłam test. Pokazał się negatywny i go odrazu wyrzucilam. Ale po 30 minutach coś mnie tknelo i spojrzałam na niego jeszcze raz i pojawiła się blada kreska. Zrobiłam kolejne dwa testy następnego dnia i znowu pojawiła się blada kreska co prawda cień cienia ale były. Zrobiłam kolejny test 4 dni przed okresem i pojawiła się już troszkę ciemniejsza kreska ale nadal blada.dzis dostałam okres i zrobiłam test.. Niestety negatywny... Czy któraś z was tak miała? Proszę o odpowiedź... Bardzo bym chciała żeby to była ciąża....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×