Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kazimierz999

Żenujące zdarzenie

Polecane posty

Gość Kazimierz999

Drażniła mnie głośna muzyka z piętra, idę na górę, a tu przez półotwarte drzwi widzę wypięty tyłek mojej córki, a obok niej stoi jej narzeczony i zakłada sobie prezerwatywę. Wycofałem się zażenowany i muzyka dalej ryczała. Żeby nawet drzwi nie zamknąć, choć wiedzieli że jestem w domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała bawełna
dobrze, że im nie przeszkodziłeś. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka nad kaka
a teraz o tym na kafeterii piszesz. masz kake zamiast mozgu oraz pusczalska corke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazimierz999
Stanąłem więc za drzwiami i zjechałem na ręcznym pod to co oni wyprawiali... Niestety stara się przykulała na górę, dostałem wpierdol wałkiem i zakaz dotykania wacka przez miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazimierz999
aż mi się przykro zrobiło, wiedzieli jaki jestem wyposzczony, żona od roku tańczy na rurze w nigeryjskich barach, a co ja mam zrobić, ile można tańczyć ze swoją rurą przed lustrem ze świerszczykiem w dłoni, a tak prosiłem by mnie zaprosili na swoją "imprezę", choćby na koniec, lubię ślizgać się po kimś, a jeszcze po przyszłym zięciu to frajda, w końcu w rodzinie nic nie ginie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srututututu
Ja prze codzienne oglądanie tego linka co go wkleiłem już mam tak zryte pod czapeczką, że przypierdalam się do wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet pewnie chciał sobie porozmawiać... ale... podszywacze zniechęcili go zapewne do tego na wieki, wieków... :) Rada do założyciela tematu: PROSZĘ ZAKŁADAĆ SOBIE CZARNEGO NICKA PRZED ROZCZYNANIEM DYSKUSJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×