Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dostałam dzisuaj inf

Że od kwietnia juz nie pracuje

Polecane posty

Gość Dostałam dzisuaj inf

ze względów ekonomicznych cholera no i mnie kryzys dotknoł:((( Nie wiem czy szybko znajde Nowa prace i z czego bede zyła mam małe dziecko jestem załamana:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dostałam dzisuaj inf
czy ktos z was juz tego doświadczył tzn zwolnień z powodu kryzysu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukanie nowej pracy
w kryzysie to wyzwanie nie lada ale trzeba miec nadzieję:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaah
ja nie pracuje od 1 marca + 2 tyg wypowiedzenia, czyli od 16/03 jestem zarejestrowana w PUP, szukam pracy cały czas, mam mgr i robię studia podyplomowe, jest ciężko o ile nie chcesz zostać przedstawicielem handlowym :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskolka26
no to witam w klubie ja tez sie dzis dowiedzialam ze to moj ostatni dzien w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskolka26
wczoraj sie dowedzialam ze nie pracuje a dzis mam takiego mega doła leze caly czas w lozku nie wyszlam nawet z domu w necie ofert pracy brak - chyba ze na przedstawiciela handlowego albo jakichs specjalistow, ale nie mam nawet prawka zero doswiadczenia w handlu a specjalistka zadna tez nie jestem ale hujowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też DOTKNĄŁ*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jest przykre? Lubiłem swoją pracę i do końca życia będę żałował, że zakład został zamknięty. Nigdy już nie znajdę takiej fajnej pracy. Nic, tylko sie powiesić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla wody
Dziewczyny, a co Wy na to: 25 lat pracy, 48 lat, dwoje dzieci. Pracowałam w MON. Na emeryturę jestem za młoda, do nowej pracy za stara. Co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna Granta
DOTKNĄŁ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to sytuacje przechodzilam
w grudniu i dwa miesiace mineło zniam znalazłam nowa prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przechodzę, a konkretnie mój mąż - zwolnili go 31 stycznia - jest na 3-miesięcznym wypowiedzeniu, miał bardzo dobrą pracę i dobrze płatną - "Jest pan za drogim pracownikiem" i wraz z innymi kolegami pożegnał swoje biuro. Szuka od grudnia. Szefostwo poinformowało załogę o redukcjach przed Świętami BN, tak w amach prezentu gwiazdkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddfddfdfs
wiesz to i tak mieliscie dobrze, skoro jak piszesz on dobrze zarabial. inni haruja po kilkadziesiat lat w jednym zakladzie i maja grosze, a skoro twoj maz tyle zarabial to juz i tak pewnie zdążyl sie tym wystarczająco nacieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×