Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wSobotePannaMłoda

dziewczyny wybieram się zachwilkę po tusz.Chodzi mi o Efekt Teatralnych rzęs,moz

Polecane posty

Gość wSobotePannaMłoda

...możecie mi cos polecić? ;) chcialabym cos do 40-50 zł. tyle tych tuszy i juz nie wiem ktory dalby ten efekt o ktory mi chodzi! :D bardzo was prosze o pomoc! Jest to dla mnie bardzo ważne! gdyż będę miała na swoim własnym ślubie ten tusz na rzęsach :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wSobotePannaMłoda
przeszukiwalam inne fora i posty ale tyle tam roznych tuszy wymieniono ze zgłupialam.. i ceny takie drogie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wSobotePannaMłoda
halo halo to dla mnie wazne! mam nadzieje ze ktos mi napisze do 14:) bo musze wyjsc z domku a nie chce kupic kolejnego niewypała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wSobotePannaMłoda
zlitujcie się:) naprawde zadna takiego tuszu nie uzywala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon_ika
Max Factor 2000 kalorii. Uzywam go juz od dluzszego czasu. Ostatnio kupilam w Rossmanie za 37 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zależy od tego jakie są Twoje rzęsy, więc trudno doradzać bo co osoba to inne preferencje. ja mam długaśne, ale nie za gęste i pasuje mi air max speed astora, volume clubbing bourjois (trzeba wprawy w nakładaniu), colossal maybelline ewentualnie extra super lash rimmela. z tego co widze dużo osób poleca mf 2000 calorie, więc może spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wSobotePannaMłoda
ok, bardzo wam dziękuję :) !!! na pewno któryś z nich wypróbuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×