Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszkameister

CO SIĘ STAŁO Z M JAK MIŁOŚĆ ???

Polecane posty

Gość myszkameister
Żeby chociaz mozna się było dowiedzieć, co dalej będzie, jak to z niektórymi serialami bywa...a tu tylko takie badziewie a czlowiek czeka na to, co już było...a cholera wie czy w ogole jeszce cos wartościowego będzie...ja juz przestałam patrzec na te 7 nieszczęść oczekując jedynie na powrót męża Hanki czy jakis wątek ze Stefanem czy jego matką...przeciez tego tak brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limoturx
Rzadko to oglądam,bo uważam,że to badziewie :o Scenarzyści totalnie przeginają! Maryśka-żadna piękność,w dodatku babcia,a nie może się od kilku lat opędzić od adoratorów.Teraz ten Radosz ją nęka.To po prostu niesmaczne!Jak zajdzie w ciążę to chyba się porzygam! Kolejna ,,piękność"-Marta.Wieczna cierpiętnica,zestresowana,humorzasta. Następna na liście Gośka-wielokrotna rozwódka,robiąca miny jak srający kot na pustyni :o Hanka próbująca zbawić świat,niby pani nauczycielka,a nie zna podstawowych reguł wychowawczych! No i cała reszta,o której nawet nie chce mi się pisać na czele z Muchą,Mroczkami itp. Dno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Jak to Hanka, nie zna reguł wychoawczych?..mnie sie bardzo podoba i jako nauczycielka i jako matka...A jak rozmawiała z córkami, jak któras celowo oblała test, zeby zostac w klasie razem z drugą...powiedziała, zeby zostawili te sprawy dorosłym i słusznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Ja jakis czas zrobiłam sobie krótka przerwe w oglądaniu ale osttanio bardzo mi się podobały te zimowe widoki i na ich tle A. Mucha z Mroczkiem:)) no i piosenka Kiliańskiego - to takie "Trwaj przy mnie bądź"...do tego:)) jak dla mnie rewelacja:))) No i była na koniec jakas migawka ze Stefanem wieć moze wreszcie coś ciekawego i wartościowego zacznie się dziać??...oby...mnie szkoda tego filmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Alez nijaki ten dzisiejszy świateczny -jakby nie było- odcinek...:( A ten Tomek Gośki to kretyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Alez ta dziewczyna Mroczka beznadziejna!.. Ale chociaz Stefan mnie cieszy:)) no i dzis są Mostowiakowie..jak miło na nich popatrzeć:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Ale ten Stefan biedny;( dobre te wątki jak zagaduje to do Gośki to do Kaski;);(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×