Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zyteczka

Otworzenie sklepu obuwniczego

Polecane posty

Gość rhagorol
@ donailario - jestem zainteresowany współpracą proszę o info na maila - h.rhagorol@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donailario
Do sprzedania mokasynki damskie marki timberland w skurzane i zamszowe,trzy rodzaje koloru nie wszystkie w pelnych numeracjach cena intersujace..buty made in italy pulbuty skura pojedyncze numeracje cena od szt.80zl!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johnliterri1986wemyd
o butach tez trzeba miec pojecie i to wieksze niz ci sie wydaje, wiesz juz jakie to maja byc buty/ jakiejs konkretnej firmy, roznych marek, masz juz namierzona hurtownie? dzieciece buty tez maja byc? Musisz to wszystko wiedziec wtedy bedziesz tez wiedziala ile mniej wiecej przeznaczyc na poczatku na towar i na wystroj, przeciez nie wiemy jakie buty chcesz sprzedawac, wiec jak mamy CI powiedziec ile potrzebujesz na nie pieniedzy. Bo to roznica czy chcesz kupowac buty od chinczykow, czy np wloskie Jasne http://tombstonehistorians.com/yourls/t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buty butami, ale trzeba mieć głowę na karku i ogarniać co nie co finanse. Jak się nie ogarnia to biuro rachunkowe (http://www.delta.waw.pl/) powinno to robić za właściciela. Nie wyobrażam sobie tej całej papierologii, tych ceł do płacenia, podatków itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z przedmówcą. Biuro rachunkowe to najlepsze rozwiazanie w takiej sytuacji. Kompleksowa opieka, zawsze mozna się z kimś skonsultować. Współpracuję już od kilku lat z http://www.compo-system.pl/ i wiem, co mówie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donailario
Wlascicieli sklepuw z obuwiem orginalnym zawiadamiam iz mam posiadam do sprzedania buty marki timberland 20par w cenie 3.200 z dostawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petarka
Nie ma sensu - chyba że w sieci. Porównaj sobie ceny na Merg i na mieście. Ludzie coraz chętniej kupują w sieci, gdzie stawki są po prostu bez porównania tańsze i raczej nie sadzę, aby sytuacja mogła się tutaj jakoś diametralnie odmienić. Bo niby jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez bardzo przymierzam się do sprobowania ze sklepem obuwniczym. Szczerze to tez bardziej otwarta jestem na siec. Znalazlam taka hurtownie www.gamis.com.pl czy ktos może mi cos wiecej powiedziec o nich? Dzieki z gory za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćani
Bardzo proszę o pomoc w podjęciu decyzji. Otóż mam dwa lokal na oku. Jeden w centrum wejście od chodnika 47 m^2 i czynsz 1000 zł w tym podatek plus media a drugi troszkę dalej od rynku 17 m^2 wejście po schodach na piętro od chodnika koło fryzjerki i czynsz 600 zł 200 podatku i media. Chcę otworzy sklep obuwniczy... proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marosiks
Nie ma sensu - wszystko pada. Internet ma zbyt niskie ceny. Zobacz sobie taki Merg. Od kilku lat robię tak, że buty znajduję na mieście, a kupuję w sieci i całkiem nieźle na tym interesie wychodzę. Po co kombinować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hantadis
Ten sklep który wymieniasz jest ok, robię u nich zakupy od kilku lat, również buty dla dzieci. Wolę internet. Przejście przez ryneczek, galerię to cały dzień, a wiadomo jakie ceny. W sieci znajduję znacznie lepsze okazje - a i wybór jest większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMS REKLAMA
Szukasz specjalistów od reklamy? Chcesz, aby Twój biznes się rozkręcił? Zapraszamy na stronę www.mms-reklama.pl ! Banery, rollupy, plakaty, wizytówki, systemy wystawiennicze! Świetni graficy i świetna jakość w niskiej cenie!www.mms-reklama.pl ! DAJ SIĘ ZAUWAŻYĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sewrek
Raczej się nie opłaca, bo jak patrzę po zarobkach jakie mają w deichmannie - forum pracowników gowork.pl/opinie_czytaj,23247 to jest mocno srednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia miks
Nie ma sensu - w sieci ogromna konkurencja. Weź np. Merg z którego ja kupuję. Jesteś w stanie zaoferować tak niskie ceny? No właśnie, chyba nie bardzo, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hantea
W Merg jest całkiem ok, duży wybór mają i rzeczywiście daje radę znaleźć tanie i ładne buty. A ogólnie wolę szukać obuwia po necie, można trafić dużo okazji i wychodzi taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana_b
a propos Merg… nie mogę już czytać co wy tu wypisujecie za głupoty o tym sklepie internetowym Merg, kupiłam tam kiedyś buty, nie dość ze zaraz po zakupie, znalazłam takie same gdzie indziej dużo taniej, to jeszcze jak przyszły to okazało się że to jakaś tandetna chińszczyzna, niestety obsługa w sklepie była na tyle nie uprzejma, że nie udało mi się ich oddać, no i zmuszona byłam w nich pójść na wesele - masakra jakaś, mało mi stóp nie urwało, a buty rozpadły się przed oczepinami (dobrze że miałam drugie na zmianę), reasumując straszna tandeta, nie dość że drogo, to jeszcze cuchnąca chińszczyzna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paraboteks
Od kilku lat nieustannie robię zakupy na Merg i nie mam jakichkolwiek problemów. W sieci jest dużo taniej, nie muszę tracić tyle czasu na szukanie, a przeglądanie dziesiątek par obuwia zajmuje bez porównania mniej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolablondas
żeby sprzedać buty mamie, tacie i dziecku nie musisz zakładać działalności.. co za dziwny pomysł... Nie zarobisz na tym. Jak chcesz zarobić to interes musi być ogólnodostępny a nie tylko dla wybranych z rodziny. Prowadzę sklep i wiem że to nie możliwe, tym bardziej że rodzinie sprzedajesz prawie po kosztach. jak już się zastanowisz to spróbuj na www.fashioncentrum.pl ja tam biorę odzież i obuwie do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma otworzyła w 20 tysięcznym mieście taki sklep i dobrze prosperuje. Grunt to trafić w moment, no i oczywiście jeszcze do tego trzeba sprzedawać buty, które są dobrej jakości, np. z naturalnej skóry http://gamis.com.pl/oferta/ wtedy jest szansa, że biznes isę udda, bo klienci wrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też polecę Wam fashioncentrum.pl też biorę od nich odzieć i inne pierdoły. Beż zastrzeżeń .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj do sklepu obuwia z fashioncentrum.pl jest to hurtownia z której korzystam. Fajne, kolorystyczne i zgrabne buciki. Dużo fasonów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam Ci www.fashioncentrum.pl dobry kontakt, dobry towar, dobre ceny. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lewy1982
Posprawdzaj producentów w innych sklepach. Ja bym tak zrobił. W necie na pewno znajdziesz dystrybutorów. Sugerują szukać marek niszowych - inaczej ciężko będzie przebić się przez konkurencję, a ta w sieci jest ogromna! ostatnio znalazłem ciekawy sklepu z akcesoriami - www.modarium.pl. Mają tylko skarpety sznurówki i akcesoria. Ciekawe jak im idzie...może podpytaj małe sklepy czy da się z tego wyżyć? zobacz sobie ich marki i może coś akurat Cię zainteresuje... https://modarium.pl/producers.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Merg.pl - już był kilkukrotnie na forum, a kupuję tam od mniej więcej 2 lat. Za każdym razem udaje się ustrzelić naprawdę fajne warunki, a też przyznaję, że zdecydowanie wygodniej jest mi szukać po sieci - łatwiej to się przegląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też ich znam, tzn. Merg - kilkukrotnie u nich robiliśmy zakupy, dużo okazji się pojawiło, można je przejmować w fajnych miejscówkach, tylko jakoś logicznie trzeba szukać. Inna kwestia - jakie obuwie wam odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam tą firmę http://www.jaro.home.pl/ Firma mieści się w Warszawie ale działa w całym kraju. Współpracuje z wieloma producentami więc każdy znajdzie coś dla siebie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorak
Witaj jeśli masz pomysł otwieraj a w trakcie nauczysz się wszystkiego ja tak otworzyłam pracowałam w spożywczym i miałam dość i też obuwniczy z początku jedt trudno ale jeśli wyrobisz sobie że masz solidny towar i zamawiasz pod klienta czyli to co schodzi bo w każdym regionie jest inaczej glowa fo góry ja już 6 rok i pomału leci raz jest dobrze raz gorzej zależy od mody i pogody powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele razy kupowałam przez internet - głównie przez Merg. Kiedyś nawet myślałam nad otworzeniem czegoś podobnego, ale ktoś mały i wchodzący na rynek nie jest w stanie dać takich stawek... w sumie to nie wiem jakie ilości oni muszą zamawiać, żeby mieć takie kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukajcie po Merg. Wybór jest dużo lepszy, nie brakuje fajnych okazji, a na mieście nie ma na coś takiego szans. I co? Potrafisz powtórzyć te same stawki? Te same warunki? No właśnie, co całkowicie inna para kaloszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×