Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Dziewczyna z wielkiego miasta_

Poradźcie co ja mam robić i dlaczego mi źle?

Polecane posty

Gość Dziewczyna z wielkiego miasta_

Jestem mężatką. Mam fajnego męża, wiele kobiet pewno uschłoby z zazdrości, bo nie dość, ze miły, troskliwy, kochający, dobry ojciec to jeszcze świetnie gotuje i lubi to robić:) Z drugiej strony mamy małe dziecko, oboje dużo pracujemy, mój mąż jest domatorem i jakoś tak mało mamy dla siebie czasu, nigdzie nie wychodzimy prawie... W ogóle nie wiem, coś mi chyba jest, nie jestem w ogóle o męża zazdrosna, jakoś ufam mu aż tak jak chyba nie powinnam... Wszystko byłolby dobrze, bo dobrze się czuję w ustabilizowanym życiu, ale zauważyłam, że ktoś kto do niedawna mi był zupełnie obojętny odważył się na pewne kroki, na które wcześniej nie miał śmiałości, a mnie lekko serce zatrzepotało... Czy to, że on się odważył na cokolwiek wobec mnie (jakiś rodzaj zabiegania o mnie), na co nigdy wcześniej sobie nie pozwalał ma związek z tym, że wyczuł, że być może u mnie jest coś inaczej?? Wcześniej niczego nie proponował. Zaczęło się od tego, że mój mąż zaczął być rzadziej u mnie w pracy, bo wyjechał na 3 tygodnie na delegację... wtedy coś się zaczęło... Czy to możliwe, że ja daję jakieś takie znaki, że mój związek nie jest taki jaki był??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×