Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość odrej

Jaki polecacie żel pod prysznic????

Polecane posty

Gość gość
Delikatne żele pod prysznic i balsamy do ciała firmy Sanex respektują odczyn pH skóry. znajdź odpowiedni dla swojego rodzaju skóry. Dostępne również dla mężczyzn :) http://www.colgate.pl/app/Sanex/DermoActive/S ensitive-skin-shower-gel/PL/Range.cwsp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamnaiska
Żel pod prysznic Hb - jeśli chodzi o wpływ na cerę to zdecydowanie super, robi ogromną różnicę, moja skóra wygląda super, a jest bardzo wrażliwa. Jak dotąd bez żadnych problemów - jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haszeks
Żel pod prysznic Hildegard Braukmann mogę zdecydowanie polecić - dla cery super, skóra zdrowa, ładnie wyglądająca, naturalna, mocno odmieniona. Może i nie od razu było widać efekty, ale zmiana postępowała. Czasami używam tego również do włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbateks
Żel pod prysznic od Hildegard Braukmann, oczywiście naturalny. W moim przypadku robi diametralną różnicę, a przede wszystkim sprawia, że ta cera wygląda o wiele lepiej. Kwestia systematycznej pielęgnacji. Tak się przywraca skórze normalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Topica
Ja jako wielka fanka polecam eko kosmetyki, a jeśli chodzi o żele pod prysznic to moim numerem jeden już od dawna jest Africa Organics z kwasami omega (mam atopową, bardzo wrażliwą cerę). Świetnie nawilża, pozostawia skórę na prawde gładką i pachnąca (w składzie jest olejek z pomaranczy). Kupuję zazwyczaj na Biomanii http://www.biomania.pl/, mają fajne zestawy i przystępne ceny - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taraxia
" Zel Sanex dermo pro-hydrate z formuła dermo active3 do skóry bardzo suchej przepieknie pachnie ,konsytencja jest gęsta,dobrze się pieni ale najważniejsze ,że zarówno podczas kapieli jak i po niej skóra jest wyraźnie gładsza,delikatniejsza,nie podrażniona,dobrze nawilzona wręcz nie wymaga balsamu.mimo iż od niedawna uzywam produktów Sanex to ewidentnie widzę pozytywną różnicę ."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również polecam żel Sanex, szczególnie dla osób z wrażliwą i suchą skórą. Wcześniej używałam żeli z ładnym zapachem ( główne kryterium), ale teraz dopiero widzę różnicę jak skóra może być dobrze nawilżona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SUNset żel pod prysznic HB - genialny jest. Super wpływ na skórę, delikatniejsza, przyjemniejsza w dotyku, moim zdaniem oczyszczona i dużo lepiej wygląda. Uważam, że samo stosowanie przez dłuższy okres porządnych kosmetyków naturalnych sprawia już ogromną różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaMielcarek
Bardzo polecam żel pod prysznic Elodermu zimą mam zawsze bardzo przesuszoną skórę aż swędzącą, kupiłam ostatnio ten żel i balsam w promocji. Żel bardzo fajnie nawilża i nawet nie potrzeba już balsamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam z Apteki pod Smokiem żele z Ziaji. Ostatnio miałam gumę balonową, cudowny zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście używam kapsułek do kąpieli z witaminami A, E i olejem wiesiołkowym. Bardzo dobrze nawilżają skórę. Zamawiam je z Apteki pod Smokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola2308
Fajne są żele z le petit marseillais. Przyjemnie pachną, jak komuś zależy na tym, żeby żel też nawilżał ciało to są super! Tutaj możecie sobie poprzeglądać różne warianty zapachowe, poczytać o składzie http://www.le-petit-marseillais.pl/ dla mnie bomba! Odkąd zaczęłam ich używać nie chcę już żadnych innych żeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie można znaleźć te żele firmy Hildegard Braukmann?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam aktualnie żelu do kąpieli 7 ziół marki Hildegard Braukmann. Zamawiam sobie go online. Staram się zawsze wyszukiwać jak najbardziej naturalne w składzie kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żel do kąpieli 7 ziół od HB - super się sprawdza, swoje robi, cera wygląda normalnie, tzn. udało mi się właśnie z pomocą tego kosmetyku sytuację mocno odmienić. Aktualnie nic złego się nie dzieje, cera pozytywnie odmieniona, zdrowa, w fajnej kondycji. A wszystko załatwione normalną pielęgnacją. Jakość kosmetyków ma ogromne znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo fajnie sprawdza się , szczególnie jak u mnie po siłowni czy bieganiu ten szampon i żel do kąpieli w jednym- Seboradin Sport. Skóra oczyszczona odpowiednio, nawilżona , i miękkie przyjemne w dotyku włosy https://seboradin.pl/pl/34-seboradin-sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dove ogórkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaspos

Ja stosuję hipoalergiczny krem do mycia Dexeryl. Bardzo mi pomaga bo zawsze po używaniu płynów po prostu skóra mnie swędziała i była zaczerwieniona. Po stosowaniu Dexerylu jest lepiej nawilżona i ma normalny wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spoko jest ta nowa seria owocowa z Bielendy Vegan Smoothie, fajne mają żele pod prysznic, mam teraz ten bananowo arbuzowy super pachnie, jakby nie było dwa moje ulubione owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×