Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Znów znikam :) Miłego dnia Ci życzę i do następnego poklikania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No smakowy :P ale nie wiem czy będziesz chciał próbować bo mimo że smakowy to trujący:P:P:P Dziękuję to łechce moje ego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG, Awe - myśleliście, że macie mnie z głowy ? ;) Nie ma mowy :P Jestem z powrotem :D Było miło , nawet bardzo - cholerka teraz mam na prawdę prawdziwy dylemat :O Nie jestem nic mądrzejsza niz byłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -ja nawet pzrez chwilę nie pomyślalam ,że możesz nas zostawić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synek jeszcze na chwile mi zabrał laptopa :) DKMG- masz racje zgłupiałam do reszty ;) Na szczęście jeszcze nie muszę podejmować żadnych wiążących decyzji... ale za jakiś czas może tak się stać;) Awe - nie mam mowy , Wy tutaj musicie mnie wyswatać ;) :D Mamo - było na prawdę fajnie , byliśmy na długim spacerze nad jeziorem , leżeliśmy na łące i tematów nam nie brakowało . Tomek juz po spotkaniu dzwonił chyba z 4 razy ... więc jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na łące -pełen romantyzm :) Trochę zazdroszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama to ja swatanie pozostawię innym ja się do tego nie nadaję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubie szwendać się po mieście i knajpkach . Raczej jak jest pogoda to jakieś plenery ... albo morze albo łąka , jezioro czy las ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe - no to co ja mam zrobić ??? Wrocławianin ma gorzej bo daleko ....za to moje ciało żywiej na niego reaguje ;)Tomek jest blisko , właściwie spędzamy ze sobą cały dzień , jak nie na necie to komórka . W czwartek znowu widzimy się . Wydaje mi sie na prawdę fajnym facetem . Jednak ciągle coś mnie ciągnie bardziej do wrocławianina . Który jest jednak troszkę '"poplątany". Generalnie jak to czytam to znam odpowiedź ... tylko to głupie serce jakoś jeszcze tego nie rozumie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Kochana -pewnie nie powiem mądrze ,ale posłuchaj jeszcze serca .Bez niego ani rusz .Daj temu z Wroclawia jeszcze jedną szansę , a potem zamknij te drzwi i otwórz drzwi Tomkowi .Będzie sprawiedliwie i zgodnie z sercem :) Teraz znikam 👄 Do jutra 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG - o to chodzi ,że ja nie chcę kombinować chcę byc uczciwa . Chodzi o to że jeszcze z żadnym nic mnie nie wiąże ale wrocławianin przyjedzie do mnie na długi weekend jeśli mu to napiszę . I nie uda mi sie tego ukryć przed Tomkiem . Masakra:O Awe ... no właśnie to serce :) Cholerka strasznie walczę ze sobą . Miłego wieczoru :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem .... dlatego mam te cholerne dylematy wszystkie . Tomka znam dopiero od kilku dni , wrocławianina kilka miesięcy ... Uwielbiam na prawdę takie sytuacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - nie da się tego ukryć :( Całuję Was 👄 a Tobie Mamo niech sen przyniesie najlepsze rozwiązanie :) DKMG -specjalnie dla Ciebie 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×