Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

No ,proszę -na grila się umawiają :) Czy chcecie , czy nie ,ja teżtam przybędę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz opowiem pewną historię .Będąc kiedyś na imprezie , poprosił mnie do tańca mężczyzna .Toczy się zwykła rozmowa i nagle słyszę -nie jakieś tam -ale masz piękne oczy , włosy ,wspaniale się poruszasz ale ----jesteś taka charyzmatyczna :D Dobrze ,że było ciemno i nikt nie widzial pogryzionych prawie do krwi moich ust .Robiłam wszystko ,żeby nie wybuchnąć śmiechem :) Facet przygotowując się do podrywu przestudiował pewnie caly "Słownik wyrazów obcych " :D Pozdrawiam radośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo , Rybko ----niby jestem ,ale mnie nie ma :( I tak będzie jeszcze około tygodnia :) Ale Was nie zostawię:) Rybko ----miłego weekendu :D Mamo ----miłego spotkania :D DKMG ---czego Tobie życzyć ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe dzisiaj jesteś jakaś tajemnicza ;) Przepadłaś na cały dzień : Oj faceci są na prawdę zdolni , jeśli chcą uwieść upatrzoną kobietę :D Ale mnie w ogóle takie typy nie pociagają , cholerka masakrycznie lubię wrażliwcow :) Choć i z nimi są same kłopoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo ---kiedyś to wyjaśnię :) Też lubię wrażliwców ,ale nie takich na siłę ;) Lubię też takich , z którymi można trochę "pofilozofować " o życiu :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo ---jest ok :) Nic mi nie jest :) Nie dziękuję udanej imprezki ,żeby nie zapeszyć .🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie lubię ten sam typ ;) Gorzej jak pan jest z tych przewrażliwinych ;) Ale zagladaj do nas , jak będziesz mogła , ok ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* nie dziękuję za życzenia udanej imprezki ;) Sorry , szybko piszę i znikam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe no ale i tak nic z tego:P mnie czego można życzyć :P chyba świetego spokoju :P:P:P Tobie udanej imprezki :D 😘 i nie podrywaj tam za dużo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt przyznaję się bez bicia jestem strasznie uzależniony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo ---zawsze tu wrócę :D DKMG ---ja nie podrywam , najwyżej jestem podrywana :P Za to Ty szalejesz ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam --życzę Ci spokoju i odnalezienia swojej drogi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG - znowu pójdziemy razem na odwyk :P Ale to kiedyś :D Awe -wcale nie dziwie sie ,że jestes podrywana :) A ja dzisiaj pisze raz z jednym raz z drugim \" moim\" panem i będzie maskara jak pokręcę ich imiona :D Ale Tomek ma super głos ... to też na mnie działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ , Mamo --z tym podrywaniem to żart :) Ale dzięki za dobre słowo :) To uważaj , bo zmiana imienia to byłby cios dla Panów :) Na mnie męski głos też bardzo działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ten głos to za mało .Mój m ma świetny głos i co z tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo jak z moim było, fajny glos , uroda Brada Pitta ;) ale z ulgą zamknęłam za nim drzwi . Ja już potem nic z tych wszystkich atrybutów urody nie widziałam , liczyło się tylko to, że nigdy nie mogłam na niego liczyć . A to i tak był początek góry zarzutow jakie miałam wobec niego . Na pewno coś nas musi do danej osoby przyciagnąć na początek , ale co innego sprawia,że chcemy z nim być na stałe :) Miłego popołudnia :) Zmykam już z neciku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo---tak , masz rację :) Trzymaj się więc i do następnego razu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×