Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

przyjemnego gadania ja tam idę po piwo :P se wypije a co mi zostało:P nawet grilla nie dali a ja taki głodny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja właśnie dopiłem piwko i mówię wam dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie kawke piję i mówie Wam dzień dobry:D 4 godziny do następnej życiowej randki ;) Jakoś dziwnie jestem spokojna , nie wiem tylko co to oznacza ;) Czyżby rutyna się już pojawiła ? ;) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani 👄 Witaj Mamo :) Już jestem na nogach , bo po mprezce wróciłam też na nich ;) Bylo fajnie i wesoło .Muszę to niedługo powtórzyć .Szkoda ,że nie z Wami :( Ale byłaby zabawa :D Rutyna u Ciebie ? Wykluczone :) To po prostu świadomość swojej wartości ,którą trzeba mieć 🌻 DKMG --nie dam się odciąć wrogowi , nie licz na to :P Na którym miejscu plasuję się u Ciebie w kategorii -flirt ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItojcie robale :D Sama to się szykuj do rutynowej randki:P:P:P tylko uważaj żeby nie wypadła jak zwykle rutynowo:P awe hmmm zastanówmy się jak powiem żę na pierwszym to będzie ok:P Mowisz że sie nie dasz wrogowi:D i słusznie, ataki wroga należy odpierać stanowczo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe:) Cieszę się ,że imprezka się udała ;)Nie mówi nigdy, nigdy ;) ja juz poznałam realnie dziewczyny z kafe . I super było :) Więc wspólna imprezka jak najbardziej możliwa ;) Mam obawy ,że w najbliższy czwartek z kolei ja nie wrócę do domu o własnych nogach ;) Hehehehehe idę na bardzo alkoholową imprezę ;) Teraz szybko muszę odgruzować domek a potem mam nadzieje,że milo spędzę czas . Zreszta mam przeczucie ,że tak będzie ,Tomek jest fajnym ,wesołym facetem i nie sądze,żeby sie z nim nudziła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG - ja na razie sprzątam :P A potem lekki makijaż i wiooo :D Nie traktuję tego spotkania w kategorii randki, mam ochotę po prostu miło spędzic czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama tak się mówi miło spędzić czas a już od dwóch dni się doczekać nie mogłaś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama kurde to jak wielu facetów i problemy którego wybrać i co z nim zrobić to rutyna, to ja przepraszam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu--baw się dobrze :D Może uda nam się kiedyś wspólna impreza :) DKMK -tylko wtedy ok , gdy po mnie długo , długo nikt :P :D Miłego dnia Kochani 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe hmmmm się znaczy chcesz mnie na wyłączność :P Tobie również milutkiego dzionka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG ----allbo wyłączność albo zostaniemy tylko przyjaciółmi ;) :D i z romansu nici :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe choolera to mi zabiłaś ćwieka:P i co ja teraz mam zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Decyzja należy do Ciebie :D Daję Ci czas do namyslu , do jutra :P Boisz się ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no mało czasu ale zastanowię się poradzę :P i zobaczę co wymyślę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no strasznie hmmm mam pomysła to z tobą romans a z innymi flirt:P ale chyba to nie przejdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ,że się wahasz ,a do dla mnie źle wróży :D Ale nie bój , uszanuję każdą Twoją decyzję :D I jakoś przeżyję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG -ze mną romans , z innymi flirt ? Nie przejdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz no ja w sumie staram się myśleć racjonalnie :P bo niby wyłączność ale co ja będę z tego miał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra , ponieważ to net , nie real -zgadzam się po chwili namysłu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe no to ustaliliśmy z tobą romans z innymi flirt :D a w przypadku realu to wiesz jak to bywa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chodzi o ten kurs , na który się do Ciebie zapiasałam ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W realu nigdy nie idę na takie ustępstwa :P Umowa stoi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×