Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

A jaaa wiec też nie będiesz miala problemu z mieszkaniem . Pozostaje Ci tylko poszukać pracę . W jakim wieku masz dzieciaczka ? :) My z Tomkiem mamy tą samą sieć i smsy bez limitu więc tak sobie stukamy od rana do wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty -Mieszko ---dostaniesz piękny :D i 🌻 na dobry sen ;) Paaaaaaaaaaaa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Awe - trzymam za Ciebie kciuki!!!!!!!!! Troche sobie poczytalam o Tobie. ja caly czas na smsach jestem. Tez masz dobrze, bo masz prace ale na pewno kogos znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos teraz smsy ucichly mamy rozne pory na pisanie moze jeszcze sie odezwie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) A jaaa ależ buszowałaś wczoraj do późnej nocy ;) Ja jednak jestem śpiochem i dosyć szybko chodzę spać , ale też pora mojego wstawania niektórych przyprawia o zawrót głowy ;) Rzeczywiście jeśli chodzi o smsy mamy super :) Za 3 zł mam nieograniczoną ilość smsów z Tomkiem tak wiec bez problemu możemy sobie pozwolić na pisanie cały dzień . Oboje potrzebujemy takiego częstego kontaktu . Tomek wczoraj powiedział mi ,że chcialby być ze mną już na stałe:)Na razie jesteśmy na etapie poznawania się ale wiem ,że ten facet myśli o mnie poważnie . Za to wrocławaianin zamilkl i myslę, że to jest jednoznaczneą odpowiedzią ,ze mu nie zależało . Lub wystraszył sie trudności. Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam o poranku :) Oczywiście z kawką :) a jaaa-- to prawda ,trochę tu wczoraj posiedziłaś :) Mamo --i to ,że Wrocławianin zamilkł,mówi samo za siebie ;) Twoja decyzja była słuszna :) Miłego dnia 🌻 Zajrzę jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo, dziękuję za @. Ja się cieszę z Twego powodu i to bardzo. Imponuje mi Twoja siła. :) Odpiszę później, bo teraz szykuję się do wyjścia na taniec. Buziaki. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie Kochane dziewczynki ❤️ Przesadziłem wczoraj takiej miłej koleżance wysłałem fotki gołej mojej pupeczki :P ;) i się obraziła gg milczy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mamusi kochajcie z Panem Tomkiem ❤️ to będzie wspaniała miłość ❤️ tez tak chce 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lost :) Na tańce tak rano ? ;) Pewnie to jakaś forma aerobiku :) Zloty -jeżeli to prawda , co piszesz , to bardzo źle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Awuś poważnie 😭 nie chciałem później bardzo przepraszałem 😭 ale na szczęście nie wyrzuciła mnie z kontaktów gg :o :) Mam dobre serduszko tylko jestem zboczony i szalony :o 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ ,Złoty posłuchaj rady starszej koleżanki --więcej dobrego serca ( może być i lekkie szaleństwo) , mniej nieśmiesznych dla kobiet żartów ,a może uda Ci się zrealizować swój plan miłosny .Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Awuś ❤️ miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty przegięłeś na maksa ;) Na miejscu Twojej koleżanki zbanowałabym Cie na lata :P ;) Awe - wrocławianin zwykle nie odzywał sie przez weekend na maila -bo rower , życie towarzyskie itd. Ale słal jakieś smski .Teraz cisza. Ja zabronilam sobie patrzec na jego fotki i myślę,że za jakiś czas uspokoję swoje uczucia do niego . Tym bardziej ,że Tomek nie daje o sobie zapomnieć :) Awe - szkoda ,że nie zabralaś mnie na tańce ;) Ale też sobie myślę,żeby od września zapisać sie na jakiś kurs . Tylko nie wiem czy na wszystko czasu mi starczy ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Złoty przegięłeś na maksa Na miejscu Twojej koleżanki zbanowałabym Cie na lata 😭 😭 cały czas pisze przeprosiny na gg :o :) wyśle później jakieś ładne fotki buzi :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahahahaha złoty poszerza kręgi swej działalnosci dywersyjnej :P juz sie bierze nawet za matki :) taki drugi cream :P z tym ze bardziej słodszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mamusiu na tance to pójdziesz z Panem Tomkiem :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres - no właśnie zdziwiła mnie tutaj obecnosć Złotego ;) Co więcej wdać zadomowił sie tutaj na dobre ;) :P Ale Ty też widać podglądasz nas ciągle :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zazdrosny jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres --a co Ty tu robisz ? :D Mamo --na taniec poszła Lost ;) :D Widać ,że zauroczona jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo --piękne , mądre , dobre itd :) Co tam , nie bójmy się mówić prawdy ;) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam słabośc do matek :P zwłascza tych po 30 -tce :P a na powaznie :) to tak śledze wasz topik :) chyba nie ma w tym nic złego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×