Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Co tam reanimacja jutro .LIczy się teraz :) Hej Lost :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 22ej jeszcze troszkę czasu zostało. Ciekawe ile postów na kafe dałoby się napisać w tym czasie. :P Awe, hola. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Obejrzałam wczoraj "Slumdog" i jakoś tak ciężko na sercu ,że świat pozwala na cieprpienie dzieci ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Witaj Awe :) Cierpienie dzieci to jest coś czego ja nie jestem w stanie znieść. Sprobuję obejrzeć ten film ale nie wiem czy będę w stanie. Ostatnio czytałam blogi rodziców, którzy stracili dzieci. Siedziałam, ryczałam i doszłam do wniosku, że to co najważniejsze i tak mamy ... zdrowie, ciszę i spokój . Wszystko inne, choć ważne nie ma takiego znaczenia. Choć oczywiscie uważam, że warto walczyć o to żeby być szczęśliwym we wszystkich aspektach życia. Choć z tym to jest raczej ciężko ;) Miłego dnia:) Ps. Nie jestem aż tak śpiąca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - też czytam taki właśnie blog .Ból nie do opisania ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są bardzo trudne tematy . Mały z powrotem ma gorączkę. Przed chwilą wróciłam od lekarza i ma niestety antybiotyk. Będzie ten tydzień u babci, ja nie musiałam brać zwolnienia, tyle, że mama też kiepsko się czuje i jeszcze nie wiem jak będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Awe. Wczoraj było już ok, dzisiaj mama zadzwoniła do pracy, że znowu ma temperaturę i to wysoką. U nas jak zaczną się choroby to skończyć później nie mogą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie dobrze .Musi być :) Jak przeleciał dzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powodzenia i dużo siły :) Też zabierama się za pracę :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny i facecie ;) Znów mnie tyle ominęło no...:( Wczoraj miałam doła megagiganta i wolałam nawet tu nie zaglądać,żeby nie psuć Wam humoru, ale dziś jest już o niebo lepiej.Może nawet znów zaczyna mi się chcieć żyć? Mamo przykro mi z powodu Twoich chorowitków, zdrówka dla nich ❤️ Awe, Lost - pozdawiam serdecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Rybciu :) Może warto na solarium podejść, żeby się doświetlić :)Mi czasami to pomaga jak słoneczka na niebie zabraknie ;) No i spacery, jak najwięcej :)I jakiś dobry batonik, winko, ksiażka ( to do wyboru ;) ) :D A jak Twoje dzieciaczki, zdrowe ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz Mamciu,że moze to jest dobry pomysł??? z tym solarium..pomyślę o tym jutro ;) Książke wczoraj pożyczyłam i ją połknęłam poprostu w ciągi kilku godzin, polecam "Pora na miłośc" Pawła Jurka.I do myslenia trochę daje i posmiać się można. Jeśli chodzi o zdrowie moich dzieci to syn ostatnio niedomaga, to chyba nie grypa na szczęście, ale przeziębienie napewno.Ale jutro chce iść do szkoły, bo wycieczkę do telewizji maja, ale ja się na to nie zgadzam, bo strasznie zakatarzony jest i boje się ,żeby to świństwo nie rozwinęło się w coś gorszego. A jak Twoi się czują? Wieczory są najgorsze, bo wtedy podwyzsza sie temperatura. Moja mama tez chora niestety, była dziś u lekarza, ale nie znam jeszcze diagnozy, bo spała, jak wróciłam z pracy, więc nie chciałam jej budzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zlikwidowali moje ulubione solarium, co się doświetlałam tamtej zimy ;) Na szczęście mam blisko sklep z batonikami więc nie jest źle :D ;) Tylko potem będę cierpieć :O ;) Strasznie dawno nie czytałam książek:( Kiedyś po 4-5 w tygodniu, przyszła pora netu i na ksiązki zabrakło mi czasu :O Powinnam się przeprosić jednak z kartkami ;) Synka lepiej zostaw w domu, coraz więcej przypadków powikłan po grypie się zdarza.Trudno może jeszcze bedzie miał okazję . Mój za to jutro ma próbne testy kompentencyjne i dzisiaj bardzo źle się czuł z tego powodu ;) Mały jak dzwonilam do mamy przed 20 to już spał... ale pewnie w nocy znowu będzie temperatura. Mama też podziębiona podobnie jak i Twoja - niestety w tym roku chyba wszystkich dopada . Ale o dziwo ja sie trzymam. Oby- bo jak się rozkręcę to szkoda gadać ;) A Ty Rybciu zagladaj tu częściej :) Spokojnej nocy, bo juz pewnie nie zajrzę :) ale czuwam ;) Ps. Pozdrowienia dla jedego złośliwca :P Kusi mnie .... ;) czekoladą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Witaj Lost :) Nic nie wiesz wiecej jak dobrze zrozumiałam ? Wczoraj miał być ważny dzień...wiesz już co dalej ? Jestem bardzo zmęczona 😭ale to takie miłe zmęczenie ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całuję Was kochane i doświetlam wewnętrznym słońcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe :) Dziękuję :) Chociaż nie wiem czy dzisiaj zgrzewka Red Bulli by mi pomogła ;) Jeszcze wymyslili sobie dzisiaj jakąś pracę w pracy ;) Trudne listopadowe dni przed nami :(.... choć hmmm ja tam widzę jakieś małe przebłyski słoneczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×