Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

No czesc:-) Moje niepalenie trwalo niecale 9 dni niestety :-( Bo wczoraj bylam na imprezie, i wypalilam 3 fajki. Ale od dzisiaj znowu nie pale. Cos mi sie wydaje ze na imprezach bedzie ciezko z tym niepaleniem. Ale moze dobre i to ze na razie w tygodniu palic nie zamierzam. Poza tym nuda i nic ciekawego sie u mnie nie dzieje.:-( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Star :) Przyznam się, że ja też miałam takie skuchy i na imprezie pociagnęłam dymka.Fakt na imprezach pod tym względem jest ciężko ale z drugiej strony jeśli nie będziesz na codzień palić to 1 czy 2 papierosy w czasie imprezy pewnie nie zaszkodzą. Choć na pewno dobrze jest wytrwać w pelnej abstynencji . A ja byłam nad morzem na spacerze, troszke uspokoiłam myśli ale jest mi ciężko. Najnormalniej w świecie tęsknię za nim, chociaż go nie znam :O Ot wymyślony człowiek ;) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo, martwię się o Ciebie. :( Mimo wszystko, choć wiem, że to trudne, zachowaj zdrowy rozsądek. Starrr-->dasz radę, na imprezie bywa ciężko, ale można sobie odmówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Co tutaj tak pusto? W sobote znowu mialam impreze i znowu niestety palilam:-( W tygodniu nawet nie probuje. T sie w ogole nie odzywa :-( Cos czuje ze juz w ogole sie nie odezwie. Ja nie zamierzam tez juz pisac do Niego. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Żyjecie? Kurcze, dzisiaj czesto myslalam o Tomku. Tak naprawde, to Go dobrze nie znam. Mysle, ze troche Go sobie wymyslilam. Właściwie to ja prawie nic o Nim nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam ze juz przeszlo myslenie o Nim, ale chyba tak naprawde to nie chce przestac o Nim myslec. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ufffff, kilka dni mnie nie było ale za mną kilka ciężkich dni. Troszkę miałam kłopotów w życiu realnym z wysiadającymi sprzętami AGD ;) Jak i ostatnia historia z panem od bajek, bardzo negatywnie na mnie wpłynęła :O Nie wiem dlaczego tak było, wiedziałam, że facet jest niepewny a jednak to wszystko kosztowało mnie bardzo dużo emocji, stresu i nie wiem czego jeszcze ;) Zablokowałam go tam gdzie mogłam, pierwszy raz czułam się tak, jakby ktoś przez net wysysał mi całą życiową energię. Dziwna sprawa . Ale mam nadzieję, że już na stałe zniknął z mojego życia . Wczoaj byłam z koleżanką w przepięknym miejscu. Zrobiłyśmy sobie 3 godzinny spacer w miejscu ktore nazywa się Kalwarią ( prawdziwa Droga Krzyżowa ) Wyciszyłam się tam totalnie ....i znowu z optymizmem spojrzałam w przyszłość :) Starr - nie zniechęcaj się niepowodzeniami, każdemu zdarzają się małe grzeszki ;) Najważniejsze jest żebyś na co dzień nie paliła :) Niestety w znajomościach netowych dużą rolę odgrywa nasza wyobraźnia i czasami nasze wyobrażenie osoby może być zupełnie inne od rzeczywistości. I raczej Starr tęsknisz za tym swoim wyobrażeniem Tomka niż za nim samym realnym . A tak na prawdę to tęsknisz za miłością . Awe a co u Ciebie słychać ? Bardzo mało w ogóle ostatnio piszesz :( Lost już u mnie na prawdę ok . Teraz tą Twoja sytuację co miałaś na prawdę rozumiem . Też odzywaj sie cześciej :) No i oczywiście po raz kolejny odpoczywam od panów ;) Znaczy mam taki zamiar, ale bardzo gorąco pozdrawiam pana, ktory być może jest mi przeznaczony :D:D:D:D:D To nie może być na prawdę przypadek ;);););) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janinka1245
Samotność coraz bardziej Ci doskwiera? Czujesz, że nadszedł czas na miłość i spotkanie z kimś wyjątkowym? Internetowe Biuro Matrymonialne http://julie.pl/panie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ! Kalwarię znam dobrze - blisko mojego miasta .Nie piszę , bo nic specjalnego się nie dzieje .Tylko teraz mam chorego syna (chyba grypa ) .Musimy przeczekać .Całuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe:) Ty mówisz o innej Kalwarii i ja też :) Ja o wejherowskiej, blisko mnie :) Mój starszy synek zaliczył coś grypopodobnego w tamtym tygodniu , mały o dziwo się trzyma. Zdrówka życzę dla synka a Ty częściej postaraj się tutaj zaglądać, może troszkę ten topik odżyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry państwu :P Wpis kontrolny że ciąglę żyje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczy mi wyszły z orbit na widok DKMG :D ;) Pisz co u Ciebie ?:) nie mogę niestety teraz posiedzieć w sieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -masz rację! zapomniałam ,że Ty trochę daleko ode mnie jesteś :) Postaram się pisać więcej .Obiecuję :) Witaj DKMG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam sie Awe, że DKMG już się napisał ;) Trzymam Ciebie za słowo :)To, że ja się zaniedbałam z pisaniem to wiem no ale, że Ty .... ? ;) A tak poważnie to czasami i od netu i kafe trzeba odpocząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotrzymam słowa :) TYlko musi się coś ciekawego wydarzyć ,żeby móc o czymś pisać :) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację :)W miłym Towarzystwie zawsze jest o czym pogadać ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Chyba mama masz racje , ze sobie wymyslilam tego T, no ale przeciez Go widzialam. Nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek sie do mnie odezwie i juz nie robie sobie nadziei. Poza tym nic ciekawego sie nie dzieje. Aha, i jak na razie nie pale :-) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Hej Star :) Ja nie mówię o całkowitym wymyśleniu przez Ciebie Tomka bo wiem, że się widzieliście. Ale pewnie (podobnie tak jak kiedyś ja jednego mężczyznę) ubrałaś Tomka w pozytywne cechy zapominając o dodaniu wad ;) Taki mały ideał, który powstał w naszej głowie nie miejący nic wspólnego z rzeczywistością ;) Pisząc na necie i spotkając się jeden, jedyny raz nie bardzo chyba można powiedzieć, ze zna sie człowieka. Jeszcze ciągle opieramy sie na domysłach i wyobrażeniach - czesto wyidealizowanych :) Niby też to kiedyś wiedziałam ale rozum swoje ... serce swoje .... :)Wiec rozumiem co czujesz :) Ja potem jeszcze, bardzo długo tęskniłam ... No i gratulacje !!!!! Każdy dzień bez papierosa to Twoj sukces 🌻 Awe:) Szybko sie tutaj melduj ;) Lost 🌻 Rybciu a Ty gdzie się podziałaś ?:( Dla Pana dla mnie przeznaczonego ;) - buziak gorący 😘;) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stilllllllll Lost In You
Melduję się grzecznie. ;) Całusy przesyłam i zmykam. No, chyba, że któraś z dziewczyn jeszcze tu jest. Przyznać się, no już! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stillll Lost in You
Bardzo mnie cieszy to Twoje flirtowanie. :) Buziaki. 😘 Ja już idę spać. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Witaj Awe :)U mnie też, teraz mały jest chory i idziemy dzisiaj do lekarza. U Ciebie wszyscy chorują ? Ty też ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×