Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

A ja do Ciebie i owszem:) Panowie uważajcie na "mamę", bo lubi zarzucać sidła w innych tematach, pisząc już niekoniecznie jako "mama":) A wtedy bójcie się własnego cienia:) Wszystko co napisaliście w necie na przestrzeni ostatniej dekady zostanie wywleczone i ocenione:) Nie ważne czy piszecie śmiertelnie poważne czy tylko dla rozrywki -" mama" już będzie wiedziała:) Poszuka nawet na lokalnych forach:)))) Nick internetowy jest dla niej bardziej wiarygodny niż dane personalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sam
gdybys spedzila jednen dzien z moja zona to bys zostala karmelitka :) nawet jedna kolacja by mi z toba wystarczyla, nawet jakbys o mnie pomyslala. chce sie zakochac i miec problemey ze snem i jedzeniem. pocic sie z nerwow. ty zas piszesz w taki sposob ze chcialbym cie poderwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sam
a ja jak kazdy czlowiek. lubisz kino?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sam
skad ja to znam. pewnie jedyny czas to wieczor jak dzieci zasna u mnie to jest 21 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzieci szybciej chodzą spać ;) A przynajmniej jeden z nich :) Ja też już się żegnam na dzisiaj z forum . Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Oj działo, działo ;) Efektem czego jestem niewyspana... i zwiększym mętlikiem niż miałam :) Polubiłam pana Wolnego :) ...ale co dalej będzie, przyszłość to pokaże ;) Miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - Wolny i do tego piękny ? Coś tu nie gra ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe - no i jak mam Ci odpisaćjak wiem, że przeczyta ? ;) Wolny myślę, że jest :) Piękny na pewno nie :D Ale przystojny na pewno i zabójczo :D I ma tego swiadomość . Mały już lepiej, przynajmniej nie gorączkuje tyle ze jeszcze chrypi i pokasłuje. Cały czas leży w łóżku. A jak Twoi chłopcy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi już prawie ok :) Dzięki :) To już lepiej tego Pana nie chwal - bo grozi Mu narcyzm :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja małego odwiozłam do mamy, jeszcze jutro nie pójdzie do przedszkola. Pan doskonale wie jakie wrażenie robi na kobietach ;) Na szczęście mnie nie oslabia widok zabójczych brunetów ;) Zawsze jednak mężczyzna musi mnie czymś innym przekonać :)I na pewno nie jest to uroda. Patrząc wstecz to jednak serce żywiej mi było na widok brzydali :D Choć przyznaje mam słabość do wysokich facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie Lost ja też ;) albo lubią mnie przez jakiś czas a potem idą w długą ;) No właśnie walczę ze sobą jak spożytkować wieczorek;) Do wyboru mam Tv i necik ( tak wyszło ;) ) i chyba po prostu wrzucę sobie jakiś fajny film na neciku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak..teraz już wiem komu podziękować za to że od rana moja skrzynka pocztowa przeżywa swoiste oblężenie... Tylu propozycji małżeństwa co dzisiaj to ja w całym życiu nie dostałem!:D Juz nawet miałem dzwonić do siedziby Totalizatora i ich solidnie zrugać za ujawnienie danych osobowych, ale myślę sobie sprawdzę jeszcze raz ten kupon, bo jeszcze wczoraj wieczorem wydawało mi się że nie było tam "szóstki' tylko "piątka" w dodatku po zsumowaniu trafionych ze wszystkich zakładów... Sprawdzam, i ... przez noc nic się niestety nie zmieniło - ledwie dwójka i trzy pojedyńcze trafienia. Buuuuuuuuuu:( Pozdrowionka dla założycielki wątku ( przepraszam za wczoraj 🌼 ;) ) jak również wszystkich w nim się udzielających:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIli moi -spokojengo wieczoru z brunetami lub bez ............;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolny - bo będę zazdrosna ! ;) wiesz,że jesteś tylko i wyłącznie dla mnie przeznaczony ;) Przegonię te wszystkie baby :P Przeprosiny przyjęte - ale nie wywiniesz sie tak łatwo ;)Sprawę załatwi kolacja przy świecach ;) Ty chłopie masz już szczęście ;) Co tam szóstka :P To ja jestem Twoja największą wygraną ;) Milego wieczoru Awe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo ...............Czuję tutaj miętę ;) :) Miłego wieczoru Mamo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolny już jakiś czas temu to przewidział że pół kafeterii będzie nam kibicowało ;) SPROSTUJĘ- to tylkoooooooooo sympatia ;) Zresztą ostanio było dosyć burzliwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juz nie samotna mamuussiaaa
Ja bylam tez samotna mama.Mam 9 miesieczna coreczke.Jak mala miala 2 miesiace poznalam kogos.I jestesmy razem.Nawet niedawno zamieszkalismy razeem.Jestem szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dzisiaj to ja chyba znowu posiedze. Nie sądzę żeby ten Ktoś pozwolił mi za szybko spać ;) Szefowej nie ma jutro, to w pracy na chwilkę kimnę ;) Juz nie samotna - może kiedyś i ja bedę miała to szczęście :) Gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no, nie poznaję Cię, Mamo. Zawsze pierwsza chodziłaś spać, a teraz... To ja śpię jak niemowlak. ;) Miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×