Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Mój mały ma teraz przeszło 39 C.Jakaś wirusówka grypopochodna się przyplątała. Oby teraz z poworotem starszy się nie zaraził, bo znowu przez długi czas nie wygrzebiemy się z chorób. Awe kurujesz chłopców lekami z apteki czy takimi naturalnymi ? Miłego popołudnia, choć w sumie za oknem to już wieczór :) ps. Oczywiście buziaczek 😘 dla pana dla mnie przeznaczonego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - Starszy miał 40 stopni , teraz Młodszy trochę mniej .Daję syrop z cebuli , ibufen na zbicie gorączki i leki ( raczej z apteki ) :) Zdrowia Wam życzę , a Tobie tego Pana od buziaczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam teraz jeszcze Fervex i chyba profilaktycznie wszyscy go weźniemy.U nas wymiotło szkoly i przedszkola .Zastanawiaja sie nad zamknięciem na jakis czas obu instytucji . Dla Twoich chłopców też zdrówka ... a Ty pewnie zalatana jesteś od jednego łóżka do drugiego ;) Pan od buziaków fajny jest :) No i wszystkie krany będę miała ponaprawiane ... ;) :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście nie jest tak źle .Mam nadzieję ,że idzie ku lepszemu :) Pan -złota rączka ?;) Czyli dwa w jednym :) Buziaki dla Ciebie i Chłopaków ( dla Pana także ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super Awe:) U nas początek ale mam nadzieje szybko mały stanie na nogi . Pan Złota Rączka pewnie sam przeczyta, o buziaczku też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To , pozdrów Go ode mnie :) Trzymajcie się ciepło i nie dajcie grypie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Nie dajcie się :) Szczepiłaś się przeciw grypie ? Ja nie .Nie robię tego od 5 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry -oczywiście ,że Pan Złota Rączka :) Przepraszam serdecznie wymienionego Pana ;) Ot , błąd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Awe, nie szczepiliśmy się. Ale chyba zacznę siebie i chłopcow szczepić bo mimo wszystko dosyć często u nas zdarzają się choróbska. Na razie wzięłam się tzn dentysta wziął się za lakowanie zębów chłopców. Koszt niezły ale przynajmniej z ząbkami nie będą mieli takiego problemu . Cały czas zastanawiam się jak układa sie u Rybci, Moniki, Jeśli to ten i wszystkich innych które zagościły tu na dłużej. Dziewczyny odezwijcie się :) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stillll Lost In You
Mamiś, widzę, że jesteś lekko szczęśliwa? ;) :P A Twoim Chłopakom życzę zdrówka. Niestety teraz panują różne choróbska. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stilll Lost in You
Awe, dla Ciebie też pozdrowioneczka. 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost ja dopiero mam zamiar być szczęśliwa, tak na maksa :D Ale fakt, lepiej mi niz ostatnio, zakopałam dołek i znowu jakoś tak powiało optymizmem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stilll Lost in You
Cudnie! Niesamowicie mnie ucieszyła taka wiadomość i Twój ponowny optymizm. :) Ostatnio stwierdzam, że kiedy tylko inni tak promienieją, mnie od razu też jest lepiej. Dlatego bądźcie wszyscy na maksa szczęśliwi i opowiadajcie mi tutaj czasem co wspaniałego Was spotkało. :D Przy okazji, mam już ponad 127 dni bez papieroska. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Lost 🌻🌻🌻 Ja nie palę 283 dni :) Oj, chcoałabym juznigdy wiecej nie złapać takiego dołka jak miałam ostatnio. Ale jak znam życie i mojego pecha, to pewnie nie raz jeszcze coś mi bardzo nie pójdzie ;) Na szczęście zawsze coś wydarza się pozytywnego co sprawia, że w miarę szybko staję na nogi . Lost ale Ciebie to też się tyczy :) Długo miałaś ostatniego doła ale teraz cieszę się, że i Ty jesteś radosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj się chyba w końcu położę o przyzwoitej porze ;) Ostatnio poszalałam - jak nie ja ;) Spokojnej nocy i dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sama mama
czy ten pan wysysajacy energie nie pochodzi przypadkiem z miasta P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja też mam nowe problemy, staram się uśmiechać, ale mimo wszystko są sprawy, które nie dają mi spokoju, nie jestem radosna, cały czas tkwi we mnie ten smutek, ale może kiedyś przejdzie... No, no, to ładnie, niebawem stuknie Ci roczek jak nie palisz, tzn. blisko już... :) Śpij dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kuku;) Ktoś mnie wzywał na dywanik??? Hej Laski moje kochane ❤️ Jestem, żyję , mam Was w ulubionych i czasem zaglądam, ale chyba nie bardzo mam co Wam opowiadać. U mnie niestety bez zmian :( nadal samotna i poszukująca swojego księcia...;) już nie mogę się doczekać tej strony kiedy to wszystkie miałyśmy napisać,że jesteśmy szczęśliwe i zakochane. Mimo tego,że pracuję wreszcie w miesznym towwarzystwie to nadal cholerka NIC ;), ale nadziei nie tracę :P Jest taki jeden gość, co spędza mi sen z oczu, ale to chyba za wysokie progi na moje...serce?? ;) a tam, czas pokaże, na razie jestem ostrożna... Dziewczynki niepalącym nieustannie gratuluję niepalenia, bo nadal kopcę jak lokomotywa, czy coś tam innego... A chorym zdrówka duuuuuuuuuużo i nie dajcie się żadnym wirusom, Wy ani Wasi bliscy. Ściskam mocno i mam nadzieję bywać częściej, no dobra : słowo harcerza, postaram się ;) Dobrej nocki i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no bez jaj
Pozostale mamusie rowniez mile widziane:D Zapraszamy serdecznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Rybciu łomot Ci się należy ;) Nie napisałaś ani słowa co u Ciebie :( Nie napiszę ani słowa o Panu od rurek i kolanek, powiem tylko tyle, że nasza znajomość zaczęła się tutaj na tym topiku :D Co bedzie dalej...? Nie mam pojęcia - w dużej mierze zależy to od Pana ;) Kurcze, od 2 nie śpimy maly źle sie czuł, miał bardzo wysoką gorączkę. Teraz spadła i pewnie niedługo pójdziemy spać ;) Zmęczona jestem . Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały miał jeszcze w nocy prawie 40 stopni .Starszy już nie gorączkuje .A co u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tak samo. Teraz leki działają i się bawi.Tyle,że pewnie zaraz oboje padniemy i położymy się spać, prawie cała nocka zarwana za nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem , o czym piszesz .Też kilka nocy nie spałam , ale u mnie już lepiej .To połóżcie się razem .Sen dobrze Wam zrobi .Trzymajcie się :) Zajrzę potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A starszy w szkole ? Ja mam dwóch w domu :) Trzymaj się .Pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×