Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Hej Nie Mamo, nie pogodzilam sie i chyba sie nie pogodze. w dodatku wczoraj znowu wypalilam kilka papierosw. Tez marze o coreczce, a jeszcze fajniej byłoby, gdybym miala bliźniaki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Star:) Ja którymś momencie też próbowałam sie pogodzić się z sytuacją w moim małżeństwie. I nie dało się...Teraz z perspektwy czasu wiem, że była to bardzo dobra decyzja, choć nie ukrywam ciężka. Jednak teraz z kolei jestem zmęczona, rozczarowana tym co spotyka mnie przez te już lata. Ułożyć sobie ponownie życie nie jest wcale łatwo:( Chyba powoli brakuje już mi cierpliwości. Spróbuj sie na imprezach wspomagac jakimiś pastylkami pomocnymi przy rzucaniu palenia. Może będzie łatwiej sie powstrzymać. Ja nie imprezuje to w sumie nie mam tego problemu :) A na bliźniaki jeszcze masz chyba czas ? ;) Kto wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, szalej, szaleje. :P Wróciłam do domku. :) Mam nadzieję, że humorek już lepszy, Mamiś? :) Widzę, że niepalący Regres wstąpił na moment. Ja tyż nadal nie palę, ale to jeszcze nie jest taki rezultat jak u Was. Teraz dorwałam się do migdałów i siedzę, piszę do Was i podjadam. :D Chociaż nie jest mi wesolutko. Jutro znów idę do pracy, nadal mam niepewną sytuację, poza tym pewien osobnik wciąż siedzi w mej głowie... nie umiem tego racjonalnie wytłumaczyć. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wróciłam teraz do domku :) Nieoczekiwanie spędziłam wieczór realny i świetnie się bawiłam :) Buuu a jutro rano trzeba wstać do pracy :D Życie netowe ma to do siebie że jest nieprawdziwe, już nie wierzę w nie. Bo to jest tylko bajka ... ;) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo słusznie. Bo prawdziwe życie jest w realu. :) Cieszę się, że spędziłaś cudowny wieczorek. :) Oby takich więcej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Za to dzisiaj umieram 😭;) Nie dość, że wczoraj poszłam późno spać to jeszcze mi wlazł jakiś reumatyzm w rękę. Nie mogłam zasnąć z bólu. A teraz ledwo dycham ;) Lost wieczorki na necie dalej będą. Nic się nie zmieniło tyle, że sama widzę, że nie z bardzo dużym dystansem trzeba na to wszystko patrzeć a nie snuć w głowie marzenia, które ze chwile pryskają jak bańka mydlana ;) Wczorajszy wieczorek był czadowy i z to właśnie te realne chwile najbardziej się zapamiętuję :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Oj , Mamo -współczuję bolącj ręki ! Do wesela się .........;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe :) Pewnie będę żyć ;) Troszkę mi lepiej bo rozruszałam rękę ... ale śpiąca jestem masakrycznie i pewnie będzie zaraz bliższe spotkanie z moim ulubionym kaloryferkiem ;) A jak Ty sie Awe masz? Chłopcy zdrowi już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka ewa
mamo ..zycze powodzenia w poszukiwaniach , niedawno jeszcze bylam w podobnej sytuacji ..mam 36 lat i 10 letnią corkę :-)... Zapraszam do przeczytania mojego tematu ..zdarzają się i w necie normalni ludzie ..pozdrawiam :-) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4288611

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -Chłopaki już ok .Mlodszy jeszcze czasmai zakaszle .A Twoi jak ? A co do śłubu , to oczywiście myślałam o Chłopcach ;) Ciekawe jakie będą z nas teściowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzycielko - wszystkiego dobrego :) Awe - u mnie tak samo. Mały czasami jeszcze pokaszle. I tak sie zastanawiam czy go jutro na basen juz puścić, jeszcze wydaje mi się, że to za wcześnie po chorobie. Wiesz,gdybym tak bardzo sie uparła to moglabym starać się o unieważnienie małżeństwa ( rozmawiałam z księdzem, mam bardzo dużą szansę)ale szkoda mi nerwów na to . Zresztą kandydata na męża brak ;) Ja już można powiedzieć,że jestem teściową ;) Mały już od 3 lat ma tą samą dziewczynę i oboje twierdzą, że się ożenią ze sobą ;) Ania lubi mnie, więc złą teśiową na pewno nie jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój na basen jeszcze nie pojedzie .A co do teściowej -moi jeszcze nie rozglądają się za dziewczynami :) Ale pewnie i na to przyjdzie pora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia. 🌼 U mnie też ciemno, piję kawkę i lecę się szykować do pracy. Wczoraj padłam po 19.00 i spałam do rana... Wciąż sobie obiecuję, że wrócę do ćwiczeń, ale wieczorami nie mam siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Witaj Lost :) Zdrówko od wczoraj się nie zmieniło ;) Ależ wczoraj pogadałyśmy, jak za starych dobrych czasów ;) Niestety u nas listopadowej szarugi ciąg dalszy ale i tak życzę wszystkim miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Ale ten czas leci ........JUż niedługo Święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe :) Ja już mam kupione pierwsze prezenty ale jeszcze sporo zakupów przede mną ;) I zawsze niestety mam problem z tym co komu kupić ;) A potem Sylwester i znowu jestesmy rok starsi ;) Dobrze, że mam mam pasemka przynajmniej nie widać u mnie jeszcze siwych włosów ;) :D Masz juz jakieś pomysły co kupić dla swoich chłopców ? Mój mały chce matę do tańczenia, ale co kupić starszemu nie mam zielonego pojęcia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta mata to świetny pomysł :) Może sama taką kupię ,a co Starszego - to On sam nie wie co chciałby dostać .Poczekam jeszcze trochę , może się zdecyduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam jeszcze reklamę z grami telewizyjnymi, interaktywnymi. Też fajna zabawa może być ;) Starszy u mnie wołał już za żywą gotówką i tutaj go uświadomiłam, ze w ogóle takie rozwiazanie nie wchodzi w grę. Skończy sie pewnie na grach i ubraniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, musimy częściej takie pogaduszki sobie robić. Tylko zawsze czasu brak... :) Miłego wieczorku. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym czasem to rzeczywiście różnie ;) Dzisiaj już mnie ktoś porwał ;)Obym nie zapomniała, że mam ziemniaki na gazie :D Bo będzie dym ;) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×