Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

zaczelam sie zastanawiac nad wizyta u psychologa ale pewnie mi to nijak pomoze:/ale juz mnieto wszystko przerasta moj chlop to kompletny dupek ja sie wykanczam psychicznie przez ta cala sytuacje:( pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniam - ja w któryms momencie trafiłam do psychologa .Wyszłam z domu po kolejnej awanturze i żeby nie zrobić czegoś głupiego poszłam do pierwszego lepszego gabinetu. I to była bardzo dobra decyzja, miałam w niej olbrzymie wsparcie, napisała mi pozew i było mi dużo łatwiej pozbierać sie w tym czasie . Dlatego polecam i Tobie taką wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A się rozpisały kurde jeszcze pare dni i zeświruję przez tą wiosnę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG---------wiosenne świrowanie nie jest takie złe ,choć strasznie chce mi się spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj DKMG :) widzę ,że się stęskniłeś ;) Moze nie za mna co za topikiem :P Awe - witaj popołudniowo :) Ja też zauważyłam wiosenne ożywienie ,szczególnie na jednym portalu ;) Gdybym chciała się z wszystkimi panami spotkać się odezwali to stanowczo za często biegałabym na randki ;) Ale tak na prawdę , to wszyscy mogli by zniknąć bo najlepiej się rozumiem z tym panem z kafe no i jednak to mój typ . Dzisiaj mieliśmy pierwszą rozmowę na skype , tzn on gadał ... bo mi wysiadły słuchawki :P Jeszcze tydzień i sie zobaczmy i wtedy się okaże czy to przyjaźń czy jednak kochanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo --witam :) Widzę ,że już serce ku jednemu mknie ;) Wiesz , ja trochę poetka jestem;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety :) Albo sie wzniosę albo z hukiem spadnę ;) Nawet dzisiaj polazłam na solarium ,zeby lepiej za tydzień wyglądać , normalnie maskara ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też muszę się wybrać , bo strasznie zbladłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laptop mi ześwirował ;) - chyba przez tą wiosnę ;) Ja zawsze bliżej lata chodzę , bo mam problem z uczuleniem od słońca a jak przyzwyczaję skórę na solarium to nie mam potem problemu jak przyjdzie lato . No i nie zlewam się z piaskiem potem na plaży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie szukające :D Tam jakie szaleństwo mam już wiosny po dziurki w uszach jeszcze trochę i ta wiosna mnie dobije:P Oj sama ja ogólnie jestem tęskniący:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A szukamy , szukamy ;) Oby nie było tak samo jak w przypadku samotnego tatusia :P No wiesz co! A już myślałam że uroniłeś choć łzę z tęsknoty za mną :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj sama ja tam łzów nie ronię gdzyż moje łzy cenne są:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj sama ja mam strasznie odwodniony organizm więc każda kropla jest mi cenna:P Ja to mógłbym nawet teraz ale czasu nie mam:P kurcze nawet nie wiem czy w tym roku uda mi się pojechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pamiętaj ,że jak bedziesz jechał to po drodze mnie porwij ;) A nie uzupełniasz elektrolitow złocistym plynem? :P Wstyć się DKMG ,czyżbyś był na odwyku ? ;P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zacząłem uzupełniać:P skarbie ja i odwyk no jak to brzmi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie , wtedy bym pomyslała ,ze rzeczywiście z Tobą jest coś nie tak ;) Uffffff czyli odwodnienie na pewno Ci nie grozi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe my razem to rzecz wręcz niemożliwa:P sama więc widzisz że nie grozi ale byłem prawie odwodniony :P klima w robocie się poniszczyła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe - potwierdzę słowa DKMG , to niemożliwe :) Ale przyznam się ,że mam do niego słabość ;) DKMG u mnie w robocie to normalnie masakra - ale wiesz sam jak jest jak rozpoczyna sie pewne tematy ;) A w poniedziałek jadę do Piły na kolejne szkolenie :) Od jutra weekend to uzupełnisz niedobór wszystkich elektrolitów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo-----------to widać :D i w drugą stronę też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe nie ten dystans nie ten czas:P sama a ja dodatkowo gnije przy temperaturach rzędu 330-550C obok więc dodatkowo mam ogrzewanie ze spiekaniem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jak dalej siedzisz w tej swojej serwerowni to się wcale nie dziwię , nie ma jak u nas , można uskutecznić jakieś spacery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×