Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Wystarczy, że mam jedną małpę w postaci psa :P Zmykam z netu , pa :) Ps. Zaglądaj wczęściej, bo w końcu będzie potok moich łez za Tobą z Pomorza do Centrum :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty myśliosz że tak łatwo mi czas znaleźć. Jestem przekocony wwięc nie dają bestie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama_mama73
Witajcie :) DKMG - dla chcącego nic trudnego :P ;) Jeśli byś bardzo chciał, czas byś znalazł :) Dzisiaj pierwszy weszłam normalnie do samochodu i normalnie z niego wyszłam ;) albo sytuację opanowałam albo zima w odwrocie ;) Chociaż u nas jeszcze -13 C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! A u mnie tylko -2 :) DKMG - czekam na tego kota ;) z osobistym dowozem ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -dzięki :) Dzisiaj już duzo lepiej :) Mam nadzieję ,że wewnętrzna siła zadziałała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze Awe, rozchorować sie na same święta nie było by za fajnie. Zresztą w ogóle chorowanie jest do bani. Ja też zaczynam coś pokasływać i dziwnie mi w gardle :( A ja właśnie prezenty popakowałam i w Wigilię jakoś będę musiała je przemycić do domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się kuruj i nie choruj ! My jedziemy na Wigilę do rodziny mojego męża .Na szczęście lubię tych ludzi .Będzie trochę zamieszania , ale co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My spędzamy właściwie całe świeta u moich rodziców. To będzie maskara, nie wiem czy dam radę ;) Na szczęście nie musimy wyjeżdżać i po biesiadowaniu będzie powrót do domu ;)A Wy do Sylwestra zostajecie ? Dzisiaj rzeczywiście muszę zacząć brać jakieś leki, bo jeszcze ja się rozłożę na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwester pewnie w domu , albo u znajomych .Po Świętach zabieram się za dietę ;) A co leczenia się - weź rutinoscorbin i jakieś wapno i nie daj się chorobie .Ja się nie dałam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tradycyjnie jeśli chodzi o dietę to od nowego roku ;) Wcześniej nie ma sensu bo pewnie zawsze jeszcze coś się skubnie. Niestety mój Sylwester nie zapowiada się za ciekawie, obym tylko dołka nie złapała bo potem cały rok bedzie taki smutny ;) Wieczorem czosnku sobie pojem a potem na zakładowej Wiglii pozabijam wszystkich oddechem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mamy podobne tradycje związane z odchudzaniem ;) Z tym czosnkiem może być ciekawie ;) ha , ha , h a !!! Nie martw się -Sylwester w domu też może być wesoły .Dasz radę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Awe u nas panowie w pracy to są dosyć chętni do całowania ;)ale nie są ani wolni, ani w moim typie więc będę miała odpowiedni straszak ;) Od nowego roku zwykle ma się ileś postanowień - ale ponoć dobrze jest, jednak wybrać inną datę, bo te noworoczne postanowienia zwykle nie wychodzą ;) No ale ja sobie przyjęłam, że biorę się za siebie ostro 4.01 ;) Zapowiada mi się Sylwester tylko z chłopcami, co prawda jeden kolega chce spędzić ten wieczór z nami ale to chyba nie jest najlepszy pomysł. Jeszcze zobaczę ;) A marzy mi się taki prawdziwy bal .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bal , kareta i książę ...................To jest to ! :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już w domku i zaraz idę z chłopakami na sanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masz fajnie :) Ja muszę dotrwać do 15 i jeszcze jutro do pracy i pojutrze :( Tyle śniegu jest że na sanach można jeździć ? U nas jest mało, ale chmurzy się i ma dzisiaj i jutro sypać ale potem poleje deszczem i będą nici z sanek pewnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj już było kiepsko , bo plusowa temperatura , ale za to jaki bałwan nam wyszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest już u nas po czym jeździć na sankach ;) Śnieg sypie jak szalony i do tego jest -4 C. Jutro rano będzie pewnie z kolei masakra drogowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie pada deszcz (!). A zaraz muszę wyjść po zakupy, których wcześniej nie zdążyłam zrobić. Spałam 12 godzin, oczy mam podpuchnięte, ale musiałam w końcu solidnie odpocząć, bo ostatnio późno wracałam z pracy. Miłego dnia. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) No to ciąg dalszy wiadomości pogodowych ;) U nas na plusie ale pada mokry śnieg a nie deszcz. Na ulicach, chodnikach bajoro :( Szkoda, bo jednak święta ze śniegiem wyglądają zupełnie inaczej ;) Nie przyszedł mi prezent który zamowiłam dla taty na allegro, więc miałam dodatkowy wydatek:( No i tradycyjnie premie świąteczną wydałam na prezenty ;) Nie umiem oszczęd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost - jak u Ciebie na wiadomym portalu ?:) U mnie cisza, ale spodziewałam sie tego. Dawno nie zaglądał więc pewnie jeszcze nie zajrzał. Łudzę się ;) Awe - choróbsko do końca opanowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - chyba sobie poradziłam z chorobą .A Ty ? Hej Lost -Śpiochu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, ja podobnie jak Ty opanowałam choróbsko. Chociaż od czasu do czasu coś chrypię. Już bym poszła sobie do domku, a muszę w pracy siedzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Awe juz jestem w domku, nie dotrwałam do 15 i uciakłam z pracy ;) Niestety u nas też jest chlapa ale deszcz nie pada. Oczywiście wzięłam sie za prządki, przed chwią wkroczyłam do chłopców pokoju i wygrzebaam ukryte majtki z seks shopu. Nie wiem czy śmiać sie czy płakać, strarszy synek dostał seksowne bokserki od kolegi z klasy na Mikołaja :D A jaki był o burzony, że ja byłam oburzona ;) hehehe Dojrzewanie chłopców to ciężka szkoła życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×