Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Witajcie :) Za mną pracowity weekend, troszkę miejsca w szafach zrobiłam w wiadomym celu ;) Niesamowite jest to, że to wszystko tak szybko się toczy, ale my już nie mamy potrzeby czekać. Niestety pewnie bedzie problem z pracą, chociaż już sporo CV Darek wysłał. Star i Lost - czyżbyście planowały wspólny urlop ? ;) Star - ja bym nie brnęła w to, ale pewnie to musisz przejść, żeby się o tym przekonać ;) No i znowu poniedziałek :O :) Jutro i pojutrze mnie nie będzie jadę na szkolenie. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamiś, niestety z pracą tak jest, ale nagle coś może się pojawić, więc nie traćcie nadziei i zapału do działania. Nie tyle wspólny urlop u mnie i u Starrr, tylko miałyśmy się w czasie tego urlopu spotkać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! I znów nowy tydzień ,ale za dwa tygodnie wakacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Lost, że to nie jest tak łatwo znaleźć pracę. Ty też bardzo długo szukałaś pracy i to w Wawce. A nas jest w ogóle jest duże bezrobocie, więc zdajemy sobie sprawę z tego, że może to troszkę potrwać. Super, że poznacie się ze Star :)Zawsze co poznanie realnie, to poznanie realne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Awe, mam tak wolnego neta w pracy, że zanim post wsadziłam Ty się pojawiłaś ;) Strasznie się cieszę na te wakacje, zmęczona jestem tą nauką i obowiązkami z nią związanymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam dość zaganiania do nauki , przypominania i sprawdzania ;) Już prawie meta :) Tylko teraz pojawi się problem -jak zagospodarować tyle wolnego czasu .Na wakacje jedziemy dopiero 20 lipca .Może pojadę do Mamy / :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny ;) Dziś jest super - chłodek, deszczyk i po prostu wymarzona pogoda do sprzątania (biorąc pod uwagę ostatnie upały) a ja co?... NIC - po prostu nie mogę się zmusić żeby wziąć do ręki odkurzacz :( i im dłużej walcze dziś ze sobą tym bardziej do mnie dociera że dziś już nic z tego nie będzie... Ale obiecałam sobie, że jutro wstanę rano razem z Miśkiem i się wezmę... :) Star -cieszę się że Twoja znajomość daje Ci radość i oby tak dalej, tylko nie daj sie poharatać emocjonalnie ;) Awe - mail poszedł ;) Dziś jest taki dzień, że bardzo bym chciała zajść w tą ciąże - pewnie dlatego że się dowiedziałam, że jedna moja znajoma zaszła i rodzi w grudniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki:-) Jak mozecie sie cieszyc z tego zimna?:-) :-( Ania ja wiem ze zle robie ale tak strasznie Go lubie. Powiedział ze ja nie robie zle tylko potrzebuje ciepła i miłosci. Ale ja wiem ze to nic nie znaczy. Moze uda nam sie dzis spotkac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Aniu - to do dzieła ! ;) :) Mail poszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzisiaj trudny dzień :O Wróciła moja przeszłośc, czyli facet z którym byłam związana prawie 3 lata temu. On ciągle nie potrafi się pogodzić z tym, że odeszłam od niego . Dzisiaj przyjechał do mnie pod pracę ( nie wiem w jakim celu ) potem zadzwonł troszkę porozmawialiśmy a wlaściwie to był jego monolog. Ale ja już nie mam do niego żadnych ciepłych uczuć, bardzo dużo nerwow mi napsuł po naszym rozejściu . I mam go dosyć . Jechał 140 km... nie wiem po co ? Wściekł sie na mnie, gdy dowiedział się, że jestem w związku, zupełnie go nie rozumiem . Myślałam,że ten etap życia juz dawno za mną, a on niespodziewanie znowu powrócił :O Mam nadzieję,że jednak już ostatni raz. Jeszcze mi potem wiązankę na gg puścił, a ja nie mam durna odwagi go zablokować :O Awe- Ty masz fajnie - tyle wakacji :) Ja mam tylko 3 tygodnie i muszę poczekać na sierpień :) Nie wiem czy dam radę wytrzymać ;) Aniu - lenistwo od czasu do czasu nie jest niczym złym . Ja od dnia dzisiejszego zaczynam sie lenić przez najbliższe dwa miesiące ;) Czyli to co muszę - nic ponadto - narobiłam się w wekend :) Jeśli to jest dobry dzień na Maluszka, to żeby zwiększyć szansę to "po wszystkim" podłóż sobie poduszkę pod tyłeczek i tak poleż. Zwykle skutkuje ;) Star - po częsci Twój kolega ma rację, tylko jak sie oboje "zakręcicie", to dopiero bedzie ciężko. Tym bardziej, że sympatia jest obopólna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po powrocie od Niego pisał do mnie czy jestem zadowolona, czy Go lubie troszke:-) i takie tam. Ja Go uwielbiam:-) i On mnie lubi - to widac. Juz mowił gdzie pojedziemy w pazdzierniku i ciagle cos mowi o nas. Mama to zablokuj goscia i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Star w końcu będziecie musieli podjąć decyzję. Za długo nie da się tkwić w takiej sytuacji, zaczyna Wam zależeć... i teraz będzie już tylko gorzej. Oboje jesteście w związkach i tak patrząc na swoje doświadczenia to mężczyźni bardzo rzadko ochodzą od żon . Cokolwiek by nie mówili . Ja miałam "szczęście" akurat do mężczyzn, którzy odchodzili od żon, żony ich porzucały, a po czasie i tak wychodziło tak, że oni wracali do swoich ślubnych. Na początku poznałam mężczyznę, który od pół roku nie mieszkał z żoną, nie kontaktowali się, była wniesiona sprawa o rozwód i ustalony jej termin. Dwa dni przed sprawą ona do Niego zadzwoniła i poprosiła o szansę. I On jej ją dał i nie wiem jak jest teraz, ale wtedy wrócili do siebie. Ów mężczyzna, który wczoraj ponownie pojawił sie w moim życiu, mimo że bardzo mnie kochał, podejmował bardzo irracjonalne decyzję . Nie potrafił żyć bez częstego spotykania sie z dziećmi a w konsekwencji też wrócił do eks. A jednak dalej go ciagnie do mnie ... Czy tez juz tutaj znana sprawa z Tomkiem . Na dzień dzisiejszy są razem z żona (eks?)a też niby był taki zapatrzony byl we mnie. Więc uważaj Star - nie wszystko co mówią mężczyźni jest prawdą i lepiej się wiązać z wolnym mężczyzną. Choć oczywiście może być tak, że Wasze poznanie sie przyspieszy podjęcie decyzji o rozwodach . Dzisiaj jadę na szkolenie, dlatego mnie nie będzie :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) Równiez miłego dnia Wszystkim zycze:-) Ja wiem ze facetom sie nie wierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star - stosuje się zasadę ograniczonego zaufania ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wszystkim życzę miłego popołudnia :) Jestem z siebie dumna, posprzątałam wreszcie i nawet okna w d.pokoju przetarłam :D Mamo - zablokuj na gg tego pana, nie odbieraj telefonów i unikaj jakiegokolwiek kontaktu, bo naprawdę szkoda Twoich nerwów i takiej szarpaninki emocjonalnej. Star - życzę Ci szczęścia i dużo radości ale... zdystansuj się trochę i nie wiąż zbyt wielkich nadziei na przyszłość z tym panem - lepiej potraktować tą znajomość jako rozrywkę i być mile zaskoczoną jesli wyjdzie z tego coś więcej niż na odwrót ;) A co do produkcji bebe to mój Misiek ostatnio strasznie dużo pracuje i w dodatku się trochę przeziębił... więc jak wraca nawet nie mam co marzyć o baraszkowaniu :D a jak wiadomo bez tego bebe nie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:-) Ania ja nie wiążę przyszłości z tym Panem, tylko On bardziej ze mną. Ale wiesz jak to jest, nie wierze juz facetom:-) Moze On nie tyle wiąże co wiecej gada. Sama nie wiem co o tym myslec. LUbie Go i bedziemy sie spotykac:-) Nic mi sie nie chce robic:-O Po pracy zamiast sprzatac to spałam. Jutro znowu sie nie narobie bo ide na zebranie do nowej szkoly synka. W ogole do szkoly, bo do 0 chodzi do przedszkola. Miłej Nocy:-) Ania Tobie szczególnie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) Zyjecie? Dziewczyny podobno całe wakacje maja byc takie zimne:-( Prawda to? Byłam na zebraniu i Pani raczej wydaje sie ok:-) Mowi ze dzieci ja lubia a rodzice nie. Ja w ogole nie cwicze:-O Lost cwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny :) Jestem już po szkolaniu, nic "mądrzejsza" niż byłam ;) Star u nas jest dzisiaj 4 C i jestem skłonna uwierzyć w to, że te przewidywania o zimnym lecie się sprawdzą. Jutro już piątek i całe szczęście ;) Darek przyjeżdż na wekend, tym razem krótki :( Niestety z pracą dalej cisza :( Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny :) Jestem już po szkolaniu, nic "mądrzejsza" niż byłam ;) Star u nas jest dzisiaj 4 C i jestem skłonna uwierzyć w to, że te przewidywania o zimnym lecie się sprawdzą. Jutro już piątek i całe szczęście ;) Darek przyjeżdż na wekend, tym razem krótki :( Niestety z pracą dalej cisza :( Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umeczył mnie dzisiejszy dzień w pracy. Musiałam przeprowadzić szkolenie po szkoleniu ;) Ale dałam radę ;) Druga Irlandia to zagadkowy nick tego topiku ;) Na pewno małomówny.... ;) Aniu, Akri, Awe, Lost, Star 🌻- i tylko dzisiaj na to mam siłę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki:-) Tez dla kazdej z Was przesyłam 🌼 Jakos dzis humoru nie mam:-O Teraz mnie naszło, poza tym zaczeła mnie bolec głowa. Jutro moj synek idzie po raz ostatni do przedszkola. Troche smutne to, dostali od sredniakow kwiatki na pamiatke i od Pani płyte ze zdjeciami:-) I znowu dzis kupiłam fajki 😠 A juz kilka dni nie palilam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star to Twój synk ma fajne, już zaczyna wakacje ;) Mój będzie chodził jeszcze cały lipiec, chociaż też bym wolala, żeby odpoczął przed szkołą . Ale pewnie nie uda mi sie nic wymyśleć. Z fajeczkami jesteś niereformowalna ;) ale chyba bardzo trudno rzucić jest palenie jak nie ma się unormowanego życia i sporo stresow. Chociaż pewnie są to wymówki palacza (ja zawsze sie tak tłumaczyłam) ;) Życzę Ci poprawy nastroju :) A u nas fajnie wyszło, jutro Darek będzie późno w nocy i będzie jechał dopiero we wtorek. Miał być jeden dzień - wyszedł długi wekend. Powedział szefowi co i jak i dostał urop, choć szef przyznał się, że żal będzie mu stracić tak dobrego pracownika. Za to my poszalejemy ;) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×