Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Awe - już nic nie będę zakładać, na razie skupię się na domu, Darku, chłopcach . Wieczorki mam już zajęte i jeśli zajrzę to na chwilkę. Mam przesyt netu. Wolny - dziękuję :) Ja myslę, że jak na prawdę chce się ułożyć życie to prędzej czy później, tak sie stanie. Ale trzeba ryzykować i ja tak robiłam . Teraz mogę już tylko napisać - jestem SZCZĘŚLIWA :) Też Ci życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! :) Aniu -poszedł do Ciebie mail :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna wizja, dobre serce
ale niezwykła historia szczęśliwej mamy, ech :-) szkoda, ze mi się z powodu mojego sceptycyzmu nic takiego nie przytrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) No, może nie koniec ;) Tylko szczerze mówiąc brak mi czasu zupełnie :) Nawet rano nie zaglądam i nie mam kiedy pisać. W pracy jestem teraz sama, więc też nie mam kiedy zajrzeć ... Tak w skrócie, Darek na razie pracuje do bardzo późna, wraca ok 21, ale na razie porządkuje bałgan po poprzednim pracowniku. Między chłopcami różnie, ładnie sie zapowiadało ale pojawił sie konflikt między moim starszym synkiem a Darka. Zobaczymy co z tego wyniknie, ale moze nie być za różowo . Między mną a Darkiem pięknie:) chociaż ostatnio oboje jesteśmy bardzo zmęczeni. Piszcie Dziewczyny co u Was :) Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna wizja, dobre serce
wiary brak, ale nie w siebie, i nie w to, ze nie ma kogoś odpowiedniego dla mnie ... tylko w to,z e go nie spotkam, bo szczecie w miłości nigdy mi nie sprzyjało ale dobrze, ze sa dowody, ze ona, ta miłość jednak istnieje, choćby i obok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna wizja, dobre serce
brak wiary w to, ze go spotkam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie -wszystkiego dobrego! Ale upał, siły na te dni życzę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Ja tylko na chwilę - u mnie remont pełną parą, ciągle ostatnio na naszej wiosce siedzę :) Dziś mam dosłownie chyba jeszcze z godzinkę a później jedziemy szukać płytek :) Mamo - dzieci się potrafią szybko posprzeczać, ale równie szybko potrafią się godzić, no chyba że to takie charakterologiczne dwa zakapiory pamiętliwe, no to różnie może być :) Czy Wy jako rodzice jakoś w to ingerujecie czy pozostawiliście to młodzieży do samodzielnego rozwiązania? Awe - wysłałam Ci maila ;) Miłego dnia i weekendu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema Laski:-) Ale goraco!!! Próbowałam sie opalac ale nie daje rady:-) Za goraco. Jutro rano wraca moj "Kolega" z wakacji i zobaczymy co bedzie. Szkoda mi to konczyc i chyba nie bede. Zobacze. Ale jestem na Niego zła! Miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co ja myslę
ze poprostu mamie cos sie pochrzaniło....nie jest tak jakby chciała.. dala by choc jakis znak...slowo..nie uwierze ze na 5 min ktos nie ma czasu wejsc na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wiecie co ja myslę - nic się nie pochrzaniło :) Jest lato, pięknie , gorąco i najmniej teraz myślę o tym, żeby zagladać na forum.Ciągle gdzieś wybywamy, a przy piątce osób teraz mam sporo obowiązków. No i od netu trzeba czasami odpocząć ;) Star to co zamierzasz ? Dalej będziesz kontynuować tą znajomość ? Aniu - my też przymierzamy sie do remontu naszego pokoju.Tyle,że jak na razie jest to w fazie planów i jeśli teraz nie weźmiemy się za to,to w tym roku na pewno nie zdążymy go zrobić. Darek musiałby zaprojektować jeszcze meble, a jak na razie jest zawalony zaległościami zrobionymi przez innych w pracy . Z chłopcami jest różnie, na razie jest huśtawka i to mój starszy jest tym zakapiorem ;)Po części wyjaśniają sobie sami, po części ja staram sie dużo synkowi tłumaczyć . Akri 🌻 Lost🌻 Awe🌻 Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamo ! Fajni e,że życie się u Ciebie dobrze toczy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tygodniu mamy dla siebie mało czasu, Darek jest często o 21. W wekend nadrabiamy zaległości ;) Awe a co u Ciebie słychać ?:) W domku siedzicie czy czeka Was wyjazd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) Dzis o 18 mamy sie spotkac, to powiem co bedzie dalej:-) Dzis rano wrocił z wakacji. Nie wiem czy mam robic obiad czy sie opalac:-) Wrociłam z pracy i szkoda mi słońca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja męczę sie w pracy ;) Troszkę masakra z tym upałem, pewnie w sierpniu jak będę miała urlop już nie będzie tak fajnie :( Star ja bym postawiła na opalanie ;) I podejmij dobrą decyzję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nici z opalania:-) Jak zaczelam robic obiad to zeszło mi troche:-O Jutro musze to nadrobic:-) Spotkanie przełozone na pozniej a jak mnie wkurwi to wcale nie pojde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie kurewek
Pójdziesz, bo masz chcicę i żadnych zasad . Jesteś dla tego faceta zwykłą szmatą, a kiedy on sie w tobie spuszcza w myślach robi to samo na twarz twojego starego i twoich dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dawno mnie nie było. Więc daję znak życia. :) Pozdrawiam Was wszystkie. 🌼 Starrr, spokojnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - w sobotę mam wesele , a w poniedziałek wyjazd na wakacje ;) Dobrze ,że to nie ja będę prowadzić ;) :) Dziewczyny 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo wiem co chciałaś osiągnąć odzywając się w dyskusji w której brałem udział ..Jeżeli znalazłaś potwierdzenie swoich wcześniejszych co do mojej osoby podejrzeń, to możesz być z siebie dumna.... Masz już faceta, podobno nawet jesteś szczęsliwa, więc nie wiem czemu miały służyć zamieszczone tam komentarze i te drobne uszczypliwości pod moim adresem...Sorry, że tu, ale nie moglem na maila, bo skasowalaś. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Pozdrawiam Was serdecznie 🌻 Dziś pruliśmy podłogę - tzn.... Misiek pruł :D ja wspomagałam go duchowo ;) Miłego wieczoru :) Awe - czekam na Twój powrót z wakacji i wtedy niech się wali i pali a i tak spotkam się z Tobą :D A tymczasem miłego densowania na weselu i udanego wypoczynku na wczasach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - na pewno się odezwę :) Dzięki za miłe życzenia , a Ciebie wspieram duchowo , bo praca w takim upale to naprawdę wyzwanie ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Awe - masz rację, praca w taka pogodę jest na prawdę wyzwaniem ;) Jestem nieżywa :O Moje dziewczyny są na urlopach, a ja mam przez to trzy razy więcej roboty. Też życzę Ci udanego wesela i udanego wypoczynku :) Wolny - troszkę przewrażliwiony chyba jesteś ;) Nic nie chciałam osiągnąć udzielając sie na tym samym topiku na którym Ty też pisałeś.Choć nie powiem mała złośliwość w moich wypowiedziach pod Twoim adresem była. Z jakich powodów, oczywiście wiesz :) Net jest pełen takich mężczyzn jak Ty, którzy bawią się kobietami, udaja zainteresowanie, potrafią pięknie pisać, a w rzeczywistości są tchórzami którzy nie potrafią wyjść poza net. Na szczęście ja już bardzo dawno wyrobiłam sobie nawyk olewania takich gości.Ale wiem, że są kobiety które wszystkie te bajki biorą sobie do głowy, a potem cierpią niepotrzebnie. Nie "podobno" jestem szczęśliwa, a jestem szczęśliwa- to różnica. Ja po prostu wiedziałam czego i kogo szukam . Nie bawiło mnie pisanie miesiącami przez net, nigdy nic nie ściemniałam i osiągnęłam to co chciałam . Tobie życzę dalszej wytrwałości w "szukaniu" tej swojej połówki . Tylko oboje wiemy, że Ty przecież i tak nie szukasz :) W sumie do Ciebie nic nie mam - nie chcę, żebyś tak pomyslał - tyle, że nie podoba mi się jak postępujesz na necie. To tyle . Pozdrawiam :) Aniu - pewłna podziwu jestem,że jesteście w stanie remontować sobie teraz domek :) My odpuściliśmy :) Lost - jeszcze tydzień z haczykiem został. Mam nadzieję, że w następną sobotę uda nam się spotkać. Albo niedzielę :)Pewnie będę z Darkiem i Jego synkiem ale na pewno znajdziemy czas, żebyśmy mogły sobie pogadać sam na sam ;) Na necie popołudniami, wieczorem mnie nie złapiesz... nie zaglądam wcale.I po raz pierwszy od długiego czasu odpoczywam zupełnie od netu :) Sorki, że tak rzadko sie odzywam ale nie mam kiedy.Chodzę spać ostatnio o barbarzyńskich porach ;) 1, 2 w nocy to u mnie norma, potem, albo pracuję albo odsypiam nocki w pracy :D Ale za to jestem nieziemsko szczęśliwa :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×