Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Gość Miauuuuuuu
Bry robale :P Witam i żegnam tak sobie wpadłem dać znać żę jeszcze żyję :P Narka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny i DKMG ;) Oooooo jaka fajna wizyta ;)DKMG, zajrzyj kiedyś na dłużej, tyle że teraz ciężej mnie tutaj złapać ;) Akredytacja mnie powala :O nie myślałam, że jest to taki koszmar :( Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Miałam czasowy sen dzisiaj :) Śniło mi się dzisiaj, że nakryłam mojego Miśka jak całował się ze............ swoim najlepszym kumplem :D A jakby tego było mało, poszliśmy gdzieś na imprezę i on się zestroił tak że było mi potwornie wstyd a mianowicie - miał baaardzo krótką czarną świecącą spódniczkę i jakieś czerwone pończochy i oczywiście spódnica była tak krótka że było widać podwiązki :D Miłego dnia wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu no sen na prawdę czadowy ! ;) Czasami śnią nam sie tak dziwne rzeczy, że nie wiadomo skąd to się wzięło ;) Oj, ja z kolei każdej pięknej kobiecie zazdroszczę czegoś. Ale bycie doskonałym pewnie było by nudne, swoje wady trzeba polubic i tyle. A koncentrować się na zaletach :)Tyle teorii, gorzej z praktyką ;) Dzisiaj już uciekam, w nocy jadę do Trójmiasta po Darka. Chcieliśmy sie zybko widzieć a nie ma bezpośredniego połączenia do nas o tej porze, więc znowu czeka mnie droga. Tak więc życze wszystkim miłego weekndu i znikam ;) Postaram się jednak choć na chwilkę zajrzeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny :) Awe - weekend na pewno będzie udany :) Nie mamy jakiś szczególnych planów, ale na pewno miło spędzimy znowu te dni :) Też bawcie się dobrze :) Do miłego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego wieczorku! I jutrzejszego dnia. :) Pamiętajcie, idźcie koniecznie głosować. :) Mamiś, zostawiłam Ci coś na gadulcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost -zawsze chodzę głosować ;) Uważam ,że to mój obowiązek ale i wielki przywilej .Miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas chwile pokropiło i jest ładnie. Tez zagłosowałam:-) Miłego wieczoru:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zagłosowaliśmy :)Darek już wcześniej załatwił sobie zaświadczenie, żeby głosować u nas, tak więc pierwsze wybory za nami ;) Nie mam pojęcia jak jutro wstanę :) Jutro niestety muszę wstać do pracy, Darek zostaje ze starszym synkiem. Na pewno taki wspólnie spędzony dzień, przyda im się w wzajemnym poznawaniu. Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dałam radę, ale nie powiem, że łatwo było ;) Jutro będę pewnie w jeszcze gorszym stanie ;) Troszkę mam dołka, bo jutro Darek jedzie i znowu będzie trzeba czekać z dwa tygodnie zanim się zobaczmy :( Z pracą dalej cisza. Chyba byliśmy za dużymi optymistami w tej materii ;) Za to coraz bardziej się utwierdzam w przekonaniu, że jestem wielką szczęściarą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Wszystkim życzę miłego popołudnia i wieczorku :) PS Jestem zdrajcą narodu bo głosować nie byłam :D A to kawałek który bardzo lubię, bo fajnie mi się go śpiewa ;) a sąsiedzi pewnie przeklinają dzień w którym ten kawałek powstał, bo muszą wysłuchiwać moich popisów wokalnych :D http://www.youtube.com/watch?v=P_vSHYqIF5U&feature=fvst ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu -ano jesteś ;) :D Pójdziesz na drugą turę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Girls 🌻 Awe - nie pójdę :) nie mam weny na głosowanie gdyż żaden kandydat mi nie odpowiada :) Nie wiem co mi jest ale ostatnio mam ciągle jakiś taki gorzki posmak w ustach i nawet jak oblizuje wargi to mam wrażenie że one też są gorzkie :O Dobrze że mój Misiek nie odnosi takiego wrażenia że mam gorzkie usta :D ;) Mamo - z tą pracą to zawsze jest ryzyko. Ja się przeniosłam i od 5 m-cy siedzę bez pracy i czuję jak dziczeję i tylko mam nadzieję że może to się w końcu zmieni, ale mimo to nie żałuję (choć zostawiłam dobrą pracę - taką w której można z powodzeniem rzeźbić aż do emerytury:) ) Miłego wieczoru Paniom życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagłosowały fajnie
ale jak na szmaciarza bronka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny :) Daje znać,że żyję ;) Wczoraj sporo spraw miałam na głowie i wieczorkiem padłam. Aniu z pracą jest porażka, ale coś zaczyna się dziać, gdzie znam właściela i już Darek jest po rozmowie telefonicznej. Jutro się wyjaśni czy w ogole jest szansa. Jeszcze ze innymi znajomymi muszę pogadać, bo widać bez znajomości, żadnej pracy się nie znajdzie . Sprawdź może w necie co oznacza gorzki posmak w ustach. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamiś, całuski. 😘 Wszystko się ułoży, zobaczysz. :) A ja niezmiennie trzymam kciuki. :) A co u mojej Starrr? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×