Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Hej:-) Z kolega musze zakonczyc zwiazek. Tomek mowi, ze mnie kocha i nie chcial zebym wyjezdzała:-) Ale wiesz jak to jest. On miesszka tam a ja tu. Zobaczymy co z tego bedzie. Czas pokaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooopek
hooop hooopek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny :) Jestem po wizycie u Darka rodziców i rodziny. Poznałam około 30 osób i myślę, że polubili mnie :) Ja bardzo polubiłam dwójkę z czwórki rodzeństwa Darka, odbieramy na tych samych falach ;) Troszkę Warszawy także zobaczyłam ... jednak wolę swoje prowincję ;) Podróż powrotna z Wawki to istny horror - 11 godzin stania na korytarzu - i jeszcze nie doszłam do siebie po tej życiowej podróży ;) Na pewno następnym razem bilet kupimy z miejscówką ;) bo takiej drogi przez mękę już nie chcę ;) Lost sorki, że sie nie odezwałam tak jak napisałam - ale i prania mnóstwo i forma jednak nie ta ;) No i jakoś nie mam ochoty siedzieć na necie, jednak życie to tylko realne :) Star - i jaka podjęłaś decyzję ? Awe - jak po weselu i "wczasach"? Aniu- już ukończyliście remont ? Akri - zupełnie już nie zaglądasz ?:( Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - u mnie jeszcze trwają wakacje , choć parę rzeczy już muszę załatwiać :) Ściskam mocno 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo, zaglądam i cieszę się z tego, że Tobie układa się dobrze... Ja ostatnio by,lam na dwoch weselach w krótkim odtępie czasu, a tak poza tym praca, dom i jeszcze mały urlop przede mną :) Pozdrawiam Was wszystkie i zyczę samego dobra ...a Mamie, aby dalej wszystko układalo się jak najlepiej...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Awe troszkę zazdroszczę Ci tego długiego urlopu, mi niestety ostał jeszcze tylko następny tydzień i wracam do pracy. Niestety pogoda za bardzo nie dopisuje i jeszcze nie udało mi sie w tym urlopie poplażować. Akri - oj też pobawiłabym się na weselu :) ale nikt nie chce nas zaprosić ;) Większosć u mnie ślub ma już za sobą, a Ci zostali nie myślą o ożenku ;) Układa nam się rewelacyjnie :)Robię rzeczy których nigdy w życiu nie robiłam, bawimy się i choć zdarzają się problemy potrafimy usiąść i na spokojnie wszytko porozwiązywać. Nie znałam tego - kiedyś była tylko furia. Czekałam bardzo długo na to wszystko co mam teraz i mam nadzieję, że mimo, że na pewno będą sie zdarzały trudniejsze chwile to jednak nasz związek będzie szczęśliwy :) Miłego dnia i wekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) Decyzji zadnej na razie nie podjełam. Z T i tak sie nie widuje bo przeciez mieszka daleko. Nie wiem co z tego wyniknie:-) Sama juz nie wiem czego ja chce. Naprawde:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponury złomiasz
Od dawna twierdziłem, że jesteś nieźle jebnięta i jak widać nie myliłem się Boże spraw aby ktoś taki nigdy nie stanął na mojej drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponury złomiasz
Mógłbym, ale co najwyżej na kilka numerków Jako partnerka na życie po tym co tu wypisujesz stwierdzam, że się zupełnie nie nadajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie interesuja mnie numerki z Toba. A tak w ogole to zupełnie mnie nie znasz:-) Ale niewazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wybaczcie niezaglądanie ;) Dużo się działo w ostatnim czasie, mamy pierwszy mały "kryzys" za sobą ale mam nadzieję, że teraz już będzie już tylko dobrze ;) Jednak to szaleńcze tempo dużo stresu nas kosztowało i w końcu to wybuchło. Darek w którymś momencie zaczął "uciekać" w swój świat ja zaczęłam na to reagować i łatwo nie było ;) Niedługo będą 3 miesiące odkąd sie poznaliśmy, 2 odkąd mieszkamy ze sobą i nie żałuję niczego - mimo, że początki nie są łatwe to jednak tych pięknych chwil jest tyle, że wynagradza mi to te chwile stresu. Od dłużeszego czasu mam "wstręta" netowego - swojego laptopa oddałam młodszemu synkowi i niezaglądam wcale na net. Wróciłam do moich ukochanych książek w chwilach wolnego czasu , dlatego nie obiecuję, że teraz będę zaglądać częściej . Wolę swoje życie realne...gdzie przede wszystkim króluje miłość ;) Pozdrawiam dziewczyny i życzę samych pomyślych dni ( zaglądającym chłopakom też ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Miło uslyszeć dobre wieści :) Wiadomo, życie nie sklada się z samych ochów i achów, zresztą chyba wtedy byłoby mało barwne i nudne, a chwile trudniejsze pozwalają na dostrzeżenie i docenienie tych dobrych.. I oby te drugie bylły w przeważającej większości.. Pozdrawiam! PS. Wcale się nie dziwię wstrętowi netowemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkmg na pomarańczowo
To ja się przywitam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żegnaj mamoo
topik padł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trhkgs
Szkoda bo fajnie sie to czytało. Obawiam się ze milczenie mamy nie jest spowodowane tylko brakiem czasu. A jesli tak to długo jeszcze nie przeczytamy tu wpisu autorki...o ile w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dawno nie zaglądałam. Teraz korzystam z okazji, że jestem na zwolnieniu. Od trzech tygodni choruję jednak od wczoraj jestem w domku i dzielnie wystawiam tyłeczek do zastrzyków ;) Co u nas ? Osoba ukrywająca się pod psełdonimem trhkgs jak domyślam sie podejrzewa,że nie jesteśmy juz razem z Darkiem . Jesteśmy i mamy sie dobrze, chociaż nie jest juz tak różowo jak na początku. Mamy sporo problemów głównie związanych z pracą Darka.Niestety Jego szef nieźle naściemniał przyjmując Go do pracy, teraz okazuje się, że firma jest na skraju bankructwa, a co za tym idzie pensję Darek ma marną. Strasznie Go to denerwuje, zamyka sie w swoim świecie, co z kolei wkurza mnie i tak kółko sie zamyka. Ale kocham tego faceta i wiem,że musimy ten cieżki okres razem przejść. Relacje z chłopcami są super, maja dużo wspólnych tematów i nie ma miedzy nimi zgrzytów. To też jest bardzo ważne. To tak w wielkim skrócie ;) Trzymajcie za nas kciuki,żeby to się wszystko jakoś poukładało :) Mam nadzieję, że i u Was wszystko ok...?:) Ps. Czekam juz na wakacje, szkoła to zabójstwo dla rodziców ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamo przynajmnie juz
nie patrzysz tak kolorowo na to...tylko z dystansu,niestety za szyko jak sie akcja toczy to tez nie jest dobrze,zycie,zycie i jeszcze raz zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie powiedział, że będzie łatwo i oboje mieliśmy tego świadomość. Myślę,że właśnie w takich ciężkich chwilach ludzie w związku poznają się najlepiej. A my się przecież cały czas dopiero poznajemy, minęły dopiero cztery miesiące odkąd się znamy, trzy odkąd razem mieszkamy. Wczoraj miałam napisać, że pozbawiliśmy się tego wspaniałego okresu kiedy chodzi się na randki, kiedy nie ma się większych problemów i jest sama radość w związku -tego troszkę żałuję. Teraz rzeczywiście już jest zwyczajne życie z wszystkimi jego zaletami ale i problemami, a tych na prawdę nazbierało się sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co bylo dalej w tej
historii? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I żyli długo
i szczęsliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to tylko w bajkach jest ;) Jak znajdę chwilkę to napiszę co u nas. Teraz wychodzimy na obiad do rodziców. A działo się dużo, niezły sprawdzian za nami a jeszcze większy przed nami :) Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×