Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Nie będę brała aparatu , mam za duży sprzęt ;) No i fotografować zachód czy wschód słońca trzeba umieć ;) Pewnie ok 20 pojedziemy ... no chyba ,ze właśnie prognozy sie nie sprawdzą ;) Nie potrafie chodzić po plaży w butach , pierwsze co co właśnie musze poczuć piasek pod stopami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ty Mamusiu masz blisko chyba morze to taki wypad możesz zrobić jak pogoda Będzie ładniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo dobrze :) :) Ja raz byłem nad morzem :) widziałem jak ludzie się kisili w klapkach :o :o :) a ja mykałem boso :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka pytań: bo całego topiku nie chce mi sie czytać 1.czy samotna mama znalazła sobie faceta i ojca dla dzieci zarazem? 2.to w nicku to twój wiek? 3.szukasz bardziej ojca dla dzieci czy mężczyzne dla siebie? na czym ci bardziej zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ,że nad morze mogę pojechać w każdym innym terminie , ale rzadko kiedy nie mam chłopców na noc więc teraz chcę to wykorzystać ;) Zaraz właśnie idę na rynek , zobacze co dostanę ...no i właśnie popijam sok z marchwii. Boso na plaży to sama radość :) Jeszcze lubię w ciuchach wskoczyć do wody ;) Pomykam na rynek , miłego dnia Tobie Złoty i wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. samotna mama nie znalazła sobie faceta , ojca dzieci mają 2. w nicku to mój wiek (zaawansowany:P ;) ) 3. szukam meżczyzny dla siebie , ale dobrze by było żeby facet miał fajne relacje z dziećmi . Ojciec dzieci nawala . A że są to chłopcy przydałaby się męska ręka w ich wychowaniu ;) A teraz już uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze pijesz sok :) :) tylko pamiętaj po wypiciu nic nie jedz :) :) rób tak jak pisałem w @ Miłego Dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj mamo mamo
Przeczytaj co ty wypisujesz -" szukam meżczyzny dla siebie , ale dobrze by było żeby facet miał fajne relacje z dziećmi ." -" A że są to chłopcy przydałaby się męska ręka w ich wychowaniu " :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty dostałam wszystko ;) Oj mamo mamo wydaje mi się, że moje myślenie jest dobre . To, że moj partner brałby udział w wychowaniu dzieci to chyba nic niezwykłego .No wybacz , żeby dzieci sobie, on sobie ... Wtedy to na pewno sie nie uda . Ja też miałam ojczyma , mój tata nie spełniał roli wychowawczej więc siłą rzeczy mieszkając z ojczymem to właśnie on był dla mnie wzorem mężczyzny . I przede wszystkim nie chodzi mi o to że męska ręka to znaczy dyscyplina ... tylko pokazanie chłopcom jak się śróbki przykręca , młotek trzyma w ręku itp ;) Ale przede wszystkom to dla mnie ma być parterem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całuski dla Ciebie Mamo i dla Ciebie Złoty 👄 Ja też nie cierpię prasowania :) Mamo ,to masz dzisiaj luzik.Nad morze jadę za tydzień ,więc znów czeka mnie pakowanie ;) MIłego dnia Kochani 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty dostałam wszystko ❤️ :P ;) Nie rób dużych zapasów staraj kupować świeże na bieżąco. Mamusiu nie przejmuj się złośliwymi pomarańczkami :o :o :) Awusia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie taki zupełny luzik , na razie nieźle biegam ;) Muszę odgruzować troszkę chałupkę , potem synak zawieść . No i potem dopiero będzie słodkie nieróbstwo ;) Niestety leje strasznie😭ale zawsze jest nadzieja, że się przejaśni ;) Awe ja będę jeszcze na urlopie . Będziesz z M i dziećmi czy tylko z dziećmi ? Złoty ja od tego wszystkiego zrobię się pewnie ... zielona hehehe :P ;) Ale liczę na to, że żoładek troszkę podreperuję . Znowu ostatnio niestety gorzej , więc mam nadzieje, że mi się polepszy . Zawsze wszystkim odpisuję , więc i pomarańczkom . Jeśli pojawia się złosliwe komentarze to też nie widzę powodu żeby czegoś nie sprostować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty ja od tego wszystkiego zrobię się pewnie ... zielona hehehe Ale liczę na to, że żoładek troszkę podreperuję . Znowu ostatnio niestety gorzej , więc mam nadzieje, że mi się polepszy . Mamusiu obiecuje ze Twoje problemy żołądkowo-jelitowe miną w parę dni 🌻 @ dochodzą do Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam na skrzynkę, @ dochodzą ale nie mam czasu odpisywać . Postaram Ci się później napisać @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -jadę z M .Takie życie :) CZasem da się wytrzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda sie poprawiła , ale jest tak mokro ,że nici z nocki na plaży ;)Ale na zachód jedziemy . Awe szkoda ,że z M , będziesz tylko z godzinkę jazdy ode mnie :( Miłego popołudnia i wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ,Mamo -szkoda :( Ale co tam , jeżeli nie teraz , to następnym razem na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z praniem się uporałaś ? Jejku jaką ja mam ciszę w domu ;) Ale za chwilke jadę na spacer po plaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,pranie wisi ,dom posprzątany .Tylko tak pusto .U Mamy był ciagly ruch :) Kuzyni , kot ,psy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz podelektuj sie ciszą dla odmiany ;) Chociaż jak podejrzewam Twoi chłopcy są tak smao cisi jak moi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są bardzo cisi ;) Zwłaszcza Młodszy :) To istna torpeda :D Sama idziesz na spacer ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie , nie jadę sama . Sama też nie będe spacerować . Będę z moim byłym ( nie mylić z eks mężem;) ) Co prawda nie wiem czy to jest dobry pomysł , że spotykamy się ale ...to był jakiś impuls, ża zaprosiłam go na spacer .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impuls czasem potrafi zdziałać cuda i nieźle zamieszać ;) Miłego spaceru .Niech będzie romantycznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj lepiej, żeby nie zamieszał ;) Ale romantycznie bedzie na pewno :) Będę noszona pewnie na rękach itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ,kurczę na rękach ? Super ! :D To będzie miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -znikam :) Życzę miłego spaceru i do jutra :) Czekam na relację 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mu współczuje ;) :D będzie miał trochę do dźwigania :D Ale już ostatnio jak był też nie oparł sie pokusie i mnie dzwignął .Dobrze ,ze mu nic nie strzeliło od tego mojego ciężaru ;) Zmykam Awe , miłego wieczoru 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×