Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Gość Złoty
Kochane Mamusie ❤️ Magia plaży, facet zakochany po uszy.... :P :P ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty
zostałem zbanowany :o :o :( 😭 to nie sprawiedliwe Musiałem go zaatakować wcześniej na mnie bluźnił!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty
Moniczka 👄 🌻 przyznam się ze wtedy byłem bardzo pijany :o :o dlatego.... :o :o tak to ma dobre serduszko :o :o Jak się czujesz? ❤️ Napisałem @ do Jani 🌻 mojej kuzyneczki żeby się wstawiała u Modki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty
Tak, Pogoda jest Piękna 🌻 Miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Oj ,Złoty -znów narozrabiałeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Złoty no nie ! Jak mogłeś , a miałeś być grzeczny ;) :P Awe nie możemy być razem , ale strasznie długo rozmawialiśmy , do rana...Kocha mnie dalej , to widać i czuć ale jednocześnie dalej trwa przy swoim stanowisku mieszkania tam gdzie mieszka przy dzieciach .Jego eks zajęła się \"karierą\" i rzadko bwa w domu .No i właściwe sam wychowuje dzieci . No i z drugiej strony we mnie już nie ma uczuć do niego , zresztą zmienił sie bardzo , bardziej drażliwy , czepliwy sie zrobił . On też mówi że sie zmieniłam ... mniej radości we mnie , dużo smutku. Nie mamy szans i nie chce co tego wracać . Ale to spotkanie było nam potrzebne Witaj Moni , u nas też jest pieknie , też zaraz wybywam i rozkoszuję sie lenistwem ;) Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty
Awunia Kochana ❤️ byłem grzeczny :P ;) Właśnie co z Mamusią ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty
Mamuś wszystko w porządku :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty
charakter tez jest bardzo ważny żeby się dogadywać a z wiekiem może być gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnie to bywa , część ludzi łagodnieje im jest starszy . Ale on zawsze był bardzo wrażliwy , słaby psychicznie i to wszystko co przeżył bardzo odbiło się na jego psychice . A może to już moje spojrzenie na niego jest całkiem inne ? Nie wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty
Łagodnieją ze starości i głupieją wszystkie te dziwne zachowania są spowodowane chorym organizmem oraz przyjmowaniem lekarstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgodze siez tobą Złoty , to raczej te wszystkie negatywne przeżycia przez lata powodują , że ludzie coraz bardziej zamykają się w sobie , mają dziwne zachowania czy są nadwrażliwi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty
zmiany w organizmie powodują zmiany w zachowaniu człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie też , człowiek chory bardzo często się zmienia . To już zauważyłam obserwując zachowania osób które przeszły poważną chorobę . Ale Ty pewnie piszesz o nas jako względnie zdrowych osobach ? Ja jednak uważam ,ze to życie sprawia ,że zmieniamy się . Jedni są silniejsi i te zmiany są niewielkie inni słabsi i siada im psychika . Musze uciekać , miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty
Kochana Mamusiu ❤️ bardzo duże znaczenie na nasze zachowanie ma stan naszego zdrowia poszczególnych organów. Przepraszam mam inne zdanie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty
Mamo Miłego Dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski 🖐️ Już wróciłam. :) 4. dzień bez fajek :P, 0 kg więcej :P Mamo, jak mija Ci pierwszy weekend urlopiku? :) Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lost :) Gratuluję ... pierwsze koty za płoty ;) Bardzo ale to bardzo sie cieszę . Mam nadzieje,ze i nastrój masz lepszy :) Ja jestem dzisiaj zmęczona , pewnie bedziesz wiedziała kto u mnie był . Bardzo dużo rozmawialiśmy ... ale to już nie to . A dzisiaj spacerki uskuteczniałam ;) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem kto u Ciebie był. Człowiek się zmienia, a każda chwila jest niepowtarzalna, więc wiadomo, że nigdy już nie będzie tak jak dawniej. Ale \"inaczej\" nie oznacza \"gorzej\". :) Tak, czuję się lepiej jeśli chodzi o fakt niepalenia. Natomiast inne kwestie pozostawię bez komentarza. Miłego wieczorku Tobie również. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie :D Lost -gratuluję dni bez papierosków ( ja podpalałam na studiach ,ale po nich już do palenia nie wróciłam i dobrze :D) Mamo, Lost -miłego dnia 🌻 U mnie dzień wstaje piękny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×