Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Awe też tak zawsze sobie tłumaczę, ale nie ma lekko i po Sylwestrze jednak trzeba zacząć działać aby przywrócić się do formy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruszam w poniedziałek ! Damy radę i w lecie znów będziemy super laski !!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak samo chce zrobić. I w końcu zamiast patrzeć na rowerek i steperek wskoczę na nie i zacznę w końcu ich używać ;) Już chłopcom powiedziałam, że mają mi codziennie przypominać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczko, tak mi Ciebie szkoda, że nie potrafisz pisać inaczej niż tylko stosując obelgi wobec innych. Ale to Twój problem. Zwykle ci, którzy mają ze sobą problemy, szukają wad u innych, nie zauważając swoich. :) Proponuję udać się do dobrego lekarza. Dziewczyny, to będziemy się razem trzymać jeśli chodzi o dietkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robicie się na bóstwa ,że Was nie ma :) Ja właśnie umyłam włosy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knmsgld
zamelduj jeszcze na forum o ktorej sie wysralas i czy planujesz jeszcze wyszczac sie w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem gotowa tylko nie wiem na co ;) Najgorsze jest to, że laptop mi świruje i mogę zostać odcięta od sieci - ale może nie było by to takie złe rozwiązanie ;) Lost dobrze napisałaś... zobaczysz co będzie dalej :) Zaraz przyjdzie do mnie na chwilę przyjaciółka wypijemy szmpana więc zaraz zacznę imprezowanie ;) Bawcie sie wszyscy dzisiaj super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knmsgld
NIOM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knmsgld
NIOM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykre ,ale cóż -świat jest pełen dziwnych , niesympatycznych ludzi .Przywykłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro chyba tzn dzisiaj będę miała kaca ;) ale wieczór, noc były zaskakujące - oby cały taki rok był i tak miły jak dzisiejszy wieczór :) Idę spać :) SZCZĘSLIWEGO NOWEGO ROKU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knmsgld
NIOM w koncu mama bolca znalazla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra czekać całą noc żeby jeden wpis wrzucić na kafe ;) To była jedyna rozrywka dzisiejszej nocy dla ciebie pomarańczko ? ;) Pozdrawiam i dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wierna dziękuję :)Tobie też wszystkiego najlepszego :) Awe jak po Sylwestrze? Udał wie wieczór ?:) Strasznie boli mnie głowa 😭;) Jak było widać na kafe dosyć długo balowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Ja też trochę czuję glowę ,ale jest nieźle:) Mamo -fakt ,bardzo długo balowałaś .Wszystkiego dobrego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie i śnieżyca na nowo. :) Ja poszłam spać około 5.00. :) Ale kaca nie mam, bo wypiłam jedynie troszkę szampana i białego wina. Ogólnie było nawet zabawnie. Mamo, uchyl rąbka tajemnicy, co tam się w końcu wczoraj wydarzyło. :) Awuś, widzę że i Ty pobalowałaś. :) Pomarańczka to ktoś dobrze nam znany. Naprawdę są lepsze metody na leczenie swoich kompleksów, Pomarańczko, na przykład wizyta u lekarza wiadomej specjalizacji. Radzę rozważyć tę możliwość. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja próbuje dojść do siebie ale chyba bardziej właśnie dokucza mi zmęczenie niż syndrom dnia poprzedniego ;) Witaj Lost, cieszę się, że i Twój Sylwester był udany:) U mnie wyszło połączenie dwóch moich propozycji Sylwestrowych - i spędziliśmy tą noc w 4 a właściwie w 6 ;) Niestety nie ma u nas nic a nic Śniegu :( Szkoda, bo jutro, pojutrze moglibyśmy poszaleć na sankach. Chyba, że jutro pojedziemy do Wieżycy( tam jest śnieg). Tyle, że nie wiem czy chłopcy będę w wekend w domu . Idę dalej kanapować :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie coś zalega na żołądku, ale może będzie lepiej. Mamo, ja to się ciesze, że Tobie się humor poprawił. :) Zaraz Ci coś wkleję na gadulcu. Odczytasz w wolnej chwilce. :) Aha, myślę, że śnieg wreszcie i do Ciebie dotrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli to tennn
A my dopiero godzinę temu wróciliśmy do domku. Było fajnie, ale też jakieś takie dziwne zmęczenie, niedospanie wychodzi. U nas ślisko, bo trochę prószy i to co się roztopiło marznie. Dobrze, że jeszcze nie koniec wolnego, bo teraz dopiero trzeba odpocząć od świętowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jeśli ... :) Najczęściej ten dzień po Sylwestrze jest ciężki, ale nie myślałam, że aż tak ;) Zwykle bardzo spokojnie spedzałam ten wieczór, najczęściej sama z chłopcami i nigdy aż tak głowa mnie nie bolała ;) Fajnie macie dziewczyny, że choć troszke śniegu u Was jest - u nas nawet płatek nie spadł :( Chciałabym aktywnie wykorzystać te dodatkowe, wolne dwa dni i niekoniecznie myślę tutaj o bieganiu po sklepach ;) Cieszę sie że wszystkim udał sie wieczor Sylwestrowy (jeszcze czekamy na sprawozdanie Rybci i Star;) )no i ... zaczynamy od nowa ;) Niech ten rok będzie przełomowy dla tych tego potrzebują ;) A dla tych niepotrzebujacych niech i tak będzie lepszy od poprzedniego ;) A teraz idę pokanapować się ponownie :):):) miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo, dzisiaj to chyba wszyscy kanapują. :) Ten rok musi być lepszy, żeby tylko wszystkie nasze plany się zrealizowały i żadnych niespodziewajek typu utrata pracy, tajemniczy książe, który ma nas gdzieś, dodatkowe kilosy (no chyba że stracone). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×