Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Dziewczyny - do jutra ! Padam na twarz ze zmęczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe :) Spałam 12 godzin, nawet nie dotrwałam do końca "Ratatuj" i w połowie filmu odleciałam w niebyt ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wreszcie jestem wyspana :) Też miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu u nas śnieg pruszy, ale przed chwileczka zaczął i pewnie nie spadnie go tyle żeby móc jeździć na sankach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie za oknami szaro i smutno .Ale co tam - byle do wiosny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe Awe jeszcze tylko jakieś 3 miesiące ;) ale już z górki najgorsze już za nami :) Teraz trzeba dotrwać do ferii, potem Wielkanoc i znowu upragnione wakacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunniekk
hej samotna mamo! nie jestem facetem ale piszę, żeby Ci przytoczyć przykład z życia brat mojego szwagra związał się z kobietą, ktora miała córeczkę, są szczęśliwym małżeństwem, on jest dla małej prawdziwym tatą, mają wspólnego syna, ale nie traktuje syna lepiej niż "jej" córki kochają się bardzo jak więc widać, czasami i wolny facet związuje się z kobietą, która ma dziecko,bo taka kobieta wcale nie musi być mniej wartościowa tak więc trzymam kciuki, oby Ci się udało, ale też myślę, że lepiej jakbyś próbowała w rzeczywistości, w necie jest wielu świrów a ci którzy Ci piszą niemiłe komentarze niech się dyndają i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas ferie już za dwa tygodnie .Tym razem jesteśmy pierwsi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak Mama może znaleźć
tylko to ciężkie i dokąd prowadzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten topik to nie tylko poszukiwania ,ale miejsce gdzie można porozmawiać i pośmiać się .Prawda , Mamo ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuniek dzięki :)Moja mama też była ze mna sama i super sobie ułóżyła ponownie życie. Zresztą nie da sie ukryć, że coraz więcej nas jest i każda prędzej czy później układa sobie życie - ja pewnie bedę tą "później " ;) W realu to raczej ciężko przy moim trybie życia ;) Ale nie mówie nie, bo jestem dosyć towarzyska, gaduła i jak będę miała okazje to na pewno ja wykorzystam ;) A znajomościach z netu to juz dużo wiem i rzeczywiście przewaga jest świrów, facetów nie wiedzących czego chcą ale zdarzaja się też fajni, normalni tylko trzeba sie zawsze naszukać ;) Na razie jestem na zasłużonym odpoczynku ;) Pomarańczki i tak o dziwo daja na tym topiko względny spokój i mam nadzieje że tak zostanie :) Awe my jesteśmy ostatnia tuta, jeszcze musimy uzbroić się w cierpliwość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - ale po tych późnych feriach już prawie wiosna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten topik nigdy nie miał być tym co ma w tytule . Od początku zakładając go wiedziałam jaki jest tutaj stosunek do samotnych mam i opinii, że są skazane na samotność. Miałam wtedy wolny dzień , dzieci nie było i założyłam topik z nudów dla prowokacji. A wyszedł fajny, choc myslałam że w przeciagu kilku godzin skończy się jego żywot. Mama z różnym skutkiem "poszukiwała" ale nie na tym topiku choć i tu poznała netowo kilku mężczyzn. Najważniejsza jest po prostu fajna rozmowa i przede wszystkim bardzo miłe towarzystwo które tu jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Mama może znaleźć - ja wiem jak wygląda związek, jak wyglada małżeństwo. Wiem ,że nie zawsze jest różowo a często może być bardzo źle. Mam już pod tym względem sporą wiedzę. Ale mimo to próbuję bo wierzę, że jest możliwe jeszcze stworzenie zdrowego, normalnego związku takiego z radością, śmiechem , zaufaniem. Wiem, że będą też i złe chwile ale dla tych dobrych jestem w stanie jeszcze zaryzykować :) Uciekam z netu, do miłego :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awusia Kochana
pa skarbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awusia Kochana
❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty , Zloty ................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli to tennn
A u nas biało, dużo śniegu napadało. Ja też 12 godzin spałam, aż do 9,30 - musiałam szybko zająć się domkiem, a teraz odwiedzam Was. Dobrze, że jeszcze wolne mamy, a od poniedziałku do pracy, ale jak już Nowy Rok to - na barani skok - teraz to już do wiosny szybciutko poleci. Miłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, po tych wszystkich wolnych dniach ciężko będzie znowu zacząć pracować ;) Za to w tym roku nie będzie, aż tak dużo wolnego. Święta głównie wypadają w wekendy :( Juro mam "wolne"- tzn dzieci idą z tatą i tak zastanwiam się, co zrobić z tym dniem ;) Jakaś randka by sie przydała ;) - tyle, że ciągle jeszcze nie robię nic w tym kierunku :) Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Hej dziewczyny! I chłopaki :-D Mamo z całego serca dziekuje z a zyczenia I przepraszam ze nie pislam! Jakos tak wyszło. Ale zycze Wam SZczesliwego Nowego Roku, spełnienia mzrzeń i w ogóle wszystkiego naj, naj , naj!!!!!! Mama mam nadzieje, ze zakochasz sie z wzajemnoscia, Awe poukładasz sobie wszystko a Lost tez sie zakocha :-) , nawet nie zauwazy kiedy:-D U mnie jakos leci. Z mezem jest ok. jest ok jak byc powinno, a ja juz nie moge chciec wiecej, bo nawet nie wypada. Mamo bardzo dziekuje za zyczenia dla synka, Tobie zycze wszystkiego co najlepsze w zyciu, bo jestes zajebista laska!!! Oczywiscie Twoim dzieciom zycze wszystkiego naj, naj, naj!!! W sylwestra napisalam zyczenia dla T( sms), w Nowy Rok odpisał, ale zapytał : kto tam:-( Tak wiec, chyba to nasze pisanie i spotkanie malo Go obeszło:-( A czy na maila odpisał , to nie wiem, bo jeszcze nie wchodzlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Sylwestra spedzilam w domu, bo rodzinka byla na dole u rodzicow. Zreszta jakos nie mialam ochoty nigdzie wychodzic, ciagle jakies wyjazdy do rodziny. Dzisiaj tez bylam u siostry ciotecznej, bo synek wczoraj do kumpli zachcial, było fajnie. kurcze, ciesze sie , ze z mezem jest ok, ale mialam momenty, zeby T mnie zabral. Ale, po tym , jak nie wiedzial kto mu zyczył Szczesliwego Nowego Roku, to juz mam w dupie takiego faceta. pisal super rzeczy, ale nie wiem po co? kurwa, facet ma 41 lat!!! Dziewczyny ja mam 33 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
I tak w ogole, to powinnam zaczac od tego, ze tak na powitanie Nowego Roku spełnienia przedswiatecznych marzen i zyczen potwierdzonych w Noworocznych postanowieniach. i dodatkowo wszystkigo najlepszego zyczy m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane ! Hej starrrrr- dzięki za życzenia .Tobie też szczęścia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Star zaszalałaś dzisiaj w nocy ;) Dziękuję ślicznie za życzenia - teraz tylko - "niech sie spełni " ;) Najważniejsze, że u Was wszystko ok. Wiesz faceci na necie różne głupoty wypisują i nie zawsze wszystko jest zgodne z prawdą. Na wszystko powinno się patrzeć z dużym dystansem co jest tutaj napisane ...ale sama po sobie wiem, że czasami sie nie da ;) Szczególnie, że czasami jesteśmy bardzo spragnione miłych słów, bliskości, czułości i panowie świetnie to wykorzystują. Dobrze, że u Ciebie wszystko wróciło do normy a Tomek choć dał Ci w tym okresie pewnie dużo miłych chwil to jednak dużo ważniejsze jest to, że udało Wam sie uratować rodzinę. Oczywiście nie ma co generalizować, że to panowie są tacy beeee ;) O paniach też słyszałam niezłe historie. A u nas w końcu sporo śniegu:) Tyle, że dzieci spedzaja niedzielę z tatą i znowu nie pójdziemy na sanki :( Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ! A TY ? Moje dzieci są u teściów ,więc jest spokój i cisza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×