Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Ale mnie smutki ogarnęły ,a za oknem słońce .Znikam i życzę Ci udanego ,pełnego uśmiechu dnia .Pa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 25
z samej rozmowy wynikalo ze 2 noce pracujace 3 wolna wiec nie bedzie zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo 25---będzie dobrze :) DkMG ----znikam , bo znów to się nie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek Kabareciarz
a jakiś urlop na żadanie? a jak się przeziębisz albo dziecko będzie potrzebowało opieki jak się zaziębi? Mama 25 zastanów się, czy pracodawca (a właściwie zleceniodawca, bo to przecież nie jest praca) pozwoli Ci np. nie iść w określony dzień do pracy Z umowy zlecenia wynika, że dopuszczalne jest zastępstwo (nawet jeśli nie jest to napisane w umowie), więc zastanów się, czy pozwoli Ci zleceniodawca np. przysłać sąsiada Józka na zastępstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 25
Jurku nie mam sąsiada Juzka tylko Andrzeja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniowo ;) Dzisiaj mam i w domku względny luzik ;) Jeden synek szaleje na rowerze , drugi jest u babci a ja mogę poświęcić się słodkiemu lenistwu ;) Może później , jak rower wróci do mnie rozpocznę sezon na wieczorne jeżdżenie.W końcu trzeba by było nabrać formy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo ----mój rower już gotowy do drogi ,a narty w pokrowcu .Jeszcze tylko muszę sprawdzić rolki :) Ale na nich to tak sobie - sobie radzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rolek nawet nigdy nie miałam na nogach :D ale kiedyś na łyżwach śmigałam więc pewnie nie miałabym za dużego problemu ;) Rower sie jeszcze naprawia ale mam nadzieję, że jednak dzisiaj już dotrze do mnie :) To co Awe o 19 wybieramy sie na rowerek ? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo ---------ok .Jesteśmy umówione na 19 .Czekaj na mnie pod brzozą .Over :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie policzyłam przez okno ilość brzóz , wyszło 17:D Nie wiem przy której bedziesz stała , bo tutaj to ja mam prawie same brzozy :D Czy ja Cię znajdę ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajdziesz :) Wepnę sobie różę we wlosy :D Będzie bardzo romantycznie -tylko czy ta róża wytrzyma naszą szaleńczą jazdę ? Haaaaaaaaa :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafiłaś w 10 :D , na poważnie mam tutaj sporo brzóz :D Będę szukała piękności z różą we włosach.... ;)Jeśli jednak będę miała problem z tym żeby Ciebie znaleść a Ty zobaczysz jeżdżacą po parku blondynę i śpiewającą piosenkę "Kwiaty we włosach" to podejdź , bo to bedę na pewno ja ;) :D Zmykam na stepperek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -nie pięknosci :) Na pewno się znajdziemy , a ja chętnie z Tobą pośpiewam :D To śmigaj na steperek , żebyś na tym rowerku w tyle nie została ;) :D Trzymaj się i do następnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG ----my kobietki jesteśmy a nie baby :) Mamo - jak nasze spotkanie pod brzozą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe jak mówię to wiem:P:P:P sama coś fotka nie doszła:P:P:P:P nie to żebym się dopominał ale sprawdzam łączność:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG - bo nie wysłałam :P Ale wyślę , obiecuje :) Awe , właśnie powoli zbieram sie na rower , ale coś wiać zaczęlo mocno i nie wiem czy to dobry pomysł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama to ja dalej czekam ale nie dłużej niż do 30 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama to ja czekam jak na szpilkach :P ale wbitych w krzesło bo masochistą nie jestem żeby siadać na tym kłującym:P awe co tak zamilkłaś rower cię przygniutł czy jak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe szbko robi jeszcze makijaż , bo właśbie idziemy na podryw pfuuuu rower ;) :D :P DKMG - tylko oby potem przez to moje zdjęcie jakieś sny Ci się nie śniły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama a mogą bo ja taki niedopieszczony:P:P:P:P no to podjedźcie tu do mnie i chętnie dam się poderwać:P :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×