Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Biedne Dziewczyny :( A mnie głowa prawie nigdy nie boli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys miałam masakrę z głową, teraz już nie jest tak źle :) Z wiekiem chyba troszkę mi zelżały bóle głowy, ale stresu mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dalej boli - niestety :( sposobu brak. Jutro chyba zmobilizuję sięi pójdę na badanie krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
Mamuśka całusek w brzuszek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neurolodzy jakoś mnie nie kręcą... Te bóle są od dawna. Chcę sprawdzić jaki mam potas i żelazo, bo kiedyś był z tym problem. Może nie tu przyczyna, ale zobaczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie badałam sie u neurologa- sama stweirdziłam,że mam migreny ;) Jak rodzinna mnie leczyła na migreny, to bylo znacznie gorzej. Jeśli wiesz jaka może być przyczyna częstszych bólów głowy, to tym bardziej szybciutko zrób te badania . Złoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Złoty - zdrowie dla mnie ważniejsze, niż wyglądać bosko ;) Za oknem - 11 :O Maskara, kiedy będzie wiosna ???😭 Miłego dnia wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lost :) Ja wstaje codzienie o 5 ( oprócz wekendów) Ale jeśli o tej porze zaglądam na necik to znaczy, że coś mnie tutaj bardzo ciągnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie - w końcu bez migreny :) Ranne z Was ptaszki - nie powiem... Miłego dnia - u nas też chłodno... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie za oknami wiosny nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Akri - ja też już ok :) Widać coś z ciśnieniem było, ale idź koniecznie do lekarza zrobić te badania . Awe- niestety dalej musimy być cierpliwi ;) Za tydzień oficjalnie wiosna - więc może już wtedy ? ;) Za to jutro Grzegorza - więc wg przysłowia, idzie zima do morza ;) A na razie huhu ha, nasza zima zła ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - mam nadzieję ,że tak będzie , bo już piszę prostet do P.Boga i Natury ;) :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ,że przypomniałaś o Grzegorzu .Mąż mojej siostry ma tak na imię .Jutro zadzwonię z życzeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniowo :) Jak minął Wam dzień ?:) Mi pracowicie - zaczęły się porządki wiosenne w pracy, a czas by było zabrać się za porządki przedświateczne w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien w porzadku ale gorzej z nauka:-) Krecenie mam juz za soba ale jeszcze brzuszki mnie czekaja;-) A na 19 basen ale chyba dzis nie wchodze, tylko czekam na synka:-) Milego wieczoru 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×