Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Masz rację - Mamo- trzeba ruszyć się trochę. Chyba ta zima nas rozleniwiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro jak nie będzie bardzo zimno, chcę wyciągnąć chłopców na spacer nad morzem. Też już jednak z niecierpliwością czekam na ciepłe dni , kiedy całe wekendy będzie można spędzać .... gdzieś :):):) Już niedługo rocznica topiku :) Aż nie chce mi się wierzyć, że to już rok. Wtedy czekałam na Wielkanoc i spotkanie z wrocławianinem ... Teraz znowu Święta i spotkanie z kimś innym ( jeśli dobrze wszystko pójdzie) - też z daleka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAma tajemnicza jestes:-) Nic nie mowilas ze z kims romansujesz;-) To pewnie ten facet z za granicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to ten z zagranicy.Jest ode mnie z miasta i przyjeżdża na święta, więc pewnie się spotkamy. Zresztą przypomina mi ciągle o tym ;) Jest jeszcze drugi pan, wspominałam o Nim - brunecik. Bardzo sympatyczy facet i przystojny. Tyle, że to jeszcze nie czas na Niego . Ma teraz na dniach sprawę rozwodową, myślę, że nie jest w dobrym stanie psychicznym chciaż nadrabia "miną" No i akurat On podoba mi się bardzo - przypomina mi troszkę wrocławianina :) Ciekawa jestem dlaczego ja zawsze poznaje w tym samym czasie dwóch panów ?;) A potem i tak zostaje z niczym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze wyjdzie cos z tym z zagranicy:-) bo tamten bedzie pewnie musial dojsc do siebie po rozwodzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star - jak znam życie to z żadnym nie wyjdzie :) Ale chętnie ich obu poznam-chetniej jednak bruncika ;) Chociaż powiem Ci, że ten z Niemiec też jest fajny jeśli chodzi o urodę. Tyle, że jeśli chodzi o charakter - to jest raczej do mnie netowo nie do poznania. Ciężko wyczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale moze w koncu cos wyjdzie z tego:-) Tylko On troche daleko mieszka:-( NA stale tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebąkuje coś i powrocie w następnym roku - ale nie sądzę, żeby sie zdecydował. Tam ma dobrze, swoją firmę a tutaj musiałby zaczynać od początku. Chociaż mówi,że tęskni bardzo za Polska no i ma tutaj córkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze - Mamo - Ty masz łamigłówki z tymi facetami :) Tego, którego łatwiej mogłabyś poznać, bo jest z Twojego miasta, nie możesz "rozpracować" netowo i jeszcze nie ma go tutaj. Może coś wyjaśni się, przy spotkaniu. Drugi znowu z daleka, też ciężko poznawać kogoś, tylko na krótkich spotkaniach, bo odleglość nie sprzyja . No, ale może akurat to nie będzie miało, aż takiego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akri - przyzwyczaiłam się do tego, że nigdy nie ma łatwo ;) Ale raz, życie mogło by mi zrobić prezencik i zesłać mi fajnego pana z bardzo bliska i do tego bez żadnych problemów :) Ciekawa jestem czy się doczekam ;) Myślę,że grunt to sie nie poddawać i stale probować :) A będzie i nagroda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{kciuk] - Nie ma innej opcji :) Per aspera ad astra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akri - ale opadam już czasami z sił ... prawie 3 lata poznawiania i czasami mam już dość ;) Sama nie myślałam, że można być tak zmęczonym , zniechęconym niepowodzeniami. Dlatego i takie okresy spokoju są dobre na odpoczynek . Za kciuk nie dziękuję- powiedzmy, że jestem przesądna ;) Ale te "gwiazady" mi się marzą :) Zmykam dziewczyny :) Miłego wieczoru i dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! A goście pojechali wczoraj ( opadli z sił ;) ) i dziś mam luzik :) Ale za oknem zima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Awe :) Przynajmniej mąż przeżył wizytę gości ;) Gdyby zostali do dzisiaj , mogło by być różnie ;) U nas - 10 i śnieg leży, wczoraj napadało - więc też zima za oknem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Awe :) Przynajmniej mąż przeżył wizytę gości ;) Gdyby zostali do dzisiaj , mogło by być różnie ;) U nas - 10 i śnieg leży, wczoraj napadało - więc też zima za oknem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - mąż dzisiaj czuje się gorzej niż wczoraj .Chyba dopiero teraz dopadł Go kac ;) Wczoraj pewnie jeszcze alkohol pulsował w żyłach .On prawie wcale nie pije ,więc piatkowo- sobotnia dawka była prawie "śmiertelna " ;) Ha , ha , ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, dzisiaj pewnie spędzi dzień na kanapie i snucie się z kąta w kąt ;) Ale Ty odpoczywaj intensywnie, bo jutro znowu poniedziałek :O A mi właśnie brunecik napisałał o wspólnym wypiciu kawy :):):) Yupi!!!!!! Kurcze, dawno się tak nie cieszyłam na kawę z jakimś panem :):):) Tyle, że Jemu tego nie napisałam - wspomniałam, że miło by było, ale jeśli chodzi o termin jeszcze jakiś wiążących dat nie podałam. Ani On też . Na razie ciężkie przejście przed Nim i na prawdę może zdarzyć się wszystko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! U nas słonecznie, ale chłodno. Awe - to rzeczywiście goście byli baaardzo imprezowi :) Ty dziś koniecznie weź oddech i to głęboki. Mamo - no, no, no to sprawy posuwają się powoli do przodu. :) Miłej niedzieli i dla zainteresowanych przypomnienie o serialu "Mała Moskwa" - godz. 21,15 - Pr 1 TVP ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Akri :) Troszkę posuwaja się ale .... nie będe marzyć :) Na początku odpisywał jedno, dwuzdaniowo. Teraz już pisze dłuższe maile i strasznie mi miło, że czymś Go tam przekonałam :) Dzisiaj odpoczywasz ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że powolutku brunecik się rozkręca. Napewno Twoja otwarta natura jest tu nie bez znaczenia :) Tak odpoczynek, odpoczynkiem, ale gdzieś dziś ruszymy chyba po obiadku. A obiadek jest gotowy, to teraz fajny luzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) U nas chyba tez zimno ale nie wiem, bo nie wychodzilam na dwor. Troche boli mnie dzis brzuch:-) To chyba dobry znak:-) Akri - dzieki za przypomnienie serialu;-) Kurcze, ja jeszcze tego filmu nie obejrzalam od tamtej pory, co MAma stronke podala:-( Mama to nie ciesz sie i nie licz na nic to moze w koncu sie uda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starr - myślę, że serial będzie jeszcze fajniejszy niż wersja kinowa, bo wątki będą rozwinięte bardziej. Zawsze to będą chyba 4 odcinki a nie niecale 2 godz. fabuły. Czyli mięśnie brzucha też troszkę ruszyły. Pewnie będą się rozkręcać z czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja! U nas troszkę śniegowo i mrozowo, ale słoneczko świeci, więc jest całkiem, całkiem. :) Widzę, że Mama przeżywa kolejne perypetie z Panami, Akri miała wypadek (współczuję), Awe dzielnie przetrwała najazd gości, a Starr szlifuje formę na nowym sprzęciku, a co najważniejsze, nie pali. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na na pomarańczowo
A co robi Lost ?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na na pomarańczo
Panów ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×