Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

A wiecie,że ja niedawno dopiero co pozbyłam się nieśmiałości :) Ale cieszę się z tego bo w końcu na prawdę dobrze się w życiu bawię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe a tak jakoś :P ja niedowiarek jestem:P sama ty morderczynio bezbronnych czekoladowych królików:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo ----nieśmiałości w czym ?;) DKMG -czasem trzeba uwierzyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG - ale zamordowałam go z wielkim smakiem ;):P Mogę iść za to siedzieć ;) Awe , no właśnie mam ochotę na jakis alkohol , najlepiej winko ale barek niestety świeci pustkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe - w kontaktach z mężczyznami ... a w sumie to w ogóle z ludźmi ;) Tylko ktoś kto mnie teraz poznaje jakoś dziwnie w to nie wierzy ,że jeszcze do niedawna byłam nieśmiała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko po winku za duzo mówię i trochę się smieję ;) Może być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe jako skrajny racjonalista muszę poprzeć to doświadczeniem:P sama sąd kafeteryjny skazuje cię na 10 lat ciężkiego pisania postów na w/w forum:P niech ten wyrok odstraszy innych pożeraczy niewinnych i bezbronnych królików z czekolady. Dodatkowo tak surowy wymiar kary podyktowany został egoizmem oskarżonej(Nie podzieliła się z nami):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo ----ja chyba nigdy nie byłam nieśmiała , tylko czasami za mało w siebie wierzyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani...dobrze mi z wami ale male obudziły mnie o 5 i padam na pyszczek. ide pod prysznic i do łozeczka przytulać sie do podusi :) miłego wieczoru Wam życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG - prosiłabym jednak o bardziej łagodny wymiar kary ;) Nie sądze ,żebym przeżyła tutaj jeszcze 10 lat - bo co to za życie ?:P Tym bardziej że juz 5 lat tutaj za mną :P A zajączek jest jeszcze jeden - jak chcesz to mogę jeszcze podzielić sie z Toba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG-więcej serca i romantyzmu ,proszę ;) Mamo -- to mówiłybyśmy równocześnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo 25------to wyśpij się dobrze i wpadnij jutro .Spokojnej nocy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe - ja byłam bardzo nieśmiała . Teraz jestem już zupelnie inną osobą , czasami sama siebie nie poznaję ale jest mi z tym zdecydowanie lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -----to gratulacje :D Nieśmiałość bardzo utrudnia życie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama dobrze jak się podzielisz może wyjdziesz za dobre sprawowanie po 5 latach:P awe ja jestem bardzo romantyczny a i serce mam czasem nawet je odczuwam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czasem marzę o koszu kwiatów , zostawionym przed drzwiami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG - jak tak dalej pójdzie to rzeczywiście następnych 5 lat spedzę na kafeterii ;) :P Ale za to na pewno z Tobą i z Awe ... i jeszcze chętnie by się tutaj przygruchało jakiegos fajnego pana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG--mam nadzieję ,że nie za często tak się dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×