Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Znikam -bo za chwilę mój film :) Trzymaj się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zmarzłam !!! ale pierwszy trening za mną :D A widzę ze wy tu sobie zawzięcie flirtujecie ;)Czy DKMG mam być zazdosna o Ciebie ? ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaaa niewinny , aż iskry między łączami przeskakiwały ;) Zajrzyj na pocztę , mam mała masakrę z fotami , większość zdjeć mi przepadła i wysłałam Ci fotkę która jest w całości . Choc raczej marnie na niej wygladam , ale dla odświeżenia pamięci wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zerkłem doszła :D Nic nie iskrzyło to chyba u ciebie kaieś przepięcia instalacji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama jak widzisz iskrzenie to lepiej sprawdź:P Bo jeżeli zaczniesz widzieć płomienie to już może być za późno:P Dzieki sobie pamięć odświerzyłem laska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskrzy między moim miastem a Wrocławiem :D Oj chyba zdenerwowałam go .Ale musiałam , hmmm wysyła mi tak sprzeczne informacje i sygnaly ze nie wiem co o tym mysleć . Gorzej ,ze nie mam prawie w ogóle zdjęć :( Latem będę musiała porobić sobie jakieś sesje fotgraficzne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czyli wiesz już gdzie iskrzy na łączach:D To trzeba sobie sesyjkęstrzelić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj , kurcze , zawsze byłam bardzo grzeczna , bałam sie kogoś urazić - ale walnęłam mu takiego maila że chyba jego komp się spalił ;) :D Chyba jest zły ... ale to w tym wypadku może być dobre ;) Poprosiłam kumpla o profesjnalną sesję , tylko nie wiem czy mi to wypali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze Mamo potrenuję z tą różą,żeby jutro pod tą brzozą nie narobić sobie obciachu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama to teraz to se fotki strzelisz :D Coś ty mu tam napisała:P:P:P awe słodziutkich snów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Awe :) DKMG Tobie też ,bo ja też już zbieram się :) Jutro mam szkolenie ,zajrze ale pewnie nie szybciej niz po 12 . Do jutra , miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG - nie mam pojęcia co napisałam ;) ale chyba cos go ruszyło :P Awe , trenuj - bo jutro robimy wyścigi z różami w zębach ;) :D Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzymajcie się kobitki a ja sobie znowu sam zostanę :P:P Słodkich snów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe ostatni gasi światło to jak chcesz gasić to musisz poczekać aż ja se pójdę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO już niech będzie :P Dobranoc i śpijcie spokojnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóźniłam się trochę , chcialam wcześniej cos napisać ale zajęłam się czytaniem . Zależy mi natym by popisać z jakąś milutką osobą ( a najlepiej z mężczyzną ) ....Powiem szczeże - chce zrobić męzowi na złość i pisać namiętnie z jakimś facetem tak jak on to robi z ......... jakąś istotą z GRY ( niebęde jej reklamować ) , może zauważy że robi źle , że rani bliską osobę . No cóż .... po 10 latach małżeństwa nawet mój śmiech potrafi go denerwować , a przed ślubem w śpiew się wsłuchiwał .... Zawsze jestem po 17.00 na kompie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×