Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Mam ten sam problem :P jak jest większa grupa to milczę jak głaz ;) A jak panowie to kanałami zmykam :D Oj , jest wesoło - piękne przeżycia , wspomnienia . Choć przecież nie wszystko mi się zawsze udawało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama więc wiesz jak to jest ja nieśmiała i wrażliwa* istotka jestem:P No tak ale najważniejsze że jest co wspominać a wiadomo że czasem i świr się trafi albo coś nie wypali :D * Zanotowano wyraźną wrażliwość na kwasy :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka , przez Ciebie to realnie nie sprawdziłam jaka jest prawda :) Jejku, jak ja bym z Tobą wypiła tego browarka ;) :D A potem dziewczynom bym wykablowała jaki DKMG jest realnie :P ;) Z ostatnich dwóch lat mogłabym wspaniałą ksiażkę napisać , na pewno pobiła by "Samotnosć w sieci " ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przjdzie tylko trzeba więcej jeździć :P do pierwszego tygodnia boli potem już nic się nie czuje:P:P:P może będzie okazja ale jeszcze nic nie mówię :D oj i by na mnie gromy poleciały:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem ,że musze tyłeczek przyzwyczaić :D Na razie maskra , caly poobijany :D Kurka , GDMG jak teraz nawalisz to Ci urwę wiadome sprawy i będziesz piał cieńkim głosikiem ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko,żeby nie było tak jak ostatnio :P U mnie na razie cisza w temacie szkoleń , więc ja na pewno Ciebie nie odwiedzę :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie coś sięszykuje ale czy wypali to nie wiem :D zobaczymy jak będę coś wiedział to dam znać :D ale piwko to chyba bezalkoholowe:P bo jakoś nie widzę dojazdu do ciebie i powrotu za pomocę środków komunikacji publicznej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też spadywuję zaraz :D trzym się ciepło i słodziuchnych snów o stadzie facetów :D 😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama ale na którą dojadę i o której wrócę :P wiesz że te szkolenia się koło 18 kończą:P tobie również :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego też mówię że ja przynajmniej skończę na jakimś bezalkoholowym:P:P:P To słodkich i mokrych snów :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dzisiaj przez te wszystie emocje nie mogłam spać;) Ależ jestem zmęczona , na szczęście dzisiaj już piątek i za kilka godzin weekend :) Do tego tak mnie boli tyłeczek po rowerze,że ledwo siedzę :D Tu już nawet nie pomoże przystojny masażysta;) A tak w ogole to śpiochy wstawajcie !!! Słońce świeci !!! :D Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wszystkim świeci....u mnie chmurzyska:( Co zaś do tyłka....mój też skontuzjowany,z innych co prawda przyczyn(bliskie spotkanie z asfaltem;) )ale też cierpię;) i łączę się z Tobą mamo w tym cierpieniu:O Powodzenia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam, się zadziało, same zmiany- ja z kurczaka w rybkę, DKMG w pomidora w awe lodówce:-D, ładne kwiatki:-) mamciu, ten twój wrocławianin to naprawdę jakiś niezdecydowany jest, cóż facet....;-) nie ma to jak my kobitki, pomyśli i robi i już, spontan, a nie takie tam....a ten drugi pan, no cóż, mam słabość do tego imienia:bierz go:-D , bo to dobre chłopiny te Tomki są;-) U mnie też słoneczko świeci, najazd obcych na chwilę zwieszony, ale się dziś pojawią niestety:-( tak mnie mamciu nastroiłaś na ten rowerek,że wczoraj znajomy córki rower zreperował, a dziś za mój ma się brać, także kto wie, może po weekendzie i mnie tyłeczek będzie bolił;-) do reszty: POBUDKA!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie robalki :D Rybka i co tak krzyczysz, obudziłaś mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu 😘 na dzień dobry :) DKMG - Tobie też ale na obudzenie ;) Majka dmucham mocno żeby rozwiać te chmurzyska ;) :D Tomek od rana zasypuje mnie smsami , Rybciu tak jak mowisz to chyba fajny facet . Mam brata Tomka więc też sie znam ;) Za to wrocławianin wczoraj do póznej nocy pisał .. I bądź tu babo mądra , co ja biedna mam zrobić?:D Na pewno jutro spedzem dzień z Tomkiem .A co potem ... hehehe to bedzie pewnie czysta improwizacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ty rybka przeciwko mnie:P do roboty:P w piątek:P no bez przesady trzeba się na weekenda nastawiać:P sama to u ciebie gorący weekend sięszykuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochani 👄 Mamo ---miłego sobotniego spotkania ,a potem zobaczysz co dalej :) Wieczorem idę na imprezkę więc mnie nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamciu, to Ty większe doświadczenie masz w Tomkach;-) wiesz, co dobre:-D wrocławianina zostaw sobie na meile, jak będzie ci się nudziło;-) DKMG- ku kochany, ja przeciwko - nigdy, ale wiesz-sąd sądem, a sprawiedliwość musi być po naszej stronie:-D nie przejmuj się, za parę godzin wooolneee........już się rozmarzyłam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe witaj :D rybka ja tam twierdzę że sprawiedliwości społecznej to już dawno nie ma:P żeby o tej godzinie budzić ludi i kazać im pracować:P normalnie obóz pracy:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -współczuję z powodu bolącego tyłeczka :) Znam ten ból 👄 _majka ------a co to stało się u Ciebie ? Spotkanie z asfaltem -też na rowerze ? Rybko ----DKMG przyjmuje różne formy :) DKMG -:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe🖐️ to pobalujesz kochana dziś? fajnie...ze swoim m, czy w innym towarzystwie? DKMG- ku niech siły dodaje ci myśl o wolny dwóch dniach, dasz radę , duży jesteś:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×