Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Dzisiaj jeszcze rower :D ... ale jutro kto wie ;) Wiem , wiem ... pisałyśmy razem , dodałam tylko od siebie upodobania kulinarne DKMG ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde nie kuś rybcia bo karkówa i żeberka z grilla mniam:P sama my jesteśmy grzeczni:P i z ciebie przykładu brać nie będiemy:P rybcia ja zawsze biorę sobie wolne od myślenia:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałem powiedzieć że już się prawie odchudziłem i nie dam sobie byle zielskiem pyska zatkać:P:P:P golonka i zimne piwo :D to jest coś dla czego warto żyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama niewątpliwie:P No tak jak zwykle kuszą a jak co do czego to musze się z kumplami upadlać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj ty mnie do końca życia chyba tego nie zapomnisz:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się znaczy że zapomnisz:P jakiego życia nie uznajeszz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybka mniam chyba dla tej golonki trzeba będzie wysilić tą odtatnią komórkę nerwową w stanie agonalnym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG takiego jakie Ty prowadzisz , ktore też sama przerabiałam :P Rybciu , fakt , tęskno mi do niektórych spraw :) Musze znowu zmykać , tym razem jednak do pracy a nie na słoneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama a jakie zycie ja prowadzę:P kurde bo nie kumam dziś piątek więc myślenie się zawiesza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamciu-witaj w klubie osób tęskniących;-) nie przepracowyuj się, szkoda życia na głupoty;-) awe już wzywałam, przepadła nam gdzieś:-( awuś wracaj..... DKMG-czekam.......;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie takie znów marne:P:P:P rybka poczekaj tylko sobie jeszcze radiator i wiatraczek zamontuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jedno i drugie żeby komórkę chłodzić bo jak zacznę myśleć to będzie się przgrzewać a ona jedna mi została:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra dzieciaczki, jest zmiennik, więc ja do domku:-D weeeekeeend!!!! bez nalotu obcych się obyło:-D dziewczynki, bawcie się dobrze, korzystajcie z życia ile wlezie:-D DKMG-ku kochany, jak ci się uda mnie znalezć, to czekam cały weekend, juz tęsknię:-( sprzęt masz odpowiedni i to z chłodeniem to dasz radę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybeńko to trzym się cieplutko milutkiego weekendu :D Nie wiem czy siędomyślę bo już się przegrzewa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×