Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mimi1111

rotawirus

Polecane posty

Gość mimi1111

Czy szczepicie swoje dzieci na rotawirusa???? Czy zdarzylo sie ze dziecko zachorowalo pomimo szczepienia???? Zastanawiam sie czy szczepic bo ta szczepionka jest jak na grype dziecko moze zachorowac.... no i jest droga jedna dawka prawie 400zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szczepię. Wiadomo, że dziecko może zachorować na każdą chorobę pomimo szczepienia, ale będzie ją przechodziło łagodniej. Szczepienia faktycznie są drogie, ale skoro ma to uchronić dziecko przed powikłaniami i wizyta w szpitalu to moim zdaniem warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadwojeczki
my nei szczepilismym,z reszta lekarka nic o tym nei wspomniala a mamy super elkarke, dzieci chorowaly na rotawirus i nic w tym strasznego, szczepic mozna do 6 m-ca zycia, czyli uderzaja w mało doswiadczone mamy ktore jeszcze dmuchaja na swoje pociechy, takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaszczepiłam, fakt drożyzna jak diabli, Mały ma teraz 5 miesięcy, wybraliśmy szczepionkę ROTARIX (dwie dawki), pierwsza kosztowała nas 420 zł, druga 380 zł (tak ceny wyglądały w hurtowniach). Szczepiliśmy, bo naoglądaliśmy się jak męczy się kuzynka naszego synka, która nie była szczepiona i za radą naszego pediatry, która jest ordynatorem oddziału dziecięcego i polecała tą szczepionkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1111
kurcze sama niewiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez szczepiłam. jestesmy po 1 dawce, za 2 tygodnie druga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenka..
a ja nieszczepilam bo nikt nam niepowiedział ze do 6 miesiaca trzeba zaszczepic ,syn ma rok i bardzo sie boje ze zachoruje gdybym wiedziala wczesniej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadwojeczki
ja powiem jeszcze tak, sama jak bylam dzieckiem pamietam ze przechodzilam wszelkiego rodzaju choroby zwiazane z biegunka i wymiotami. Kazdy to podejrzewam przechodzil a przynajmniej wiekszosc osób. Nic to strasznego, teraz farmaceutyka to czysty marketing. Rotawirusów jest tyle ze nie sposob sie na to zaszczepic, na okraglo mutują i wierzcie mi ze szczepionki za tym nie nadazają. Z zaufanego zródła wiem o tym i wierze w to,a nie wierze w te wszystkie reklamy promujace szczepionki i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgr pielęgniarstwa
owczem, lekarze polecają te szczepionki, a sami w gruncie rzeczy swoich dzieci nimi nie szczepią. jak myślicie, dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgr pielęgniarstwa
owszem, miało być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hybcia
Ja szczepiłam córkę młodszą i jak starsza przyniosła wirusa z przedszkola to my załapaliśmy go a mała nie. Szkoda tylko, że starszej nie zaszczepiłam(jeszcze nie było szczepionek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1979....
Nie szczepilam ,uwazam ,ze to naciaganie .Kazde dziecko przechodzi i wiadomo,ze jedno bardziej drugie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 123
Ja chciałam zaszczepić,ale nie zdążyłam, bo jak sie zorientowałam,to już było za późno. Lekarka nie wspominała o tym niestety. teraz sie troche boje posłac dziecko do żłobka, pozostaje mi tylko nadzieja,ze jak to złapie,to jakoś łagodnie to przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczepionka nie chroni przed zachorowaniem, może jedynie łagodzić przebieg infekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×