Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boje się

2 tyg spóźnia mi się okres a mam objawy jakbym miała go dostać

Polecane posty

Gość boje się
dajena moja siostra też tak uważała jak ty brała tabsy itd teraz jest po 30stce i poroniła 3 razy, kiedyś mozesz żałować, nie bierz tabletek tyle lat bo będziesz miala problemy, z dzieckiem też można planowac kariere albo podróże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje się
kurcze i co powiedział lekarz że już będzie dobrze? wogóle skąd te torbile się biorą? same znikają przez tabsy?jak długo musiałaś sie leczyć i czy nie powrócą ci znowu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myśle ze jestes w ciaży.Testy oszukuja czasami ale raczej wychodzi wynik negatywny.Idz do ginekologa bo sie zadręczysz.Dla mnie zajście w ciaze też było wielkim szokiem ale teraz bym nie cofneła czasu .Życzę Ci tego abys nie była w ciązy.współczuje ci bo wiem co czujesz niedawno byłam w podobnej sytacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajena 22
boje sie--> nie martw sie , ułozy wam sie dobrze ,bede trzymac kciuki , dziecko to wielkie szczęscie zobaczysz jaki bedzie piękny i zdrowy bobasek widocznie tak musiało byc moja kolezanka miala kontrakt podpisany w modelingu bo była fotomodelka , w wieku 21 lat zaszła w ciaze , t5ez płakała bo chciala długo byc modelka i wyjezdzac na sesje itd.. płakała ryczała .. teraz ma śliczna roczną córeczke Paule i wspólnie ze swoim wspaniałym męzem niewyobrazaja sobie zycia bez niej , jest cudowna i oczywiscie bardzo kochana . A teraz jest bardzo szczesliwa mamą i zoną tobie tez sie poukłada wszystko ja tabsy biore 3 lata ale mialam przerwy w braniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje się
już mam taki mętlik w glowie że nie wiem nic, napisze jutro rano jak wyszedł mi test, później zadzwonie gdzies do gina, umówie się na wizyte i też wam napisze na kiedy mam wizyte i co powiedzial, okaze się która z was miala racje:)to zajrzyjcie tu jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsensu ta debata
idź do lekarza, im szybciej tym lepiej. I sobie zaoszczędzisz stresu - pomyśl czy jesteś w ciąży czy masz torbiela czy nie to i tak od 2 dni przeżywasz. Nie lepiej się iść dowiedzieć? Powiem Ci że prawda jest zawsze lepsza niż domysły. Przynajmniej wie się na czym się stoi i można się zastanowić co z tym zrobić. 3maj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje się
a przez ostanie miesiące śniło mi się ze mam śliczną córeczke w czarnych włosach:) już z 4 razy ten sam sen i to samo dziecko:) byla taka piękna! jak ja jak bylam mała heheh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsensu ta debata
no! i tak trzeba:) Będzie dobrze. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje się
ja potzrebuje rozmowy z innymi dziewczynami ktore przeżyly coś podobnego, no koleżankom chwalić się nie będe póki co, przynajmniej póki czekam na wizyte bo z dnia na dzień tak nie ma, dowiadujemy sie od siebie jakie objawy i co wychodzilo potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze az się poryczałam nawet nie wiesz jak ci współczuje (wróciły wspomnienia z ubiegłego miesiaca)trzymaj się dziewczyno mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze co ja pieprze NAPENO BĘDZIE DOBRZE obojetnie jaki wynik będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje się
ide coś zjeść musze dziecko nakarmić:D hehe paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajena 22
mam znajome i kuzynki i ciocie które rodzą dopiero po 30 , niedawno moja dobra znajoma ma 34 lata urodzial córeczke ZDROWĄ !!!!!!!!!!!!!!, niamiala poronien i tez zlezało jej na karierze , plany sie powiodły, dziecko planowane .. mojego brata zona 33 lata tez tak samo , są 6 lat po slubie a ona jest dopiero w ciazy (8 m-ąc) badania , usg wszystko dobrze - synek bedzie) i tak samo postawili na kariere , ona teraz jest panią dr stomatolog , dziecko zaplanowane , nie było poronień .. ja akurat naleze do optymistów , i nie wierze ze biorąc długo tabletki potem bede miała kilka poronień , trzeba wierzyć ze sie ułozy i bedzie dobrze po naszej mysli , gdybym miala pesymistyczne myslenie lub nastawienie do zycia , daleko bym nie zaszłA w tych czasach naprawde znam wiele kobiet które rodza dopiero po 30 , są szczęśliwe wykształcone , maja dobrą prace lub własne dobrze prosperujące firmy/działalności, w przyszłosci nie bedą sie musiały martwic by zapewnic byt dziecku itd .. są szczesliwymi małżenstwami /rodzinami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty mała widze że z tobą nie jest tak zle skoro masz jeszcze poczucie humoru idz idz karm to swoje dziecko bedziesz napewno cudowna mamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będzie dobrze.......
Byłam w identycznej sytuacji, studia,p lany na przyszłość i okres spóźniający się dwa tygodnie. Do tego stopnia wypierałam ciążę, że zapomniałam, że się już tyle spóźnia:) Potem był test i wielki płacz... Nie chciałam dziecka przez następne kilka lat. Żeby było ciekawiej zaszłam w ciąże zaraz po odstawieniu tabletek.. No i na początku, nie wiedząc o tym stosowałam pewne leki, które mogły wpłynąć niedobrze na dziecko.. Do tego zaliczyłam imprezę na której trochę wypiłam... Czyli schiza przez pierwsze miesiące ciąży... Bałam się reakcji rodziny... A tu niespodzianka, wszyscy się ucieszyli :) Normalnie szok :) Dzisiaj mam małego skarba, bez którego nie wyobrażam sobie życia :) Do tego dalej studiuję i jakoś się udaje... Wszystko się ułoży. Nie martw się, że piłaś czy zastosowałaś jakiś lek. Teraz to już nic nie da, będziesz się tylko bez sensu dręczyć. Jesteś w 6 tygodniu ciąży (czyli płód ma 4 tygodnie), w zasadzie nie mogłaś mu zaszkodzić... Gdyby tak było, nastąpiłoby poronienie, a nie samo uszkodzenie. Do tego czasu organizm działa na zasadzie wszystko albo nic. Dopiero teraz zaczyna się powoli kształtować mozg.Zacznij łykać kwas foliowy. To że go nie brałaś do tej pory też o niczym nie świadczy. Można go łykać i mieć chore dziecko. Pewnie, że lepiej brać, na wszelki wypadek. Poza tym ktoś mi kiedyś powiedział, że dzieci z "wpadek" są najzdrowsze:) coś w tym jest:) Uwierz, że dziecko jest ogromnym szczęściem i darem, który nie jest dany wszystkim. I ciesz się swoją ciążą, żeby później nie żałować:) Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już się nie bojeD
:)) już nie będe robić żadnych testów jestem to jestem, i to zaakceptuje im szybciej tym lepiej, nie będe się zamartwiac już więcej, dzwoniłam do lekarza i mam wizyte na początek maja na NFZ,miesiąć poczekam,jakbym poszła prywatnie to jak policzyłam wszystkie badania to 250zł,do tego czasu na wszelki wypadek kupie sobie kwas foliowy,narazie jeszcze nie będe mówiła rodzinie bo jak się okarze że mam torbiele na jajnikach to niepotrzebnie bym robiła zamieszanie że jestem w ciązy jak nie wiem na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie ale ja cię nie rozumiem
ja bym chyba umarła z niepewności :) dlaczego nie zrobisz testu z krwi na poziom B- HCG? Kosztuje 26 zł. i daje 100 % pewności. Od razu będziesz wiedziała czy to ciąża. Sam kwas foliowy na początku ciąży to za mało, kup sobie cały zestaw Feminatal 800.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluję ciąży
:) :) :) dbaj o siebie teraz ! koniecznie rzuć palenie i nie pij alkoholu! Pierwsze 3 miesiące są najważniejsze! Kwas foliowy bierz koniecznie :) I nie łykaj żadnych lekarstw! Nawet tych bez recepty! Żadnego apapu, ibupromu czy polopiryny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajac spod miedzy
eee nie martw sie. nie masz juz 15 lat, rodzina pewnie pomoze. Moja wlasna siostra zaszla w ciaze dwa miesiace przed matura. To dopiero byla niespodzianka dla calej rodziny ale rodzice pomogli. Dzieciaczek urodzil sie w grudniu a ona od nastepnego wrzesnia poszla na studia. Wszyscy sie wlasciwie badzo ucieszyli. Siostra wziela slub tu z przed rozpoczeciem studiow, wczesniej tylko cywilny i zyja. dziecko ma juz ponad roczek, chodzi do zlobka , moja siostra studiuje zaocznie, w dzien pracuje a obie babcie normalnie sie kloca ktora zajmie sie maluszkiem. Mieszkaja z moimi rodzicami i rodzice szwagra zawsze mowia, ze moi maja czas sie wnuczkiem nacieszyc a oni nie. Mysle, ze na dobre im to wyszlo, wydorosleli choc szkoda mlodosci. Dodam, ze ja mam 25 i nie moge sie zdecydowac na dziecko a gdybym wpadla to los zdecydowal by za mnie. Zreszta wpadki zdarzaja sie nie tylko mlodym. Moj chlopak jest najmlodszy w rodzinie, jego mama miala 42 lat jak go urodzila i tez powiedziala, ze myslala, ze juz nie moze miec dzieci a tu szok. Siostra starsza o 14 lat, a brat o 18 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już się nie bojeD
aha no tak moge zrobić przecież to badanie, mam tak powiedzieć\"badanie b-hcg\"? ale coś tanio, jak pobierałam krew na grupe krwi to placiłam 35zł i po tyg wyniki, już nawet nie pamiętam czy ja dzwoniłam wcześniej do medyta czy tak poprostu przyszłam, musze się zapytac siostry, to pójde, aha i oprócz kwasu mam kupić feminatal800 ok dzięki za informacje:) no ja ślub planuje ewentualnie po roku od urodzenia, żeby dziecko już podrosło, a studia moze jakoś skończe ( O ILE WOGÓLE JESTEM W CIĄŻY)! pójde na to badanie co mówilaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już się nie bojeD
i mam nadzieje że to badanie wskazuje tylko ciąże a nie jak w przypadku testów że też inne choroby, które powodują podwyższony poziom hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już się nie boje
no i właśnie się dowiedziałam ze nie ma sensu zebym robiła to badanie bo tak samo jak w przypadku testu domowego może wskazać wysoki poziom przy innych chorobach, nie mam po co iść, lepiej od razu na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evangeline Lily
wiesz co, ja bym jednak zrobiła betę hcg, bo jak ja robiłam to zapytałam czy torbiele mają wpływ na wynik, powiedziała mi, że troszkę tak ale niewiele, a jak Ty juz jestes nie od wczoraj w ciąży, to betę powinnaś mieć w miarę wysoką i bedziesz mogła potwierdzić ciążę. A co do moich torbieli, to lekarz przepisał mi tabletki antymaby mi jajniki "odpoczęły" i wtedy moze torbiele zanikną. Mam się zgłosić za 2 miesiące i zrobić jeszcze raz badania. Mam nadzieję, że znikną :) Aaa i ja zapłaciłam za bete 17zł, więc co miasto to inaczej. Czekałam na wynik 2h. Ale pojechałam specjalnie do duzego miasta, do większego labolatorium, aby wynik był szybko, bo u mnie w mieście też bym tydzień czekała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a rób sobie co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jednak ciąza
TO NIE ŻADNA CYSTA:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jednak ciąza
jeszcze na dodatek usytuowana za bardzo z prawej strony i uciska mi na wszytsko i dlatego mnie tak strasznie bolal jajnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napiszjak sie czujesz
i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet nieźle
nie rzygam, tylko mnie mdli wtedy jak nic nie jem za długo:) brzuch mnie boli często a to jest nieprzyjemne;/ dużo spałam ale teraz juz nie, za 2 tyg ide do gina znowu okaże się czy dziecko ma już dobrze rozwinięte kończyny,ciesze się że będe miala dzidziusia teraz:)ale na początku byłam wściekła, mam tylko nadzieje że będzie zdrowe albo że nie poronie bo się boje tego że się coś stanie, nie wiem skad mam takie myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak wiadomosc przyjeli
rodzice i przyszly tatus?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrr
mis sie spoznial okres a mialam objawy takie jak zwykle przed nim,zrobilam test i nic ciąży nie ma a okresu nadal nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona nastolata
Ja uprawiałam petting z chłoopakiem, niegdy nie spuścił się na mnie, zawsze do chusteczki i wyrzucał . Ale przed wytryskoiem ocieralismy się o siebie, tylko tyle, zaraz po wytrysku skńczylismy petting. Chyba od tego nie da sie zajśc w ciąże? okres spóźnia mi się 4 dni. Byłam niedawno przeziębiona i trooszke się stresowałam... POROSZE O ODPOWIEDZ>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×