Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pachnidelko

slub 2012!!!!!! czy ktos ma ju zaplanowane???

Polecane posty

Gość pachnidelko

wiem ze to odlegla data. ale moze ktos poza mna ma juz zaplanowana uroczystosc? u nas przygotowania poki co to sala , dj , fotograf. i tyle. rozgladam sie za suknia ale pewnioe gust mi sie jeszcze nie raz zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dosyc oklegla data...jak i moja bo planujemy slub z narzeczonym na 2011 i w sumie jeszcze nic nie zalatwione oprocz sali i zespolu bo w sumie jeszcze czas na wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puk puk - nikogo nie ma
powariowaliscie - 3 LATA dziewczyny 3LATA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnidelko
tak wiem.umiemy liczyc. 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juydky
pachnidelko ---> ja z moim narzeczonym rezerwowalismy sale i zespol na prawie 2 lata przed slubem :) sadze ze 3 lata (pewnie ponad) to troche odlegla data, mimo tego ze teraz tak ciezko z terminami :) sadze, ze powinniscie zajac sie tym tak za rok, moze nawet wiecej niz rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
to sie tylko tak mowi..a to wcale nie tak duzo czasu na zaplanowanie wszystkich szczegolow i znalezienie chetnego kandydata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 lata to juz przesada,,,ja zamawialam 1,5 roku przed isie dluzylo..a rozgladac sie za suknia 3 lata przed eh..nie no stanowczo za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juydky
a jeszcze jedno ile macie lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 3 lata wszystko może wam
się odmienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnidelko
moze sie odmienic. ale nie mysle o tym. teraz zarezerwowalismy i koniec na tym. zaczniemy o tym myslec na rok wczesniej. nikt nie powiedzial ze przez 3 lata mamy tym zyc. bez przesady. a sale zarezerwowalismy bo to na zamku wiec chcialam miec pewnosc. i tyle. suknia jedynie co to przegladam w necie. a lat mamy po 25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarezezerwuj se jeszce faceta by ci go ktos do tego czasu nie odbił hahhahahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonnapetott
a czemu majac 25 lat nie szykujecie slubu za rok albo za dwa tylko za trzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela....
nam sie marzy ślub w tym roku. i narazie na tych planach sie skonczyło, bo ta data jest tak odległa ze nie ma co teraz nic zamawiac a tym bardziej sukienki. u nas z racji na moj wiek nie chcemy wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela....
chodziło mi w tym który podałas czyli 2012 a nie w TYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a za takie cos ja
ja wychodze za maż za rok czyli 2010 i jeszcze nic nie mam :P bede sie tym zajmowac gdzies od czerwca- po co robic cyrki z wlasnego slubu i rzeczy duzo wczesniej? ja rozumiem ze to fajna sprawa ze czlowiek nie moze sie doczekac itd no ale to niczego nie przyblizy- ba bedzie sie dluzylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilkkaaaasssvb
a za takie cos ja ---> to powodzenia w szukaniu :o slub w przyszlym roku a ty nic nie masz :o ????? cholerka ja radzilabym sie spieszyc, my tez mamy slub w 2010 i z restauracja mielismy problem juz w grudniu gdy jej szukalismy. Nie przesadzajmy....wiadomo za wczesniej nie ma co ale za pozno tez....zostana Ci same najgorsze obskurne remizy i kiczowate zespoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
to prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnidelko
dla was to co drugi temat to prowokacja. to juz nudne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
no ale planowanie slubu 3 lata wstecz to musi byc prowkacja. rok wczesniej zupelnie wystraczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ostatnio rozmawiałem z kilkoma młodymi parami, którym udało się zdobyć salę, kamerzystę i kapelę na ten rok. Wcale też nie brali tzw. "ochłapów" tylko mieli spory wybór. Szał planowania wesel na 2-3 lata wstecz już chyba powoli mija, co z resztą było do przewidzenia, biorąc pod uwagę liczbę porodów w latach 80tych oraz liczbę nowych sal wybudowanych w ostatnich latach. Może przynajmniej arogancja niektórych właścicieli sal mini i znów zacznie się dbanie o klienta a nie odwalanie wesel, byle więcej, gdyż chętni i tak będą. Co do roku 2012 to jeszcze nie znam nikogo, kto by planował wesele w tym terminie, ale jak kto uważa.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a za takie cos ja
hmm no nie wiem jak to bedzie z szukaniem czy naprawde zostana az takie kicze same :) jestem dobrej mysli :D poza tym troche sie rozgladalam i sa wolne terminy :)nie mam sprecyzowanego miesiaca- do wrzesnia wiec mysle ze cos sie znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnidelko
kotka.... ja niewiem JAK TY ale my nie potrafimy PLANOWAC SLUBU WSTECZ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belmonda
Witam Dziewczyny:) W sumie ja też z moim narzeczonym planujemy ślub na ten rok, ale póki co planujemy i nic nie mamy załatwione oprócz tego, że wybraliśmy ten rok. Chociaż nie ukrywam, że w myślach "planuje", ale tak naprawdę zaczniemy tak wszystko załatwić za rok:)no a jeśli ktoś ma załatwioną sale, orkiestrę to jest jego prywatna sprawa, i nie widzę nic w tym dziwnego, ani zaskakującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
belmonda - ale zwroc uwage ze ten topic zostal zalozony rok temu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatalaw
Polecam skład Shine Band z Muzycznego Centrum świetny prowadzący + genialna wokalistka Więcej informacji można znaleźć na ich stronie: http://www.muzycznecentrum.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda kryśka56
problemem są terminy, prawie wszędzie sale i restauracje zarezerwowane są na lata świetlne naprzód. ja mam wesele w warszawie, w takiej wloskiej knajpce san lorenzo na poczatku 2011. chcieliśmy szybko i braliśmy pierwszy wolny termin bo brzuszek z kazdym dniem coraz większy i naprawde było trudno zeby znaleźć jakieś przyjemne miejsce na przyjęcie. Tak więc dziewczny, bierzcie się do roboty wczesniej, bo potem będziecie się niepotrzebnie stresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azdajica
tez 2012-sierpien i jeszcze nic nie przygotowujemy, narazie sie tylko rozgladamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vatttka
My też pobieramy się w lipcu 2012 i niedawno rozpoczęliśmy przygotowania. Pierwszym etapem było podjęcie decyzji czy rzucamy się na głęboką wodę i sami organizujemy wesele dla mniej więcej 200 osób czy szukamy agencji ślubnej. W końcu wybór padł na agencję ( konkretnie tą: http://indygo-polska.eu/ ) bo wydaje nam się, że z organizacją tak licznego przyjęcia poradzą sobie lepiej od nas. Ja natomiast będę spokojniejsza i w dniu ślubu nie będę się martwić czy np. firma cateringowa nie nawali a autokar dla gości nie podjedzie pod nie ten kościół ( słyszałam o takim przypadku ... ). Jak na razie nie żałujemy swojej decyzji. Współpraca z agencją układa się po naszej myśli. Ostateczną decyzję będziemy mogli im wystawić jednak dopiero za 1,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamy 2010 slub 2012 to
jakim cudem 3 lata ?? my tez planujemy slub na 2012 ale bozesz chyba na glowe bym upadla zbey tym sie teraz przejmowac sa wazniejsze w zyciu sprawy od organizowania slubu na 2 lata wstecz jak sie zabierzemy w lato przyszlego roku to bedzie dobrze zreszta ja jestem zdania ze nie toleruje przerostu formy nad trescia bedzie skromnie bez ceregielii intymnie wiec co tu zalatwiac najwazniejsza jets przysiega i poczatego wspolnego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamy 2010 slub 2012 to
buhehehehe nie doczytalam temat z 209 roku buhehehe to ktos ma n aprawde mocno narabane zeby 3 lata wczesniej slub organizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×