Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bartoszzzzzzzzzzzzzzzzz

POMOZCIE MI CO MAM ZROBIC Z MOJA KOBIETA !

Polecane posty

Gość bartoszuuuuuuuuuuuuu
a cha, ja mialam identyczna syt.az w kocu przestal az ak bardzo nalegac na smsy i nie pisze, teraz mi tgo brakuje , dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie mezczyzn pewnych siebie- sama nie jestem niedowartosciowana zapyziala kobitka- nie potrzebujacych opiekunki-matki, tylko partnerki wszelkie zachwiania emocjonalne, problemy wewnetrzne dla mnie mezczyzne dyskwalifikuja wole konkretnego meza i ojca niz rozlazlego romantyka mimozowatego stad nie mam zamiaru potepiac autora a moja opinia- jak kazda- jest subiektywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartoszzzzzzzzzzzzzzzzz
No ale kurczę ,jak jestem z kolegami ,to mam prawo nic do niej nie pisać,bo jestem zajęty.Ona nie jest jakimś pępkiem świata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mowie tylko ze jedni potrzebuja bardziej inni mniej,nie mozna dyskwalifikowac kogos bo potrzebuje wiecej ciepla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc przeez internet
Litości, Bartoszu, czy Ty czytasz, co piszemy? Nie chodzi o to, byś pisał W TRAKCIE spotkania z kolegami! Tylko napisał miłego smsa typu: "Idę teraz na piwo z kumplami, wrócę około 23. Tęsknię, kocham Cię." Trudne? A kobieta będzie zadowolona, że o niej myślisz, że wie, co robisz i na pewno nie będzie Ci zawracać głowy w trakcie spotkania z kolegami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej jak byś znalazł sobie dziewczynę, której nie przeszkadza, że nie piszesz itd... bo sądzę, że zawsze będzie między wami jakaś bariera, Twoja dziewczyna zawsze będzie mieć do Ciebie pretensje. Znajdź laskę o podobnym podejściu do życia, bo pewnie teraz się męczysz... i Twoja dziewczyna także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartoszzzzzzzzzzzzzzzzz
No ale znając mnie zapomnę,że mam smsa napisac :/Zawsze tak jest,a ona póżniej zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartoszzzzzzzzzzzzzzzzz
Rano wstaję przed sama pracą.Póznie wracam o 15tej.Posziedzę na kompie i czas leci.Wieczorem na jakieś piwko z kolegami. Więc pytam kiedy mam jej pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc przeez internet
To jakaś prowokacja, prawda? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartoszzzzzzzzzzzzzzzzz
nie jest prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc przeez internet
To po co Ci dziewczyna w ogóle? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartoszzzzzzzzzzzzzzzzz
dzień zleci a ja zapomnę napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartoszzzzzzzzzzzzzzzzz
To o graniu w kompa to podszyw ;/ Marny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartoszzzzzzzzzzzzzzzzz
Ale że zapominam to prawda;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaaaaaardzo
marna nocna prowokacja:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejkpis
Zapominasz napisać?? Porażka :O Nie starasz się = nie masz związku ZApisz sobie jak niepamientasz Mało jest dziewczyn, które nie chcą, by mężczyzna się kontaktował z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
wiesz, ja tez nie znosze permanentnego wiszenia na telefonie, ale o wyslaniu jednego SMSa to juz moglbys pamiętac. swoją drogą trochę neidobrana z was parka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subaru
mam problem z moja nazeczona,chce mnie ustawic jak domino i z tego sa wieczne awantury,bo nie moge napic sie ze swoim szwagrem,czy z kolega,czy isc na basen,czy jechac gdzies autem,bo wieczne sa problemy,ze ja moge ja zdradzic mimo iz mamy syna i ja bardzo kocham i nie mam zamiaru isc na lewizne.nie mam pojecia co robic,to mnie przerasta.co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subaru
internauci ta pomoc jest calodobowa czy jako,bo przez internet tez mozna cos.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subaru
od poniedzialku do soboty robie jak wol,chyba co 2,3 wieczur w tygodniu nalezy sie chwila relaksu,a przy okazji nie powiedzialem,ze ja nie interesuje sie wrecz przeciwnie stale poswiecam czas dla syna i dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartoszzzzzzzzzzzzzzz jesteś identycznym typem faceta jak mój były, dziękuję niebiosom za to, że już z nim nie jestem! Shikaka masz absolutną rację! Mój obecny chłopak, właściwie to już narzeczony codziennie mówi mi, że jestem najwspanialszą istotą na świecie i jak bardzo mnie kocha, to takie cudowne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martys
moze twoja dziewczyna ma problemy ze soba ciagle musisz ja utwierdzac w ty ze ja kochasz to troche jest chore nie napiszesz do niej ona strzela focha cos tu jest nie grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martys
moze to9 ona ma jakies problemyze soba ciagle muszisz ja utwierdzac w tym ze ja kochasz jak tego nie zrobisz to ma focha na ciebie to nie jest normalne bez urazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem...
a ja nie rozumiem w sumie o co to całe halo z smsami. Jaki to problem, wziąć w lape ten telefon, raz czy dwa dziennie i napisać chociaż tylko kocham Cię. Albo tesknie. JEDNO słowo. Nie jestem już nastolatką, mam troche latek ale jest mi po prostu MIŁO jak facet poswięci te 30 sec na napisanie jednego głupiego sms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×